Máte skúsenosti s nákupmi v Mistelbachu?

bobicek
15. nov 2006

zdravim vas babenky, maminky...
chcela by som sa dozvediet, ci chodite nakupovat do rakuska, konkretne do mistelbachu alebo parndorfu. alebo ine skusenosti?
dik

kangaroo
24. jan 2007

babenky oplatí sa ísť ešte do Viedne, sú tam ešte nejaké výpredaje? chodí niekto do mistelbachu? poradí mi niekto, kde by som mohla kúpiť obuv značky kangaroos detské? d d d

bobicek
autor
25. jan 2007

ahoj kangaroo, ja sem tam vybehnem pred mistelbach do tej "nakupnej zony". je tam obuv, ale neviem si spomenut, ako sa vola, a aj ked ma zabijes 😀 ti nepoviem, ci tam bolo kangaroos... v centre sme neboli, tak neviem ☹

bobicek
autor
25. jan 2007

takze, ak sa rapidne nezhorsi pocasko, v sobotu vyrazame 😵 dnes bol v rakusku oco a ze cesty su uplne suche a v pohode.
😀 😀 😎

bobicek
autor
25. jan 2007

emjee,
tak ide to aj cez gansendorf, obchadzas ho bokom okolo toho centra, co sme spominali predtym. a dakde pred viednou je odbocka. neviem, presne kade, zajtra ti napisem viac... oco dnes tade isiel, a kukal to... 😎 😎

4a
25. jan 2007

Hlášení:
výprodeje stále jsou a kromě studeného větru je okolí SCS bez sněhu a suché 😀 Bydlím 10 km od.

bobicek
autor
25. jan 2007

4a, to je fajn!
a parkovanie je tam ake? chystam sa prvy krat, tak nech tam nestvaram nejake parkovacie kreacie 😀 😀

kangaroo
25. jan 2007

to s tými výpredajmi poteší, len keby mali v sobotu aj dlhsie otvorené, tuším robia len do 12.00, ak sa mýlim potešte ma 😅

emjee
25. jan 2007

kangaroo v obchodnych centrach uz prisli na to, ze v sobotu len do 12 je blbost, minulu sobotu som bola na mariahilfer a mali vsade otvorene dlhsie, v scs je 1000% otvorene az do 18.00 😉
bobicek diky - inak dnes sa u nas odtrhla kompa, takze zajtra musim "skratkou" cez blavu 😠

4a
25. jan 2007

ahoj,
v SCS je parkování zdarma. A otevřeno je v sobotu do 18.00. Ale ve čtvrtek, je do 21.00!!!! A říkají tomu night shopping 😀 😀
Jinak princip tady je, že potraviny a mezinárodní řetězce jako je Palmers, Baumax, Delka, atd. jsou v sobotu otevřeny do 17.00 hod.

jankamanikova
25. jan 2007

Babule, som tu nova a chcem sa opytat, ci niektora z Vas nebola nakupovat v "Pandorfe" v Rakusku?

4a
25. jan 2007

dá se, ale je to fakt outlet.

jankamanikova
25. jan 2007

4a - mozes mi to upresnit, prosim Ta.

kangaroo
25. jan 2007

a neviete náhodou ako je to s metrom pri scs, dokedy je to otvorené a či sa tam stále môže isť s dietatom?

4a
25. jan 2007

tam nechodím, tak nevím.

renca3
26. jan 2007

Jankamanikova, Pandorf je podla mna o nicom. Pre male deti takmer ziadny vyber. Je tam plno sportovych obchodov. Mozno niekto si tam vyberie. Podla toho, co ides nakupovat.

ivush
26. jan 2007

presne ako vraví renca, Pandorf je plný obchodov so športovým oblečením a je tam pár obchodov s klasickým oblečením, ale tie majú podľa mňa dosť crazy (cháp vysoké) ceny...ak chcete niečo iné - tak sa vám tam ani neoplatí chodiť...

bobicek
autor
26. jan 2007

emjee, a kadial chodis? ja cez hohenau. 😉 a potom? nebola by si taka dobra a nenapisala mi "tvoju" trasu do toho scs? 😵 ja mam uz z toho nocne mory, ako velmi tam chcem ist. dnes ma nasi strasili, ze niekde zabudnem odbocit a ocitnem sa az v parizi 😀 😀 😀 😀

bobicek
autor
26. jan 2007

babulky, este ma napadlo, ja by som chcela nakupovat pre seba ci mojho. napr zimnu bundu or tenisky adidas. neviete niektora pribliznu cenu v pandorfe? dik

bobicek
autor
26. jan 2007

mile nakupovatelky a ako to vyzera v olympii v brne? 😕 bola ste tam niektora? viem, ze tam je HM a CA, ale viac netusim... 😎 radit prosim co najskor, zajtra niekam vyrazam, a neviem kam 😀 😀

kangaroo
26. jan 2007

čau bobicek aj my ideme zajtra do scs 🙂 podarilo sa mi nalomiť mužíka, dáme najskôr metro,potom scs a nakoniec niečo v parndorf, takžé sílená jízda 😀
inak aj Hate za Znojmom sú zaujímavé, ked sa náhodou vyberieš do Brna, tak nakupovaniu zdar 😉

tilly
26. jan 2007

ak pardorf, tak jedine stiefelkonig kids, mávajú tam značkové detské topky za fakt dobré ceny, my sme tam kúpili sandálky z 35 na 9 eur... a potom klasika športové obchody, inak tam podľa mňa nič nie je...

bobicek, radšej do SCS ako do brna, aj keď vo viedni vraj teraz sneží... a príde to behom noci aj k nám, tak neviem, či ti to trošku nepokazí výlet...

kangaroo
26. jan 2007

tilly, nestraš nás nakupovania-chtivé, vo Wien je teraz jasno http://wetter.orf.at/oes/ toť dôkaz, a ideme po dialnici, ak by náhodou chcelo veeeeelmi snežiť, tá bude udržiavaná, a je to najrýchlejšie,čo nie je na zahodenie, ak je v aute mimčo

bobicek
autor
27. jan 2007

ahojte! a veru ze aj u nas riadne snezi 😠 nikam sme neisli, len dufam, ze to casom prejde a poobede mozno vyrazime 😝

4a
27. jan 2007

v SCS začalo sněžit až v 16.30, silnice ale suché

kangaroo
28. jan 2007

ahojte, my sme boli, ráno som strašila už o 5.00 a sledovala situáciu 😝 , nakoniec sme vyrazili o 9.00 a oplatilo sa v BA svietilo slnko 😠 , zase sa tí meteo dudovia sekli 😠, výpredaje ešte sú 😉

bellasandra
28. jan 2007

Bobicek- Olympia Brno- podla mna klasika ako aj Aupark, Polus- ja by som radsej do SCS isla 🙂

emjee
28. jan 2007

bobicek v scs som bola len raz - isla som ale vlacikom (badner bahn z viedne, vystupis na vosendorf-ost tusim);
ja som bola vo viedni autom najdalej na brunnerstrasse, co je 21.bezirk; inde by som si netrufla bez toho, aby som predtym absolvovala tuto trasu s niekym, kto sa tam vyzna

bobd
28. jan 2007

ahoj baby, ja som bola vcera v brne a bola parada. cestu som zvladla v poho, sneh tam bol, ale cesty poriadne upratane 😉 no, okrem sportovych obchodov, HM a CA ma tam nic neohurilo... takze priste smer SCS 😀 😀

bobicek
autor
28. jan 2007

jeee, bobd, aj my sme boli vcera v brne, my v olympii. 😲 celkom v normale obchody, nic zaujimave, akoby polus ci take daco. (ako hovori bellasandra) 😉 akurat som sa vytesovala v CA a HM. ale aj to ma nejak neohurilo. vypredaje boli v CA, ale take akesi nahadzane mi to pripadalo. a v HM este ani letne, ani zimne veci. taky chaos... 😠 takze aj my napodobne, nabuduce smer SCS.
baby, nechodite tam niekto z ba vlakom ci busom?

emjee
28. jan 2007

bobicek z blavy vlakom jedine do viedne (na sudbahnhof), odtial S-kom k Philadelphiabrucke, a tam na Badner Bahn 😉
ale mozes prejst aj do Hohenau, odtial ti ide kazdu hodinu vlak, ktory stoji v Meidlingu - odtial mas 300m peso Philadelphiabrucke (cize si usetris jeden prestup) - cenovo ta to vyjde asi tak ako trepat sa do Blavy a odtial do Viedne, mozno aj lacnejsie 😉 odchody vlakov tu www.oebb.at (vychodzia stanica Hohenau, do Vosendorf SCS)