Máte skúsenosti s nákupmi v Mistelbachu?

bobicek
15. nov 2006

zdravim vas babenky, maminky...
chcela by som sa dozvediet, ci chodite nakupovat do rakuska, konkretne do mistelbachu alebo parndorfu. alebo ine skusenosti?
dik

krajcoanka
17. okt 2008
anezena
19. okt 2008

baby, vdaka za rady,
tak v BIPE sme nakupili vlhcene, aj plienky, prachy na pranie, avivaze - Sialn 1,5 litra za 2 eura. parada. a kopec inych veci.
v tom KIK - tam nic nemaju hruuuza- otrasne veci. kde sa da este nakupit oblecko v Rakusku? az v SCS?

emogeon
19. okt 2008

anezena hlavne ze si z bipy odchadzala spokojna tak ako ja 😀 akurat ze plienky nasej velkosti nemali ale v meste som kupila posledne dva.. 😝

ten kik to je hruza to je fakt...

lauraa
19. okt 2008

Dviecata ak niektora zhanate kocik Kika v Rakusku ma vypredaj sezonnych modelov .Kupila som tam v piatok Chicco 4for me za 99 eur. Super cena . Ale maju aj dvojkombinacie aj trojkombinacie ,bolo z coho vybrat.......Inak oblecenie kupujem vacsinou H&m aleboC&A ale aj Fussl,Kleiderbauer,Benetton a najlepsie je asi to SCS mas vsetko pod rukov a maju vacsi vyber oblecenia, niekdy vsetko v mensich filialkach ani nekupis.A kedze moja dcera ma citlivu pokozku a vyskusala som snad vsetky plienky a tak okrem pampersiek kupujem plienky v Lidl.Napodiv lacne(7.50€ za 50 ks) a nemame s nimi problemy. 🙂

anezena
19. okt 2008

ja som teraz kupila plienky Babywell v Bipe. Stali 9 eur, a je ich tam 50 ks. Je to vobec dobra cena?
Mate niektora skusenost? Pouzivali sme doteraz Pampers Baby Activ, ale ako sme presli na 4, tak sa mi zdali, ze ich precurava. Chcela som vyksusat nieco ine, ale mali tam len tuto znacku? Pouzivate ich niektora?
A mali super akciu na vlhcene obrusky Pampers: velka krabica, v kt. bollo 12 ks za 15eur. Jeden kus vysiel na necelycvh 40Sk. Parada

kangaroo
30. okt 2008

aké obchody s nábytkom sú v okolí scs, lutz poznám,aj kika viem kde je, sú tam aj iné?

petka_s
14. nov 2008

ahojte,chcem sa opytat ci chodite do pandorfu,
a ci tam niesu teraz nahodou nejake zlavy,
chystame sa v nedelu do ba,a ze by sme sa stavili,ň
malo by to byt aj v nedelu otvorene,no nie?

diddi
14. nov 2008

petka, viem ze znamy isiel v utorok, kvoli zlavam...ale este si to over...a bacha, musis mat zimne gumy!!!

zuz11
15. nov 2008

cafte, uvazujeme nad nakupmi v Rakusku, potrebujeme neake oblecko pre manzela (kabat a tak) oplati sa tam koli tomu ist a ak tak kam konkretne?
dik

petka_s
15. nov 2008

diddi,dakujem moc pekne 🙂

lauraa
15. nov 2008

petka-s v nedelu v rakusku nie je otvoreny ani jeden obchod okrem tureckych takze zbytocne by si tam cestovala.
zuz11 asi naj je zajst do SCS je tam velke mnozstvo obchodov, neveim co hladas a v akej cenovej relacii ale videla som ze Kleiderbauer ma uz reklamu -50% na urcite veci. Tak som kupila malej hned tom tailor zimnu bundu zlacnenu zo 70 eur na 40.Ale vacsie zlavy budu az tesne pred Vianocami a samozrejme v januari ked je zimny vypredaj.Do Pandorfu moc nechodim aj ked tam celorocne su zlavy teda znackove oblecenie zlacnene ale zase nie lacne. A asi tam stretnes celu Bratislavu.....

zuz11
15. nov 2008

zistila som ze nemame este zimne pneu takze na nakupy mozem zabudnut 🤐 🤐 🤐 a v januari a tesne pred vianocami sa budem tasit ze zijem nie to este lietat po Rakusku, ale dik za info 😉

monkula
15. nov 2008

čo je SCS? 😅

monkula
15. nov 2008

zuz, ď....
Ale aj tak som nevypátrala, kde to je, vo Viedni? 😅 podľa toho Sud tirol... 😅

zuz11
15. nov 2008

Contact

Shopping Center Vösendorf Verwaltungsges.m.b.H.
2334 Vösendorf-Süd, Bürocenter SCS B4

Tel. 01/699 39 69-0
Telefax: 01/699 48 66

scs lezi rovno pri tej dialnici sudautobahn S1
http://www.scs.at/scs/service/google_maps.en.php
http://www.scs.at/scs/service/Zufahrtsplan.en.php

monkula
15. nov 2008

zuz, vĎaka.... 😉 😵

zuz11
28. nov 2008

bluemary • Dnes o 12:09
Caute baby, kam presne chodite na nakupy do Rakuska?

bluemary
28. nov 2008

Kedy su vo Viedni vypredaje?

nanyka
28. nov 2008

teraz je najlepšie počkať do januára, povianočné výpredaje sú super 😎

bobd
26. dec 2008

baby,
chodite niektore na nakupy do hati u znojma? oplati sa tam ist teraz? budu mat tovaru dost? 😀 bo sa bojim, ze sa tam potrepeme a nic moc tam nebude... 😅

trixi
26. dec 2008

ahoj bobd, ja som tam bola niekolko krat ale nikdy nie po Vianociach. Vzdy som dobre nakupila. Zalezi ale co chces kupovat. Ja som bola spokojna, lebo som zhanala sportove veci a v nike som velmi dobre a lacno nakupila.

luci
26. dec 2008

mysliete ze uz zajtra budu v SCS vypredaje??? 😒

dididi30
26. dec 2008

vypredaje zacali uz dnes, ale vsetky obchodiky budu otvorene od pondelka 😉

mixka
26. dec 2008

takze zajtra sa do rakuska neoplati ist, maju zavrete ???

nanyka
26. dec 2008

v scs je zajtra otvorene,tiez tam idem...na ich stranke je pisane,ze zajtra su normalne otvaracie hodiny ako v sobotu.. 😉

nanyka
26. dec 2008
luci
27. dec 2008

my sme nakoniec dnes boli a poviem bola to brutalita.....ked uz tam sa enda zaparkovat, a v kazdom obchode skoro 20 min. na pokladnu....hned ma prestalo bavit nakupovat....aj ked nieco sme kupili...

zlavy ale boli velke 🙂

dididi30
27. dec 2008

mixka, ale oplati, lebo uz aj v sobotu dnes mali vsetko otvorene 😉 cim skor, tym lepsi vyber 🙂

inak ja sa cudujem,ze niekde zlava len nejakych 10% a anglicania sa idu zabit 😲 😀

nanyka
28. dec 2008

no ja som bola vcera v scs - tusim posledny krat co som bola v sobotu 😅 ,lepsie cez tyzden..ked sa v januari vratim na svk,tak pojdem zase, dufam ze tam budu este vacsie vypredaje ..

a budem mat kde zaparkovat 🙂 ..keby nam neuvolnili jedni rumuni,co boli na odchode,len sa chceli este najest, tak tak kruzime asi este hodinu .. 😒

straaaasne vela ludi..asi viac,nez pred vianocami 😀