Máte skúsenosti s nákupmi v Mistelbachu?

bobicek
15. nov 2006

zdravim vas babenky, maminky...
chcela by som sa dozvediet, ci chodite nakupovat do rakuska, konkretne do mistelbachu alebo parndorfu. alebo ine skusenosti?
dik

bobd
13. jan 2008

v mistelbachu je billa a urcite aj nejaka drogerka, len neviem aka 😝

neviem, ci sa to zobrazi, ale na tej stranke si najdi, kde je mistelbach. je to kusok od hranice v moravskom svatom jane. z blavy je to dalej.
http://www.skoda-auto.com/moss-cze/services/rou...

sibuska
2. apr 2008

neviete mi poradit, ze do kolkej je SCS otvorene cez vikend?

sibuska
2. apr 2008

a kedy tam zacinaju nejake vypredaje???
vdaka 🙂

danulik
2. apr 2008

sibuska - kuk www.scs.at

tu su otvaracie hodiny:

Mo - Mi und Fr: 9.30h bis 19.00h
Donnerstag: 9.30h bis 21.00h
Samstag: 9.00h bis 18.00h

tweety22
3. apr 2008

sibuska, my do rakuska, konkretne SCS, Mistelbach, Hainburg chodime vzdy ked maly nieco potrebuje, vypredaje sa najdu takmer stale ale aj bez vypredajov sa to oplati, napr. topanocky elefanten v deichmane su po 800sk, u nas 1290sk, plienky Pampers 400sk, u nas 680sk atd. atd 🙂

tilly
3. apr 2008

baby a nechodievate niekto do gyoru?

tweety22
3. apr 2008

tilly, pocula som, ze to tam je dobre ale ja sa bojim reci, ze sa nedorozumiem, s nemcinou nemam problem ale po madarsky neviem ani slovo 😀

aluli
7. júl 2008

Ahojky tilly my bydlime asi 20km od Gyoru a jezdime tak skoro kazdou sobotu ,ja madarsky neumim,manzel se domluvi ale prodavaci jsou tam zlati strasne se snazi a v sobotu je tam stejne vic slyset slovenstina jak madarstina,takze si tam klidne zajedte,urcite se to vyplati maji tam moc pekne veci. 🙂

aluli
7. júl 2008

Chtela bych se jet podivat do Vidne,muzete mi poradit kde maji hezke vecicky na miminka.Diky

nika2
3. sep 2008

ahojte, chcem sa spytat ci sa da do Parndorfu dostat stale aj po starej ceste? a ci ked pojdeme do rakuska aj z malou co ma 5 mesiacov , a ja mam len obciansky , ci bude potrebovat aj ona nejaky cestovny doklad?

trixi
3. sep 2008

ahoj nika, do Parndorfu sa dostanete po starej ceste. My sme isli cez stary (maly) prejazd Jarovce-Kitsee a pokracujete normalne po starej ceste, ak nabehnete nahodou na novy dialnicny prejazd, potrebujete dialnicnu nalepku, z dialnice je vyjazd na Parndorf. Ano, malu by si si mala dat zapisat do pasu. Nikto nas este nekotroloval, mam maleho zapisaneho v pase a nosim pas so sebou, pre istotu, ale ako pisem, nikto nas nekontroloval. Nemusis mu vybavovat pas ak si ho das zapisat do svojho alebo manzelovho pasu.

nika2
3. sep 2008

trixi dik. mame ist na letisko pre sestru do schwechatu a chcem zobrat aj malu. len pas mam uz prepadnuty. mislis , ze to mozem risknut aj bez neho? lebo mame ist uz buduci tyzden. tak neviem . alebo radcej pojde len manzel.

luci
3. sep 2008

ako sa dostanem do toho brucku z bratislavy????dakujem

emjee
3. sep 2008

luci vlakom co ide cez petrzalku
alebo autom cez jarovce po dialnici a zides rovno pri brucku pri tom nakupnom centre, alebo po starej ceste (kitsee, raasdorf ci ako sa to tam vola)

nika2 ja by som to neriskovala, nikdy nevies na koho natrafis 😝

trixi
3. sep 2008

ja som ineha nazoru ako emjee a riskla by som to, keby som mala prepadnuty pas, tak idem s obcianskym a vezmem si so sebou rodny list dietata. Mne sa uz stalo, ze sme isli do Rakuska aj s malym a nemala som pas. Je to o nahode, mozu kontrolovat a nemusia. Tiez do Ciech jazdim len s obcianskym. Ked ten pas zabudnem tak na to nemyslim.
Ked som isla z porodnice z Ciech na Slovensko, mal mat maly specialny cestovny doklad, alebo som ho mala mat zapisaneho v pase. Mala som len cesky rodny list. A to este existovali hranice (pred rokom), pri prejazde hranicami sme ukazali nase 2 obcianske a nikto od nas nechcel doklad o malom. Maleho sme "prepasovali" na Slovensko a cakali 3 mesiace, kym mu vystavili rodny list a ja som ho mohla zapisat do pasu. A tak sme tie tri mesiace prechadzali hranice a cestovali bez dokladu.

kangaroo
4. sep 2008

neviete kedy začínajú v scs výpredaje jesenného tovaru a majú tam už zároven aj zimný tovar? vopred dík 🙂

luci
4. sep 2008

emjee dakujem

nika2
5. sep 2008

trixi tak muz ma este platny pas, tak si dal malu zapisat. preistotu. ale ja idem len na obciansky. ved uz len tak chodime.

msprincezna
22. sep 2008

Ahojte, mam otazku,ci sa uz v Rakusku,konkretne v Brucku zacinaju vypredaje a ako sa tam dostaneme na aute?Dakujem, pekny den,M.

k.a.t.k.a.
22. sep 2008

a v Brucku sú aké obchody? 😕

k.a.t.k.a.
22. sep 2008

v Parndorfe sú vždy 10. zlavy http://www.mcarthurglen.at/offers/ten_years.php

msprincezna
22. sep 2008

No, ze vraj v Rakusku pred Bruckom su nejake obchody, nebol tam niekto? Dajte mi prosim vediet, ak viete cestu a ci sa tam oplati ist, M.

bobd
30. sep 2008

ahoj princezna ;)
hej, pred bruckom je komplex obchodov... da sa tam pekne nakupit, je tam sportovy, zopar obuvi (napr.shoe 4 you, deichman...), eduscho/tchibo (nielen kava, ale aj dobre a lacne veci na oblecko, spodne pradlo), obchody s oblecenim (esprit, voegelle,...). no je tam toho dost. my si tam vzdy nieco kupime. 🙂
cesta je v pohode. odkial pojdes? ak z blavy, je to na paradu... hainburg, Schaffelhof, Rohrau, Gerhaus, Pachfurt, Nuestadt a uz si tam 😉

monkey1
30. sep 2008

baby, prosim vas, tie, co chodite do SCS do viedne, mozete mi napisat trasu po vedlajsich cestach... 😅 nieco take, ako bobd... vdaka 😉

emjee
30. sep 2008

monkey to je dost problematicke, lebo scs lezi rovno pri tej dialnici sudautobahn S1 a netusim ako sa tam dostat bocnymi cestami 😅 skus pohladat na nete nejaky routeplanner a najdi si cestu do vosendorf sud
po bocnych cestach sa cez hainburg dostanes az do fischamendu a odtial sa da tiez bocnou cestou do schwechatu. odtial este teoreticky po vselijakych klukatych cestach do voesendorfu, ale odtial do scs uz fakt netusim ako 😅 skus stranku scska, je tam aj mapa prijazdu

janka5861
2. okt 2008

ahojte,kde je este v rakusku okrem scs blizko hranic H&M ? Dik

anezena
17. okt 2008

baby,
neviete nieco blizsie o nakupoch v hainburgu? zajtra sa tam chystame, zevraj sa da dobre nakupit drogoska v Bipe, ale mna by zaujimalo da sa aj nejake oblecko pre 7 mesacneho drobca kupit? vdaka za info

emogeon
17. okt 2008

anezena my plienky a zvlhcene utierky len v bipe nakupujeme a vedla je hned obchod kik sa vola tusim a tam maju aj pre deticky oblecko..skus pozriet,

krajcoanka
17. okt 2008

kik je tuším aj na konci Hainburgu-väčší 😉 treba to oblečko ale prezrieť!

krajcoanka
17. okt 2008

janka v Eisenstate by malo byť
http://www.hm.com/gb/storelocator__storelocator...

je to síce o cca 13 km bližšie ako do SCS ale neviem či sa tam oplatí ísť-ešte som tam nebola, neviem aký je tam výber tovaru 😝