Máte skúsenosti s nákupmi v Mistelbachu?

bobicek
15. nov 2006

zdravim vas babenky, maminky...
chcela by som sa dozvediet, ci chodite nakupovat do rakuska, konkretne do mistelbachu alebo parndorfu. alebo ine skusenosti?
dik

ninocka
21. jan 2007

a neviete nieco blizsie tak jednu hodinu z ba ?

bobicek
autor
21. jan 2007

no z ba nepoznam, od nas mozno by bolo celkom fajn ist do brna...

emjee
21. jan 2007

ninocka nie som si ista ci v okoli hainburgu nieco take mensie nie je, tilly by mohla vediet viac
vcera som bola vo viedni autom, pri gänserndorfe boli tiez take mensie nakupne centra, ale CA ci HM som tam nevidela
bola som aj na mariahilferstrasse v dvoch HMkach a bola som mierne povedane dost sklamana, teraz leti cierna/seda/hneda a co bolo farebnejsie vyzeralo akoby lezalo 30 rokov v skrini 😠

bobicek
autor
21. jan 2007

skoda, ze dali takuto kolekciu, ja by som cakala nieco farebnejsie... na mariahlfstr to poznam, dost dobre sa mi tam chodilo po obchodoch 😀
zevraj je CA niekde za hainburgom, ale neviem, kde presne... ☹
no a to nakupny zbor, ci ako to mam nazvat pri gansendorfe som videla aj ja, len som z auta nestihala sledovat...je tam isto Vögele, libro, nejake boty, nepamatam nazov ale ci aj tieto... ak dakto pozna, dajte vedet!!! 😵

emjee
21. jan 2007

videla som tam aj newyorker, baumax (keby muz isiel s vami a nudil sa 😀)

bobicek
autor
21. jan 2007

no, ten moj rad so mńou chodi po obchodoch... 😵 😵 neviem, dokedy ho to bude bavit 😀 a new yorker-ha, najvacsie cisla na barbiny 😀 😀 😀
ale dik, ak spomenes, dopis...

nici
21. jan 2007

ahojte baby,
emjee fuu tak to som este ani neskusala....Vosendorf....ale mne je to jedno, hlavne ze sa tam vzdy dostaneme... 🙂 ale aj tak daj typa, ako sa tade ide....
inak neviem ci v Simmeringu maju H&M a C&A...tam som v zivote nebola....
ale na Mariahilfe tam je dost tych H&M ale ked pise emjee ze teraz nic tak nic...a o inom neviem....ale som rada, ze davate typy....

bobicek
autor
21. jan 2007

baby, v Simmeringu je HM, v SCS je aj HM aj CA a dakde za hainburgom je CA.

erika1
21. jan 2007

ahojte,CA je v Bruck am Leitha,je to asi 20 km z BA,blizko Pandorfu.

nici
21. jan 2007

tak do toho simmeringu by som aj behla....
inak potesim bratislavcanky, lebo ak este neviete na jar 2007 otvaraju H&M tu v BA v Avione.... 🙂 ja tam bude cakat od rana ako na koncert Kelly family... 😲 🙂

bobicek
autor
21. jan 2007

nici, potom mi chyt fleka! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nici
21. jan 2007

nehaj tak bobicek zoberem karimatku navyse.... 😀 😀

emjee
21. jan 2007

nici vieme, len nevieme presne kedy a dufam, ze budu mat aj velkosti take ako vo viedni, lebo celkovo som sklamana z vyberu u nas hlavne kvoli velkostiam

nici
21. jan 2007

emjee tak o tom my nieco hovor, ked som po porode prisla do obchodov...vsak som chvilu musela nosit aj tehotenske rifle 😅 🙂 nechcem nikoho urazit ale uz mam dost tych XS... 😉

bobicek
autor
21. jan 2007

nici, ok, zober mi karimatku a ako poznavacie znamenie si dame tabulky s napisom MK(modry konik) 😀 😀 😀
a o tych velkostiach nic nevravte... milujem ked ma teta predavacka presviedca, ze oblecem Lko, ked ledva vlezem do xl-ka. to mi tak stupa adrenalin... 😠 😠 takze verme ze budu mat aj zenske velkosti, nie len detske 😠 😀 😀

bobicek
autor
21. jan 2007

dobre baby, idem si podvihat cinky, nech aspon nieco dobre dnes spravim, okrem toho, ze som tu s vami bola, samozrejme 😉
prajem dobru noc....papa zajtra

nici
21. jan 2007

😀
papa dobru noc,zajtra bobicek

4a
21. jan 2007

holky, mnohem lépe s dětským vybavení v SCS je LUTZ. Ten je naproti Ikea. Je tam půl patra věnované dětem. Výběr kočárků a autosedaček. Na rozdíl od ostatních obchodů, si tam můžete přímo na oddělení vzít dětský katalog a udělat slevovou kartičku. Za každý nákup vám udělají zápis a když je kartička plná, máte dostanete z celkem nakoupené sumy 5% zpět, tuto částku vám odčtou od následujícího nákupu.

4a
21. jan 2007

jo, a v Blavě bude do léta otevřeno i C&A, buď Avion nebo Aupark, to si už nepamatuju. 🙂

nici
22. jan 2007

4A tak to si nas potesila este viac.... 🙂

bobicek
autor
22. jan 2007

4a, to faaaakt? to je uplne najsamlepsie! 😎

4a
22. jan 2007

jenom tipuju, že až C&A v Blavě otevřou, tak bude za den vyprodané 😀

bobicek
autor
22. jan 2007

ved prave preto som objednala u nici karimatku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a miesto v rade 😀 😀 😀

nici
22. jan 2007

ahojte,
bobicek tomu ver.... 😉 😀 😀 ze ja tam budem.... 😎 😀

kili
22. jan 2007

čo je to ten C&A? 😅

bobicek
autor
22. jan 2007

nici, a tomu ver ze ja tam pridem tiez... 😀 😀 😀

kili, to je velky obchod s roznymi znackami, a velkostami od vymyslu sveta. kupis tam vsetko, spodne pradlo, oblecenie, vetrovky, kabaty, dokonca v brne aj kozaky, detske oblecko, panske oblecko... 🙂

kili
22. jan 2007

aha, takže sa mám tešiť 🙂

nici
22. jan 2007

a je to hlavne lacne a pekne kili... 🙂

bobicek
autor
22. jan 2007

tak tak...takze setrime dievcence, setrime 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😎

bobicek
autor
23. jan 2007

no ako je u vas, mile nakupovatelky? tu snezi jak salene 😝 vidim to nie na sobotne nakupy, ale na odhrnanie snehu 😠 😠 ale aspon nieco pre postavu 😀 😀