Máte skúsenosti s nákupmi v Mistelbachu?

bobicek
15. nov 2006

zdravim vas babenky, maminky...
chcela by som sa dozvediet, ci chodite nakupovat do rakuska, konkretne do mistelbachu alebo parndorfu. alebo ine skusenosti?
dik

bobicek
autor
28. jan 2007

waw 😅 emjee, ty si proste bomba!!! 😵 😵 😵 😵 😵 uplne idealne!
dakujeeeeeeeeeem moc!!! 😵 😵

bobicek
autor
28. jan 2007

emjee, no, pozerala som to. nasla som spoj v sobotu o 8:53. sa dovezem do W meidling, vystupim, prejdem na w philad a veziem sa az tam. hej?! len kam mam ist na ten druhy vlak? ja moc cestovanie vlakom nemusim. raz som sa odviezla na opacnu stranu a mam z toho des 😀 😀 a hlasia pekne vo vlaku, kde sme? nie ze pridem a la paris 😀 😀 😀

saska73
28. jan 2007

Ahojte, kupovali ste niektorá v Rakúsku také veci ako digestor, varná doska,sporák a pod. ? Je to tam lacnejšie ako u nás ?

biela.pani
28. jan 2007

saska,už dávnejšie vežu, tá sa tam oplatila. Ale teraz už netuším. Myslím, že sa tam oplatili aj také veci, keď nemáš problém s dovozom, tak to treba skúsiť. 😉

4a
28. jan 2007

saska,
relativně se vyplatí, podkud kupuješ ve specializovaném obchodě a řekneš si o slevu. Nejlepší je koupit od jedné značky, pak je ta sleva výhodnější. Prostě se zeptej, jakou ti na ten objem můžou poskytnout slevu. Vyplatí se, i tak, když je silná slovenská koruna, což v současné době relativně je a bude asi i líp. Ke konci roku se očekává dokonce kurs 33,3 za EUR.

ervotoc
29. jan 2007

my ideme v sobotu zase na topanocky... 😝 no a nejake vecičky po ceste zaS dovlečeme,ale teraz chcem aj šaty na svadbu 😝

bobicek
autor
29. jan 2007

ervotoc a kam chodite?
saska, ja som minule pozerala pracku, mp3 prehravac a zehlicku, no moc sa mi to neoplacalo, mozno som ale natrafila na zly obchod, ale po preratani to bolo skoro o 500-1000sk viac 😠
no, dnes som dostala pozvanku na lyze, tak asi budem surne a naozaj potrebovat nejaku vetrovku a oteplovaky 😒 neviete niekto o dobrych cenach niekde blizko SR? a hlavne o normalnych velkostiach?
baby, asi budem teraz vypadat ako...ale co je to outlet? myslim na pandorf 😅 😅

emjee
29. jan 2007

bobicek vsetky stanice hlasia 😉 v najhorsom si vypocitaj na kolkatej zastavke treba vystupit a pocitaj 😉 inak v tej badner bahn je aj mapka so zastavkami, takze mozes priebezne kontorolovat, kde si, a SCS neprepasies, vystupi tam polovicka ak nie cely vlak 😉 a este z okna uvidis, ze uz si tam 😉

bobicek
autor
30. jan 2007

emjee, supis pupis 😀 uz sa tesim na vyletik🙂
dakujem!

tilly
30. jan 2007

saska, kika mala teraz takú akciu, že keď zoberieš všetky spotrebiče do kuchyne, tak to vychádzalo fakt super cenovo, inak neviem, ale toto boli fakt super ceny, len si musela zobrať celú zostavu, digestor, chladnička, myčka, sporák a varnú dosku, mikrovlnku a tak

4a
30. jan 2007

leden je všeobecně měsíc kuchyní. Takže všechny obchoďáky mají akce na kuchyně a spotřebiče do nich. Někde je to i 50%, ale to si musíte koupit i tu kuchyni.

emjee
30. jan 2007

bobicek outlet znamena, ze su tam ponukane veci zo starsej kolekcie (kvazi vypredaj) a/alebo poskodene veci (ale tie musia byt jasne oznacene, ze su a kde a ako su poskodene)

ja som videla super lyziarske veci prave v parnodorfe (aj vacsie velkosti), ale to bolo este v septembri

bobicek
autor
30. jan 2007

to neva, dik emjee, si kocka 😵 dufam, ze tam bude daco aj v tomto obdobi🙂

kangaroo
11. feb 2007

neviete mi povedať, či sú ešte výpredaje v c and a

bobd
15. feb 2007

baby,
tie co chodite nakupovat do pandorfu, potrebovala by som zistit cenu tenisiek, adidas "superstar". 😅 mam na ne hrozny zalusk, len neviem, ci ich mam kupovat tu, alebo radsej ist tam. 😒
a ak smiem poprosit, keby ste tam niekto v blizkej buducnosti isli, nepozriete sa mi? 😉 😉
budem moc vdacna.... 😵 😵 dakujem velmo pekne!

bellasandra
16. feb 2007

Bobd, zalezí od toho ktoré superstarky chces. Novia kolekcia, stala pred rokom 80e, teraz idu tak okolo 70 priblizne. Ja som si kupila este za 80e zlaté v máji.
Ale u nás som videla za 1700sk - 2000sk - klasicke modré, oranzové , ruzové- 🙂

bobd
16. feb 2007

ahoj bellasandra, dakujem
ja som chcela klasika cervene, ale je to cenovo rozdielne aj na velkost topanky. 😠 tusim po cislo 5, ci 5,5 su lacnejsie, no ja mam nohu c 6-6,5, tak budu drahsie. 😠 😠 ja som na sr videla za 2500,-sk. 😖

bellasandra
16. feb 2007

No u nas mali akcie -este v lete za tých okolo 2000 🙂

bobicek
autor
22. feb 2007

bobd,
dnes som nasla za 2990sk!!! 😕 neviem, ci to bol speci obchod, ci co, ale zda sa mi to drahô. 😅
tak baby, nekukali ste to v pandorfe? aj mne sa celkom pacia 😀

danona
23. feb 2007

babulky-kto pomôže?? - v nedelu idem do brna, neviete mi niektorá poradiť, v ktorom nákupnom centre alebo obchodíku by som tam vedela kuknúť detské kočíky - hlavne Quinny a Peg Perego??? 😕 dakujeeeeeem!!!!!!!!!!!

bobicek
autor
23. feb 2007

ahoj danona, moc ti nepomozem. ja som bola v brne totkedy. boli sme v olympii, ale veru obchod s kocikmi som tam nevidela... 😕 nejake hrackarstvo tam bolo, ale ci su sucastou aj kociky, netusiim...
mozno by som volila obchodak v meste.
ved pockaj, co na to ine baby... 😉

danona
23. feb 2007

bobicek - dik 😝 olympiu poznám, tam také nenájdem, poznám vaňkovku, ani tam som také nevidela... a v meste - neviem, lebo bude nedela, no hádam mi niekto poradí...
😕

bobicek
autor
23. feb 2007

babule, bavili sme sa tu len o otvaracich hodinach v scs, ale ako je to v pandorfe? a su este vypredaje? 😅

emjee
23. feb 2007

bobicek ak sa nemylim v parnodrfe su vypredaje nonstop 😉

ivush
7. mar 2007

Dievčatá, nemáte niektorá náhodou skúsenosť z predošlých ročníkov Brnianskeho veľtrhu PRO DÍTĚ ? Podľa všetkého sa to v Brne koná každý rok, len neviem aké je zloženie vystavovateľov a či sa tam oplatí ísť nakúpiť až z Bratislavy....ďakujem 🙂

vava
17. apr 2007

Dievcata, chcela by som sa ist pozriet do SCS - BabyOne na nejake kociky a veci.Popri tom by som si rada pozrela aj nieco na seba - len sa chcem opytat, ci nahodou neviete, kedy je tam nejaky sale ? Neviem, ci nebyva po Velkej noci, mozno je aj teraz ...
Neboli ste tam teraz nahodou niektora ?
Dik moc za odpoved !

4a
18. apr 2007
vava
19. apr 2007

Ahoj 4a 🙂

Dik za tip - poznam tu stranku, len mna skor zaujimalo, ci je v obchodoch v SCS aj nejaky sale v tychto dnoch ?

4a
19. apr 2007

vava,
v SCS otevřeli jednu halu, kde jsou jenom slevy. Jmenuje se SALE. Dle letáku tam mají i kočárky a oblečko pro děti. Je to vlastně až na konci, za Mediamarkt a Raiter. Jsou tam směrovky. Je to jako bys jela až k Intersparu, ale jela ještě dál dle směrovek.

ena
19. apr 2007

ivush:tak o bola si v to Brne? My sme boli, ale vacsinou tam boli len kociky, kociky a kociky..A tie uz mame a dokonca 2, ale malemu sme kupili aspon taku tu magneticku tabulu a dazdnik CARS 🙂, ze ked sme sa uz terigali taku cestu.. a celkom pekne mali aj slnecne okuliariky detske a videla som aj dost velke spacie vaky pre deti.. a este sa mi lubili detske bicykliky, sice dost drahe 1600 cz ale pekne..🙂http://svetmiminek.cz/index.php?act=viewcat&cat...
ale inak, cakala som od toho viac, raz sme boli na podobnej vystave v Prahe a bolo tam toho omnoho viacej...

My sme stihli pobat aj modelarsku vystavu, aj byvanie a aj cez halu pre rybarov sme prebehli ;))