Máte skúsenosti s nákupmi v Mistelbachu?

bobicek
15. nov 2006

zdravim vas babenky, maminky...
chcela by som sa dozvediet, ci chodite nakupovat do rakuska, konkretne do mistelbachu alebo parndorfu. alebo ine skusenosti?
dik

emjee
15. nov 2006

ja osobne som bola v parndorfe raz, pacilo sa mi prostredie, ale nejak ma neoslovila ponuka obchodov, viac sa mi pacilo v shopping city sued
ja som inak casto vo viedni a mam blizko k shopping center nord, ktore mi celkom postacuje

kuk aj temy https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

bobicek
autor
15. nov 2006

emjee, ja by som potrebovala oblecko pre seba. 😉 a poradis kde je to shopping center sued?

emjee
15. nov 2006

to je na juhu viedne, ja som tam isla z viedne lokalkou (badner-bahn), ale baby tam chodievaju autom, ti poradia lepsie 😉

bobicek
autor
15. nov 2006

takze babyyyyyyyyyyyyyy, cakam🙂

renca3
15. nov 2006

Ides na Vieden po dialnici a nepojdes rovno Centrum, ale na obchvat smer GRAZ. Ten ta vyvedie za Vieden. Pojdes zhruba 20 min. - pol hodinu (podla premavky) a potom uvidis tabule SCS Modling. Zbehnes z dialnice a si tam.
To uz uvidis velke napisy obchodnych domov a znaciek.

tilly
16. nov 2006

my chodievame do bruku, hainu, alebo pandorfu a tak raz ročne do SCS, ale nakupujeme väčšinou pre malého

bobicek
autor
16. nov 2006

dik renca3! takze podla navodu to isto zvladnem!

renca3
16. nov 2006

Navod vyzera jednoducho, ale odporucila by som spolujazdca, co sleduje tabule. Predsa len, tie viacprudovky... aby ta to niekam nevyviedlo mimo.

pepapo
22. nov 2006

Babulky a neviete kedy po Vianociach zacinaju vo Viedni vypredaje, hned 27.12.? Alebo staci ist az v january? Lebo viem ze V Londyne su najlepsie vypredaje hned tesne po Vianociach.
dakujem

dahlia23
20. jan 2007

Babky, neviem, či mi budete vedieť poradiť, ale chcem si ísť do Rakúska alebo ČR kúpiť autosedačku, lebo na Slovensku takú jednoducho neviem zohnať.
Keďže mám nejaké eurá navyše, tak asi skôr to Rakúsko. Len neviem, kam sa vybrať, či v shoppingoch sú aj obchody s takýmito vecami.
Ďakujem za radu.

tilly
20. jan 2007

dahlia v SCS sú dva alebo tri také obchody alebo potom KIKA

otta
20. jan 2007

pozri na internete www.mojshop.sk. Ja som tam nasla tu hladanu. Alebo aj obchod pre deti na Kosickej v BA. Ja som V Rakusku v Hume pri Simmeringu nevidela nic zaujimave.

tilly
20. jan 2007

inak na mojshope som aj ja kúpila sedačku oooveľa lacnejšie ako v obchodoch, teraz som ju pozerala v rakúsku a tam o dosť drahšia...

nici
21. jan 2007

ahojcek,
ja chodim len do SCS - Shopping City Sud, je to pri dedinke Modling a da sa tam ist aj starou cestou, aby si nemusela kupovat dialnicnu znamku...pojdes na Jarovce a starou cestou do Viedne a tesne pred Viednou, neviem, aka to je dedina, taka velka krizovatka tam je tabula na odbocenie dolava: Modling 18 KM....a potom to lahko najdes....a si tam....
tam pre tehulky som si ja kupila vsetky veci na oblecenie, ked som bola tehu v H&M alebo C&A....a dost lacno....a malemu kupujem veci len tam, lebo tu v BA je vsetko drahe....

nici
21. jan 2007

Dahlia my sme kupovali prvu autosedacku v SCS, tam je taky velky obchod s nazvom BABY ONE a maju tam vsetko.....
a druhu na Dunajskej je taky obchod pre deti a maju velky vyber autosedacie...alebo na Kosickej obchod predeti.sk alebo aj v Kike....ako tu uz bolo napisane...

bobicek
autor
21. jan 2007

nici,
tak ta stara cesta do SCS ma zaujala. len preto ma odradza toto miesto nakupu-dialnicna znamka. inde ju nevyuzijem. tak pridaj nejake orientacne mesta, kadial sa ta dostanem. a kolko priblizne trva cesta?
dakujem!

nici
21. jan 2007

bobicek,
to si musim pozriet na mape nejako na nete a dam ti vediet..alebo poslem link.....ale chvilu to potrva, lebo ja si nazvy tych dediniek nepamatam naspamat kade vsade ideme....to ideme uz po pameti a orientacnych miest....
cesta trva tak skoro dve hodiny,lebo su to same dedinky a musis ist radsej predpisovo, kvoli rakuskym nekompromisnym policajtom....ale stoji mi to za to....vsak na co presne kupovat dialnicnu znamku za nejakych 10 EUR a ides na otocku....staci mi len benzin zaplatit....za tych pomaly 400 korun usetrenych za znamku mam jednu tehulkovsku bluzku v H&M 😉 🙂
ideme obedovat, poobede alebo vecer ti to najdem a dam ti vediet....moze byt? pocka to?

bobicek
autor
21. jan 2007

jasne, nici, moc dakujem! mapu mam sice aj ja, ale akosi je moc riedka 😀 dik, pa

emjee
21. jan 2007

nici aj ja cakam na tvoj prispevok, lebo prave vcera som nad tym rozmyslala, ako to obist, aby som nemusela po dialnici
nevies nahodou, ci treba platit za dialnicu aj priamo vo viedni? lebo ja viem prist aj z ineho smeru, len by som musela prejst kuskom dialnice cez mesto

nici
21. jan 2007

ahojte babule,
tak som uz tu a mam super spravu 😉 🙂 nasla som tu cestu....mozete ju najst aj vy na www.skoda-auto.com v sekcii sluzby a Routplanner....ja vam ale ulahcim pracu a posielam link:http://www.skoda-auto.com/cze/services/routeplanner/de...
tam si napiste z Bratislavy do Modlingu s prehlasovym o a cez dajte Rannersdorf a aj Achau ( tuto moznost vam da, ak si stlacite podtym Přidat další, tak vam da moznost dat si viacero miest, cez ktore chcete ist )

a teraz vam to vysvetlim tu cestu, lebo je to trochu haluz.... 🙂 musite si tu cestu potom na tej mapke, ked vam ju vygeneruje posuvat lavou sipkou....

takze som sa sekla s tymi Jarovcami, lebo sme tu cestu hladali s mojim milovanym...idete z BA cez hranicny prechod Berg a nie Jarovce, ako som povodne pisala a napojite sa na cestu cislo 9, na mapke je to oznacene ako skratka B9....idete cez Hainburg az do dedinky Schwechat, pozor nie na letisko..( okolo letiska ale budete prechadzat )....tam ale neodbacajte na dialnicu alebo pokracujte a napojte sa na novu cestu cislo 11 na mapke B11 - viem ze tam cestou idete napriklad okolo velkeho zavodu OMW a potom aj okolo takeho indurstry centra, je tam napriklad KIKA a podobne veci...aspon nejake orientacne body, aby ste vedeli, ze ahaaa tak o tomto pisala 🙂 ..tou 11 sa dostanete do dedinky Modling a odtade hladajte cestu 17 na mapke B17 a popri tejto ceste nemozete mihnut SCS...je to po pravej ceste a uz viete ako vyzera 🙂 ....na tej mapke to vsetko perfektne ide, ked sa stale posuvate dolava....lebo vam to krasne vygeneruje....
tak dufam, ze som dost pomohla....

emjee ked sa chces dostat do Viedne, tak nejdes na tu B11 ale pokracujes po tej devine a aj na tej mape vidis, ze hned si vo Viedni...a vyjdes pri tom najvacsom znamom cintorine Zentrallfriedhoff....to je taky orientacny bod...ale to uz mozno poznas....a ono to je vlastne len taky maly kusok uz od tej odbocky...co sa tyka toho platenia v meste to ti neviem povedat....ale viem, ktory kusok asi myslis...tade sme chodili aj my sem tam, ale nikdy sme znamku nemali 😅 😝 🙂

nici
21. jan 2007

a inak som zabudla povedat, v pripade otazok ma kontaktujte 😉 🙂

emjee
21. jan 2007

a nie je blizsie Vösendorf? lebo SCS je Vösendorf-Süd

bobicek
autor
21. jan 2007

ty brdo, super stranka!
dakujem! a este by som sa rada spytala, ci nie je blizsie nieco ako H&M a C&A. mne sa jedna hlavne o tieto obchody...bo tam maju aj moje velkosti 😀
dakujem! a ja by som asi radsej presla cez hohenau, zato ze som kusok odtial 😉 a svihla to cez rakusko...lepsie cesty a tak 😵

bobicek
autor
21. jan 2007

este ma napadlo, ze dost ludi chodi nakupovat aj do simmeringu... co vy na to?

emjee
21. jan 2007

bobicek prave na taku trasu som myslela aj ja, ja by som presla do angru a tade to svihla, ale moj program (MS autoroute) ma posiela cez vieden po dialnici a to mi nesedi 😠

tilly
21. jan 2007

a keď už budete v scs, tak sa kuknite aj do leineru, tam mávajú tiež kočíky, autosedačky, detské izby, je to niečo ako kika a mávajú tam dobré akcie na kočíky...

bobicek
autor
21. jan 2007

no ja som to nasla asi takto: (ja este par dedin do angernu-teda ak je to to iste mesto 😀 )
...angern,marchegg,engelhartstetten,regelsbrunn,schwechat,leopoldsdorf,
bledermannsdorf a modling. nemam tu automapu, mame ju v aute a je tma v garazi, takze zajtra napisem, co hovori nasa mapa... 😉 ja myslim, ze by tam nemali byt dialnice...aj mne ukazuje kopec dialnicnych kuskov...

emjee
21. jan 2007

bobicek ano je to angern 🙂 da sa aj takto, ale je to dalej ako cez gänserndorf a vieden 😒

bobicek
autor
21. jan 2007

no, len ja tu vieden akosi nemusim...mam z nej strach. tie spletite cesty... 😲

bobicek
autor
21. jan 2007

emjee, skus si zvolit dole v tom vyhladavaci :TYP VYPISU: nejkratsi, to ti ukaze len cesty, nie dialnice