Máte skúsenosti s nákupmi v Mistelbachu?

bobicek
15. nov 2006

zdravim vas babenky, maminky...
chcela by som sa dozvediet, ci chodite nakupovat do rakuska, konkretne do mistelbachu alebo parndorfu. alebo ine skusenosti?
dik

bobd
18. jan 2009

baby, chodi niekto z vas nakupovat do hati u znojma? nie je to nieco podobne ako v parndorfe?
a pocula som, ze nejake centrum je aj v madarsku, blizko za hranicami... ak niektora poznate, budem vdacna za info 😉

bobd
19. jan 2009

nikto nepozna? ☹

bubadlo27
19. jan 2009

ahoj bobd,
my sme tam boli len raz, minulu jar, je to tam celkom velke, ale pandorf je pandorf
sice tam mali skvele vypredaje v adidase , v nike a v diesli, okrem toho nic moc ☹
ja osobne som bola velmi z toho sklamana, cakala som viacej, ale zasa to tam vyzera tak rozpravkovo 😀
ale ta cesta tam je otras, teda neviem ako je to cez rakusko, my sme isli okolo brna a potom dole, ale cez tie ceske dedinky 50 km rychlostou bol to des 😒

nasla som aj web 😉
http://www.freeport.cz/

lucaska
20. jan 2009

bobd,my tam obcas zajdeme..............treba natrafit ,da sa tam celkom dobre kupit nike, adidas,puma malemu tam vzdy nakupim....... 😉

egyptanka
20. jan 2009

babulky, pls. kde v Madarsku ist mrknut nejake kociky a detske oblecko? Najlepsie Gyor. Budapest je daleko.

bobd
21. jan 2009

lucaska, myslis v hatiach?
pandorf poznam, tam sem tam zbehneme, len som chcela porovnat pandorf s hatiami.
a to madarsko nikto nepozna? nikde za blavou by to malo byt...

lucaska
21. jan 2009

bobd,tak ak si chces vybrat a ist bud do pandorfu alebo do hati , tak v pandorfee je to viac, ale niekedy ani v tom pandorfee neni bohvie co, ja si myslim ze je to aj o stasti, my sme boli v hatiach asi 3krat a vybrala som ale ako spominam len sportove znacky, neviem co ides nakupovat ty,............

bobd
21. jan 2009

lucaska, hej, aj my na sportove veci... 😉 ono je to asi rovnake teda... aj cenovo... 😉

lucaska
22. jan 2009

bobd myslim si ze je to zajedno............... 😉

a o tom madarsku nevie nikto??????

katka1981
24. feb 2009

Ahojte, bola z Vas niektora v poslednom case na nakupy v Gyori? Zaujima ma ci maju vyhodne ceny pre destku vybavicku, baby monitory a vsetko co patri k babatku. Ci su vyhodne ceny a pekny tovar. Prosim IP, velka vdaka.

emogeon
24. feb 2009

katka my sme boli v nedelu a nakupili sme naozaj dobre..
este sa mi usli aj nejake vecicky pre male vo vypredajoch 😵
detske vybavicky som nesledovala ale ked pojdes do gyoru /ja som bola v arkade nak. centrum/
tak urcite si vyhodne nakupis 😉

pepies
25. feb 2009

myslim ze teraz sa oplati ist viac do polska kvoli kurzu zloteho, pripadne objednat cez polske e-shopy .... 🙂

katka1981
25. feb 2009

emegeon, a mali pekne vecicky? Krajsie ako u nas?

emogeon
25. feb 2009

pekne pekne... u nas maju krasne vecicky tiez ale drahe 😒

do polska sa oplati tomu kdo byva blizsie, pre nas je to hu a a cz 😉

dmonikad
25. feb 2009

Ahoj. máte niektorá skúsenosti s nejakými internetovými obchodmi s detským športovým oblečením? Poraďte link 😉

layla
15. apr 2009

Baby, nebola ste niektora v poslednom case v Parndorfe??? Oplati sa?

anezena
20. apr 2009

Ahojte maminy,
tiez by ma zaujimal Parndorf a este Bruck je tam iba CA? alebo aj HM? a aka je ponuka? a Ceny?

Boli sme aj v SCS po Vianocicach, ked boli vypredaje, ale o nicooom, kupili sme iba faakt par kusov...

wladka
6. aug 2009

baby, mala ide do skolky, a napisala som si siadlhy zoznam veci, co jej treba nakupit.. 😀 😀

su vo SCS Vieden alebo v Gyori uz vypredaje?? nemate niektora prehlad? 😉

chceli by sme ist tento week alebo buduci, len nechcem tam ist, ako naposledy v Gyori- ziadne vypredaje, par veci som sice kupila 😉 ..ale vypredaje SALE!! su pre mna naj 😀 😀 ..ked ja sama s dietatom..chapenzi, setrit sa musi 😉

kingstonka
20. okt 2009

... ahojte...vie niekto poradit nejake zahranicne e-shopy s kotrymi mate skusenosti?

bobd
22. okt 2009

he, ja som sa do tych hati u znojma od toho januara nedostala, ale ideme teraz... chcem sa vas spytat, akou menou ste platili? ceskymi korunami? ci sa da aj eurom, kedze je to na hranici s rakuskom.

dupinka
25. okt 2009

ahojte!

chcem sa spytat, dau sa v Parndorfe nakupit aj detske autosedacky? Alebo poradte nejaky dobry internetovy obchod (aj zahranicny). 😉

kalli
28. nov 2009

Ahojte vie mi niekto poradiť kedy teray začínajú výpredaje v Parndorfe??

janka5861
22. dec 2009

ahojte, kedy teraz začínajú výpredaje v Parndorfe a SCS ??

titkovamiriam
2. jan 2010

teraz su tam super vypredaje no aj vela ludi ale da sa vybrat

pancake
2. jan 2010

ahojte. my sa vraciame spat na slovensko a chcela by som sa spytat kde sa da nalacnejsie nakupit v cechach. a najblizsie.hlavne o potraviny mi ide, pretoze u nas je to naozaj nekrestansky drahe.

a kde je ten parndorf a scs??

cencula
2. jan 2010

ahojte a viete niekto poradiť nákup cez internet v anlgicku? má s tým niekto skúsenosti?

murcos
2. jan 2010

ked hovorite o scs. vyber kocarov je v baby one, alebo toys 4us, potom "nabytkovy" lutz, kika a spominany leinar.
co sa tyka akcosiek, najlepsie posurfovat. kazdy ma svoje web.
inak prve dva maju aj handry. no a potom klasika h&m, c&a...benetton(prave v scs maju po vianociach vyborne zlavy)
zara a mohla by som pokracovat.
zlavy inak zacali uz pred vianocami.

v brucku mate nakupko pri dialnici. tym, ktore sa boja ciest....do oboch najjednoduchsie cez dialnicu.
vela nervov pri vyberani.

pancake
5. jan 2010

a povie mi niekto co je ten pandorf? 😕

lauraa
5. jan 2010

nakupne centrum kusok od Bratislavy... 😉

tin007
5. jan 2010

caute, bol teraz v januari niekto v parndorfe?