Máte skúsenosti s nákupmi v Mistelbachu?

bobicek
15. nov 2006

zdravim vas babenky, maminky...
chcela by som sa dozvediet, ci chodite nakupovat do rakuska, konkretne do mistelbachu alebo parndorfu. alebo ine skusenosti?
dik

pancake
5. jan 2010

vdaka. 😅

mukky
5. jan 2010

pan ahoj,ja som tam bola teraz v septembri a aj minulý rok..len to mame trosku daleko,skoro 450 km 😀 😀 😝 ale nakupime tam stale paradne..znackove spotrove oblecenie a boty..kabelky...nike tam ma vysla 10 e a tu ta ista stoji cez 20 😝

pancake
5. jan 2010

uz ciiil som mudrejsia. 😔 😔

mukky
5. jan 2010

co? 😀 aha 😀 je to v rakusku..obe centra...mas tam tolko obchodov ze až 😀 😝

mukky
5. jan 2010

pan ti fuknem link mne do temy 😀

pancake
5. jan 2010

to fakt? ale ludi tam musi byt kopec, co? 😝

mukky
5. jan 2010

no my sme tam sli stale cez pracovny den a boli sme tam od tej 11 hod skoro do 19,hod..je tam krasne 😀 sam,e obchodiky....a tie znacky..nabaleni chodime potom domov jedna radost..a usetrime tisice..len je to daleko,takze opat asi az v lete pojdeme..cestou z alebo na dovolenku a prespime u rodiny

adulik144
6. jan 2010

Suhlasim s Mukky do Pandorfu sa oplati ist na cely den. Je to kusok za rakuskymi hranicami a je to vlastne mesto obchodov.Su tam neskutocne zlavy a vypredaje,hlavne teraz po vianociach. My sme tam zatial boli len raz, ale stale hovorime o tom, že tam musime zajst a obliect sa, len keby bolo viacej času a nepotrebnych penazi.

lily1983
26. feb 2010

Ahojte, chcela by som sa spytať, hlavne mamičiek, ktore chodia nakupovať do rakuska, ci je tam dostať UM Aptamil.rozmyslame o navrate na slovensko a tu davam malej Aptamil, no na slovensku nieje..viem, ze je tam Nutrilon, ale to jej urobilo velmi zle, ked sme boli raz doma na mesiac, tak jej ho nechem davat..
..dakujem pekne 🙂

nanika
26. feb 2010

lily, trebalo by hodit link, ako to vizera, dost mozne, ze sa predava aj v sr, alebo v okoli, len pod inou znackou...

lily1983
26. feb 2010

http://www.boots.com/en/Aptamil-First-Milk-900g...

..toto je prve mlieko..no ved ten nutrilon je na slovensku ževraj aptamil, ale je to iny vyrobca, ajked krabice su uplne podobne..je to ina konzistencia, a porobilo nam to starosti, tak jej to uz nechcem davat. mali sme hnačku tri tyždne, a zelenu stolicu..nebudem to riskovat..
ale možno v rakusku by ho mali, alebo ak chodite na nejake internetove stranky rakuskych obchodov, tak mi poslite prosim link, si to tam skusim pohladat, lebo ja ani ceknut neviem po nemecky. dakujem 🙂

http://www.twenga.co.uk/brands/Milupa-10113.html

..toto je dvojka a trojka, to este nepijeme,tak len pre info

matula1194
19. júl 2010

ahojte babule,ake mate skusenosti s nakupmi v hainburgu?pocula som,ze pandorf nic moc ale pred pandorfom je najeke fajn nakupne centrum neviete mi poradit ako sa vola??vdaka 😉

stefyk
20. júl 2010

ahojte, su v pandorfe detske obchody? vyplati sa tam ist nakupovat?dik za odpoved

brnka
20. júl 2010

@lily1983 mlieka od Milupy sa v Rakusku a Madarsku volaju Milumil. Ale ci je to presne to iste ako Aptamil.......?

mischelka23
6. aug 2010

ahojte,viete mi poradiť?idem prvýkrát do csc wien a chcela by som vedieť aké tam majú obchody pre deti (oblečenie) teda okrem h&m a c&a?

a neviete či tam je nejaký obchodík s detskými topánočkami? ptrebovala by som na taký typ ako pediped flex alebo shooshoos...diky moc 🙂

danuska.k
7. aug 2010

@mischelka23 asi mas na mysli scs 🙂
tu je zoznam detskych obchodov: http://www.scs.at/scs/shops/Suchergebnisseite.d...

mischelka23
10. aug 2010

@danuska.k ďakujem veľmi pekne...pozriem si to 🙂

miskatn
4. sep 2010

Neviete mi niekto doporucit nejaky vasci obchod s detskymi vecami v Rakusku ?
Bud vo Viedni alebo aj blizsie k Bratislave, taky kde maju vsetko, cim vacsi tym lepsie, uplne najlepsie keby mali na webe aj ceny, aby som si mohla doma popozerat sortiment. Hlavne potrebujem kocik teraz, ale zoznam je dlhsi !

Vopred dakujem

broni
1. okt 2010

miskatn - skús pozriet www.toysrus.at a oddelenie Babyesrus, tam je to rozdelené 🙂

juicyluu
1. okt 2010

@miskatn toys'rus su perfekne, ja som tam nakupila prakticky vsetko 🙂
@broni

broni
1. okt 2010

aj ja tam stále nakupujem, nevieš mi poradiť či teraz od pondelka je v Bipa akcia aj na dojčenské mliečka,alebo je to len na pohárikovú stravu? ešte som tam nebola ked sú tie BabyDays...

corinno
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slnieckoma
1. okt 2010

ahojte neviete ci je HM v haimburgu?? 😉 myslim, ze nie ale predsa..

broni
2. okt 2010

@slnieckoma ..nie je...

smoodik
2. okt 2010

asi skôr na pohárikovú stravu ale mliečko je tam aj tak lacnejšie ako u nás 😝 Minulý mesiac bola Beba 600g 7 € na Bipa kartu.

rigulka
5. okt 2010

Ahojte, kam je najlepsie ist nakupovat SCS, Huma alebo Pandorf. Dakujem za radu. 🙂

broni
10. okt 2010

@rigulka SCS jednoznačne, v Parndorfe som naposledy nič nekúpila, ale neviem čo ideš ty kupovat...a do Humy sa tiež už neoplatí chodiť - to je moja skúsenosť

anamor
9. jan 2011

baby uz su vypredaje v SCS boli ste niektora tento rok uz?

liz_lemon
9. jan 2011

@anamor ja som tam bola v hned v pondelok po Novom roku, a vypredaje tam su

anda123
19. jan 2011

Baby neviete dokedy trvaju vypredaje v SCS? Dakujem