Máte skúsenosti s nákupmi v Mistelbachu?

bobicek
15. nov 2006

zdravim vas babenky, maminky...
chcela by som sa dozvediet, ci chodite nakupovat do rakuska, konkretne do mistelbachu alebo parndorfu. alebo ine skusenosti?
dik

emjee
29. dec 2008

a ze financna kriza 😀 😀 😀

wbecko
30. dec 2008

neporadite mi ako sa dostanem do pandorfu ale nie po dialnici????????,

bobd
30. dec 2008

wbecko... lahko...
http://www.skoda-auto.com/moss-cze/services/rou...

ak sa ti link nezobrazi...
ides: blava, prechod berg, kittsee, potzneusiedl sud, neudorf a parndorf... fakt sa tam dostanes v pohode...

da sa tam ist aj cez hainburg: prellenkirchen, d. haslau, potzneusiedl, neudorf, parndorf.
snad som to dobre napisala 😉

cica13
30. dec 2008

Nanyka mas pravdu, my sme tiez boli v sobotu v SCS a povedala som nikdy viac v sobotu, my vzdy chodievame cez tyzden, proste sme chceli ist pozriet a lutovali sme to, taky naval naozaj nebol ani pred sviatkami, s kocikom sme sa tam vyslovene predierali a nechapem, kde sa tam nabralo tolko rumunov....

emjee
3. jan 2009

tobi08 • Dnes o 10:05
Kočky, boli ste už niekto v teraz niekedy v Rakúsku? Sú už výpredaje? Alebo, kedy asi začnú? 🙂

dididi30 • 2d • Dnes o 10:35
niesom v rakusku ale dam aj krk za to,ze su a uz davno 😉 😀 😀

olinka6226 • 1d • Dnes o 10:42
tobi urcite uz od 26.12 😉

tobi08 • Dnes o 10:43
Aj máte skúsenosti? Bývajú tam dobré zľavy?

olinka6226 • 1d • Dnes o 10:59
no tento rok sme neboli ale predosle roky ano a vzdy sme si fajne nakupili.

tobi08 • Dnes o 11:11
Olinka, a kde konkrétne chodíš do Rakúska?

olinka6226 • 1d • Dnes o 12:05
do viedne scs (schopping city sud). dobre sa nakupuje aj na mariahilfestrasse, ale tam je problem motat sa po viedni a potom kde zaparkovat. tam sa potom oplati ist viac vlakom alebo busom a mhd. ale kto by tie nakupy vlacil v rukach, ze?

libka1
3. jan 2009

v scs sa 30 nedalo zaparkovat, polhodinu sme museli kruzit kym sme nieco nasli, tolko tam bolo ludi, vypredaje su uz davno, ale nic extra... my sme isli hlavne kvoli autosedacke, tu sme aj kupili, a zopar handier pre malu.... 😅

lucaska
4. jan 2009

ahojte maminy, prosim vas je v scs aj next......................... 😉

luci
5. jan 2009

lucaska....next tam nie je 🙂

lucaska
5. jan 2009

a prosim vas je tam v blizkosti niekde next?????????????

emogeon
5. jan 2009

je vobec v rakusku next ?

luci
5. jan 2009

tusim tam vobec nie je...v at

emogeon
5. jan 2009

sa mi to nezdalo tak som polozila otazku 😀

lucaska
5. jan 2009

takze v celom rrakusku neni next...dakujem vam pekne...............

zuzanat
7. jan 2009

ahojte, trochu obnovim tuto temu, neviete mi poradit ci uz zacali vypredaje v SCS? Dakujem

emjee
7. jan 2009

zuzanat citaj o par riadkov vyssie 😉

libka1 • 1d • 3. jan 2009 o 12:32
v scs sa 30 nedalo zaparkovat, polhodinu sme museli kruzit kym sme nieco nasli, tolko tam bolo ludi, vypredaje su uz davno, ale nic extra... my sme isli hlavne kvoli autosedacke, tu sme aj kupili, a zopar handier pre malu....

katrin79
8. jan 2009

ahojte, ja sa zajtra chystam do SCS, este som tam nebola, poradite mi tam nejake obchody s detskym oblecenim a kociarmi?

zuzanat
8. jan 2009

katrin ja som tam este nebola, ale vraj je tam viac obchodov s detskym oblecenim. prosim ta, das mi vedeit ako si nakupila, tiez by som tam chcela ist, len neviem ci sa oplati.dakujem 😉

katrin79
8. jan 2009

ahoj zuzi, dam ti vediet, ci sa nieco podarilo kupit

katrin79
9. jan 2009

zuzi, teraz som dosla, uplne super veci mali, minula som aj viac ako som predpokladala a este by som pokupila...oblecko pre deti za super ceny, ja som si kupovala tehu oblecko, vyber uzasny neporovnatelne z obchodmi na SK..odporucam

zuzanat
9. jan 2009

katrin tak som rada, ze si spokojna 😉 uz len prehovorit mojho otca a pojdem aj ja 😵 aj vas na hraniciach kontrolovali?

lauraa
10. jan 2009

zuzanat na hraniciach uz davno nie su ziadne kontroly akurat mozno kontroluje policia dialnicne znamky..... 🙂

ivca77
10. jan 2009

ahojte,do SCS chodim pravidelne takze mam tam oblubene svoje obchody a znacky,ale nikdy som z toho tovaru neodpadala,je taky ako tu v Ba.Jedine co je fakt ine,ze tam maju vacsie zlavy,ale samozrejme tie treba vystihnut 🙂

zuzanat
10. jan 2009

ivca ja chcem ist napr. do CA, HM a take obchody tu mi nemame, takze ja nemam s cim porovnavat, akurat som pocula, ze tam je vacsi vyber ako v BA. neviete mi poradit ake su tam ceny napr za body, supravy, myslim teraz tie akciove ceny.

ivca77
11. jan 2009

zuzanat v CA a HM sa dobre nakupuje maju tam prijatelne ceny.Co sa tyka vyberu maju vacsi,ale zas o moc nie a ceny su skoro rovnake.Mne sa dobre nakupuje v Benettone a Nexte a ceny su vyhodnejsie v SCS 😝

ivca77
11. jan 2009

Este som zabudla velmi som si oblubila zn Polo Ralph Lauren nadherne veci pre baby a chlapcov a takisto aj pre dospelych,ceny su tam dost vyssie,ale za ten tovar a kvalitu to stoji.Treba vystihnut akcie a vtedy sa to da 😵

emjee
11. jan 2009

zuzanat neviem ako konkretne v scs, ale ja som kupovala bodycka a pod. v CA v Donauzentre a take supravicky po 2 body vysli zhruba na 6,90 €, supravicka hrubsi bavlneny kabatik, nohavice a tricko na 19,90 €, teply overal na zimu 24,90 €, 3 ponozky 4,90 €, potom mali aj take supravy pyzamko, dupackovy spodok, tricko, ciapka, podbradnik za zhruba 14,90 - 19,90 € ... vyber maju neporovnatelne vacsi ako v nasom CA

tweety22
11. jan 2009

my chodime aj do SCS, pandorfu ale mam rada aj Neusiedler am See (5km za pandorfom), na tom namesticku sa da dobre nakupit v OKO a BIO shoppoch, taktiez v Eisenstadte je perfektne H&M, maju tam cosi lepsie ceny ako u nas a super vyber detskeho oblecka, pred vianocami som tam aj okrem ineho pokupila prekrasne zabalene cajiky, mini medy a lekvare atd. a odporucam hrackaren v Neusiedler am See, maju tam ovela lepsie ceny na vlaciky Brio a Thomas, malemu sme tam kupili hracku od Bob the buildera a vysla o 600sk lacnejsie ako u nas 😠 v pandorfe sa podla mna oplati zbehnut do Geoxu a Ecco obuvi, v lete som tam pokupila krpcovi perfektne tenisky za 25euro a lepsie som doteraz nikde nevidela 🙂 ale teraz ked sme tam boli tak to tam mali dost uz vyrabovane ☹ takze asi treba chodit priebezne ale kto ma na to cas 😒

petra282
16. jan 2009

Ahoj baby, viete mi povedat ake znacky obchodov su v Parndorfe? Chcem tam zajtra s manzelom vyrazit, potrebujem zimnu bundu, nejake kostymi a tak. Nebude to typicky sportovy tovar, tak neviem, ci tam nieco take objavim. Dakujem za odpoved...

petra282
16. jan 2009

Emjee dakujem, super stranka, vytlacila som si aj mapku s obchodikmi, parada 🙂