Máte skúsenosti s tabletkami Decolen?

edita33
7. jún 2008

ahojte,chcem sa opytat ci ma niektora z vas otestovany decolen ..na zväčšenie poprsia,verit takymto pripravkom?za taky peniaz by som chcela tomu verit,ved to nieje lacna zalezitost,pytam sa pretoze prestavam kojit,a maly ma vycicial ,neostalo mi nic,,, ☹ ☹ ☹

bubba
7. jún 2008

ani ja nemam nic a co?a nic 😀 ja osobne by som taketo veci do seba nepchala lebo neviem ake to bude mat dosledky na zdravie do budocnosti.
no ale na tvoju otazku...nie nemam

briluxina
7. jún 2008

ahoj ja by som sa bala nieco take brat, co ak ti to znici pecen, teda ak su to tabletky...
ja by som radsej na prsia cvicila nejake specialne cviky.

anitka
7. jún 2008

nie nefunguje to, bohuzial
funguje to asi tak ze sa zavodnis ale aj inkde nielen na prsiach,si podrazdena a potom to supnes vsetko do kosa.
moje zname to odskusali.
pekne makat v posilke alebo kupis si domov cinky,to je jedina cesta
ako prsia prirodzene spevnis.

sonoga
7. jún 2008

decolen je na prirodnej baze, nema zatazenie na pecen ani na zaludok. ku nam do lekarne chodia zeny kupovat Decolen, pocas doby bratia su s nim spokojne, ale na nejakych forach som citala, ze niektore ked ho dobrali, vratili sa im prsia do povodneho stavu. ale zas niektorym vydrzal stav aj po dobrati tabletiek. na kazdeho ucinkuje inac.

lekno
7. jún 2008

Prsia obsahujú zväčša tuk, takže je samozrejmé, že keď schudneme, tak sa nám zmenšia. Jedine môžeme cvičiť a spevniť si tak prsné svalstvo. Je to presne ako s chudnutím celého tela 😉

livika
7. jún 2008

Pracujem v lekarni a neviem odpovedat.Niektore prisli,ze im super pomohol a ine,ze co je to za hovadina 🙂 😕 !

valika32
3. júl 2012

@edita33
ahooj,no tak to si nekupuj nič ako decolen,nepoznam ziadnu čo by mala s nim daku dobru skusenost a este k tomu bohvie odkial to pochadza ked to nemaju ani na krabičke.podla mna kvalitný vyrobok by mal obsahovat taketo nalezitosti

adinek
5. júl 2012

ja som ich užívala a žiadny výsledok, akurát som z nich pribrala 3 kg a vyhodili sa mi po tele vyrážky, takže som ich musela vysadiť.

beranta
6. júl 2012

Skúsenosti s Decolenom síce mám, ale nie je čím sa chváliť. Je to riadna umelina a nefunguje ☹

adinek
9. júl 2012

ja som s nimi mala len zlú skúsenosť, po prečítaní viacerých fór bolo tých dievčat, ktoré boli nespokojné dosť, tak neviem, je to podľa mňa len reklama a nič iné