• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte skúsenosti s nákupmi v Mistelbachu?

25. novembra 2016 
babenky oplatí sa ísť ešte do Viedne, sú tam ešte nejaké výpredaje? chodí niekto do mistelbachu? poradí mi niekto, kde by som mohla kúpiť obuv značky kangaroos detské? d d d
25. jan 2007 o 00:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj kangaroo, ja sem tam vybehnem pred mistelbach do tej "nakupnej zony". je tam obuv, ale neviem si spomenut, ako sa vola, a aj ked ma zabijes :grinning: ti nepoviem, ci tam bolo kangaroos... v centre sme neboli, tak neviem :frowning2:
25. jan 2007 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
takze, ak sa rapidne nezhorsi pocasko, v sobotu vyrazame :dizzy_face: dnes bol v rakusku oco a ze cesty su uplne suche a v pohode.
:grinning: :grinning: :sunglasses:
25. jan 2007 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
emjee,
tak ide to aj cez gansendorf, obchadzas ho bokom okolo toho centra, co sme spominali predtym. a dakde pred viednou je odbocka. neviem, presne kade, zajtra ti napisem viac... oco dnes tade isiel, a kukal to... :sunglasses: :sunglasses:
25. jan 2007 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hlášení:
výprodeje stále jsou a kromě studeného větru je okolí SCS bez sněhu a suché :grinning: Bydlím 10 km od.
25. jan 2007 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
4a, to je fajn!
a parkovanie je tam ake? chystam sa prvy krat, tak nech tam nestvaram nejake parkovacie kreacie :grinning: :grinning:
25. jan 2007 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to s tými výpredajmi poteší, len keby mali v sobotu aj dlhsie otvorené, tuším robia len do 12.00, ak sa mýlim potešte ma :sweat_smile:
25. jan 2007 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kangaroo v obchodnych centrach uz prisli na to, ze v sobotu len do 12 je blbost, minulu sobotu som bola na mariahilfer a mali vsade otvorene dlhsie, v scs je 1000% otvorene az do 18.00 :wink:
bobicek diky - inak dnes sa u nas odtrhla kompa, takze zajtra musim "skratkou" cez blavu :angry:
25. jan 2007 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj,
v SCS je parkování zdarma. A otevřeno je v sobotu do 18.00. Ale ve čtvrtek, je do 21.00!!!! A říkají tomu night shopping :grinning: :grinning:
Jinak princip tady je, že potraviny a mezinárodní řetězce jako je Palmers, Baumax, Delka, atd. jsou v sobotu otevřeny do 17.00 hod.
25. jan 2007 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babule, som tu nova a chcem sa opytat, ci niektora z Vas nebola nakupovat v "Pandorfe" v Rakusku?
25. jan 2007 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dá se, ale je to fakt outlet.
25. jan 2007 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4a - mozes mi to upresnit, prosim Ta.
25. jan 2007 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a neviete náhodou ako je to s metrom pri scs, dokedy je to otvorené a či sa tam stále môže isť s dietatom?
25. jan 2007 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tam nechodím, tak nevím.
25. jan 2007 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jankamanikova, Pandorf je podla mna o nicom. Pre male deti takmer ziadny vyber. Je tam plno sportovych obchodov. Mozno niekto si tam vyberie. Podla toho, co ides nakupovat.
26. jan 2007 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne ako vraví renca, Pandorf je plný obchodov so športovým oblečením a je tam pár obchodov s klasickým oblečením, ale tie majú podľa mňa dosť crazy (cháp vysoké) ceny...ak chcete niečo iné - tak sa vám tam ani neoplatí chodiť...
26. jan 2007 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
emjee, a kadial chodis? ja cez hohenau. :wink: a potom? nebola by si taka dobra a nenapisala mi "tvoju" trasu do toho scs? :dizzy_face: ja mam uz z toho nocne mory, ako velmi tam chcem ist. dnes ma nasi strasili, ze niekde zabudnem odbocit a ocitnem sa az v parizi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. jan 2007 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babulky, este ma napadlo, ja by som chcela nakupovat pre seba ci mojho. napr zimnu bundu or tenisky adidas. neviete niektora pribliznu cenu v pandorfe? dik
26. jan 2007 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mile nakupovatelky a ako to vyzera v olympii v brne? :confused: bola ste tam niektora? viem, ze tam je HM a CA, ale viac netusim... :sunglasses: radit prosim co najskor, zajtra niekam vyrazam, a neviem kam :grinning: :grinning:
26. jan 2007 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čau bobicek aj my ideme zajtra do scs :slight_smile: podarilo sa mi nalomiť mužíka, dáme najskôr metro,potom scs a nakoniec niečo v parndorf, takžé sílená jízda :grinning:
inak aj Hate za Znojmom sú zaujímavé, ked sa náhodou vyberieš do Brna, tak nakupovaniu zdar :wink:
26. jan 2007 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak pardorf, tak jedine stiefelkonig kids, mávajú tam značkové detské topky za fakt dobré ceny, my sme tam kúpili sandálky z 35 na 9 eur... a potom klasika športové obchody, inak tam podľa mňa nič nie je...

bobicek, radšej do SCS ako do brna, aj keď vo viedni vraj teraz sneží... a príde to behom noci aj k nám, tak neviem, či ti to trošku nepokazí výlet...
26. jan 2007 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly, nestraš nás nakupovania-chtivé, vo Wien je teraz jasno http://wetter.orf.at/oes/ toť dôkaz, a ideme po dialnici, ak by náhodou chcelo veeeeelmi snežiť, tá bude udržiavaná, a je to najrýchlejšie,čo nie je na zahodenie, ak je v aute mimčo
26. jan 2007 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte! a veru ze aj u nas riadne snezi :angry: nikam sme neisli, len dufam, ze to casom prejde a poobede mozno vyrazime :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jan 2007 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v SCS začalo sněžit až v 16.30, silnice ale suché
27. jan 2007 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, my sme boli, ráno som strašila už o 5.00 a sledovala situáciu :stuck_out_tongue_closed_eyes: , nakoniec sme vyrazili o 9.00 a oplatilo sa v BA svietilo slnko :angry: , zase sa tí meteo dudovia sekli :angry:, výpredaje ešte sú :wink:
28. jan 2007 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobicek- Olympia Brno- podla mna klasika ako aj Aupark, Polus- ja by som radsej do SCS isla :slight_smile:
28. jan 2007 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobicek v scs som bola len raz - isla som ale vlacikom (badner bahn z viedne, vystupis na vosendorf-ost tusim);
ja som bola vo viedni autom najdalej na brunnerstrasse, co je 21.bezirk; inde by som si netrufla bez toho, aby som predtym absolvovala tuto trasu s niekym, kto sa tam vyzna
28. jan 2007 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj baby, ja som bola vcera v brne a bola parada. cestu som zvladla v poho, sneh tam bol, ale cesty poriadne upratane :wink: no, okrem sportovych obchodov, HM a CA ma tam nic neohurilo... takze priste smer SCS :grinning: :grinning:
28. jan 2007 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeee, bobd, aj my sme boli vcera v brne, my v olympii. :astonished: celkom v normale obchody, nic zaujimave, akoby polus ci take daco. (ako hovori bellasandra) :wink: akurat som sa vytesovala v CA a HM. ale aj to ma nejak neohurilo. vypredaje boli v CA, ale take akesi nahadzane mi to pripadalo. a v HM este ani letne, ani zimne veci. taky chaos... :angry: takze aj my napodobne, nabuduce smer SCS.
baby, nechodite tam niekto z ba vlakom ci busom?
28. jan 2007 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobicek z blavy vlakom jedine do viedne (na sudbahnhof), odtial S-kom k Philadelphiabrucke, a tam na Badner Bahn :wink:
ale mozes prejst aj do Hohenau, odtial ti ide kazdu hodinu vlak, ktory stoji v Meidlingu - odtial mas 300m peso Philadelphiabrucke (cize si usetris jeden prestup) - cenovo ta to vyjde asi tak ako trepat sa do Blavy a odtial do Viedne, mozno aj lacnejsie :wink: odchody vlakov tu www.oebb.at (vychodzia stanica Hohenau, do Vosendorf SCS)
28. jan 2007 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok