Máte skúsenosti s nákupmi v Mistelbachu?

bobicek
15. nov 2006

zdravim vas babenky, maminky...
chcela by som sa dozvediet, ci chodite nakupovat do rakuska, konkretne do mistelbachu alebo parndorfu. alebo ine skusenosti?
dik

tilly
21. apr 2007

ena, aj my sme tam boli, tá modelárksa výstava to zachránila, tam sme strávili pol dňa, malý bol úplne hotový z toho, okolo toho veľkého s tými kamiónmi, žeriavom lietal, nevedel kam sa má skôr pozrieť

ena
21. apr 2007

tilly; Filipovi sa zas pacili lodky v tom bazene 🙂

tilly
21. apr 2007

tak tam domčo skoro skočil, som mala mierny hysterický záchvat 😀

tilly
26. okt 2007

baby, viete mi poradiť, kde vo viedni alebo v okolí zoženiem trampolínu?

wladka
26. okt 2007

skus kuk v sportovych potrebach.. a tam je urcite neuuurekom 😉

pepapo
12. dec 2007

Ahojte,neviete niekto ci sa vypredaje vo viedni po vianociach zacinaju hned 27.12. alebo az v january? Nemate niekto lepsie info kedy je tam najlepsie ist....

bobd
14. dec 2007

nooo, tak toto by aj mna zaujimalo 😉 a nemusi to byt len vieden, ale aj cechy - brno...

bobd
8. jan 2008

ahojte, neboli ste teraz niekedy v Pandorfe? ci sa oplati,,, 😉 a prosim vas, aspon cca ake su tam obchodiky? ( ze ci esprit, hm, ca, next... atd) 😝 dakujeeeeeeeeeeeem 😉

ella1
8. jan 2008

ja som tam bola štyri alebo päť krát,ale nikdy som si nič nekúpila.nič moc tam nebolo a to čo stálo za to,bolo príšerne drahé.a pre deti nič moc. 😒

martinadt
8. jan 2008

ahoj ja by som odporučila Pandorf alebo Linz je to v Rakúsku ale oplatí sa za dobrú cenu a pekné veci, športové asi skôr v tom Pandorfe a elegoš obchody su aj v Linzi tuším 😉

yonanevi
8. jan 2008

teraz sa oplati is do rakuska alebo nemecka nakupovat su vsade zlavy 😉 a kedze som teraz robila malu exkurziu po sk obchodoch tak vam poviem ze v nemecku su ovela nizsie ceny ako na sk 😀 len treba mas stastie a najst to co chceme 😉

monkey1
8. jan 2008

martinadt, a vies mi prosim povedat optvaraci cas v sobotu?

tilly
9. jan 2008

bobd, ani jeden tam nie je 😉

parndorf je o ničom, treba ísť pekne do viedne, alebo stačí bruck alebo hainburg

bobd
9. jan 2008

tilly, dik, este ze ta mam 😉 mne ide viac menej o taketo typy obchodov... 😉

lia
9. jan 2008

ja som bola na silvestra v parndorfe,su tam strasne zlavy,ale uz to je vybrakovane,lebo zlavy sa tam zacali uz v polovici januara.ja tam mam par obchodov,do ktorych chodim.
vo viedni su zase ine veci.

tilly
9. jan 2008

ja potrebujem ísť do hainburgu, kurnik ale nemám kedy, inak, keď potrebujete len detské veci, tak úplne stačí hain...
ale hlavne potrebujem ísť do potravín, už nemáme čo piť, jogurty, mlieko, maslo a tak...

danii
9. jan 2008

... aj ja sa chystam uz nejaky cas vykupit billu a bipu 😀 😀 tilly, dame rande tam? 😀 😀

tilly
9. jan 2008

no, aj šampóny by som potrebovala... ja neviem, že by som tam skočila zajtra...
čo kupuješ v bille? nie je drahá? my chodievame do hoferu na mäso, do penny na džúsy a mlieko, do sparu na pudingy 😀

danii
9. jan 2008

😀 ja vsetko nakupim v tychto shopoch a hajde domov. kym ma moje dieta nezje. a kym sa neuvresti.... 😀
a este ked mam cas a zvysia peniaze 😀 aj do dm resp. sparu
billa? ked to aj porovnam s tou u nas, nie. jasne su veci drahsie, ale vo vseobecnosti nie. a najma je iny tovar. ides zajtra? ja sa chystam uz nejaky tyzden..... zajtra mam uz iny program 😎 ale v piatok? ako stihnem.....

tilly
9. jan 2008

to je jasné, že je lacnejšia ako naša, len som myslela, či nemáš nejaký tip 😉

ešte neviem, kedy pôjdeme, chodíme vždy všetci traja aj s harantom, dám mu milch schnitte do ruky a je ticho, my to aj tak len nahádžeme do vozíka a letíme, nezdržiavame sa, vieme presne čo chceme, ale vždy odchádzame s plným kombíkom, to je hrúza

danii
9. jan 2008

tilly aj ja tak, len s tym rozdielom ze idem sama a potom som spotena ako das. mam len dve ruky a to musim este aj vozik tlacit, aj kocik..... aj nakladat, vyberat... no sranda je to! 😀 😀 a ja zasa davam rozok. aspon na chvilu je klud 😅 tiez idem na istotu, ziadne prechadzanie sa, prehrabavanie, nic take. na to nemam cas. vsak aj s cestou, nakupom, hranicami /predtym/ som za dve hodky doma 😉

tilly
9. jan 2008

jaaaj, tak to by som nezvládala, ísť s ním sama, aj keď on je dobrý, ale je mi už ťažký na naloženie do vozíka a tak, ledva ho naložím do autosedačky a vykladať, nakladať, + vykladať a nakladať tovar, no neviem neviem

idem spať, umieram DN

bobd
10. jan 2008

takze sa oplatia nakupovat potraviny v rakusku?

baby, mam zopar otazok. chystam sa na vyletik, kupovat sa bude pre dospelych (deti este nie su 😝 )
napadli ma nakupne zony v parndorfe a brucku, je to aj blizko seba, tak by sme mohli vymiest viac miest 😀 😀
len netusim:
1/ dokedy je otvorene v sobotu - Parndorf, Bruck
2/ ak niektora viete, aspon nejake obchody, napiste ake su tam 😉 prosim, prosim 😉
dik a nakupovaniu zdar! 😎

tilly
11. jan 2008

jasné

v brucku bolo ca, vogele, newyorker, nejaké topánky, takko, kik, dm a ešte sú tam nejaké nové, pardorf nemám rada, ale je tam toho dosť, mango, soliver, burberry, timberland, nike, adidas, reebok, puma,...

bobd
11. jan 2008

tilly, tak ten bruck to je potom podobne ako aj na okraji mistelbachu... aj tam su taketo obchody. ziaden zazrak 😉
a tie otvaracky niekto neviete?

tilly
11. jan 2008

a ten mistelbach je ako ďaleko? sú tam aj potraviny a bipa?

anamor
12. jan 2008

neviete v SCS su uz vypredaje?

danii
13. jan 2008

anamor, urcite ano 😉

nanyka
13. jan 2008

v SCS sú výpredaje už od konca Vianoc, treba ísť čo najskôr, lebo začínajú mať "prázdno" .. a najlepšie cez pracovné dni, v sobotu a nedeľu je to tam des, strašne veľa ľudí ..príjemné nakupovanie 😉 .