Máte skúsenosti s vložkami Anion?

kim_rossi_stuard
24. aug 2009

Zdravim vas damy 🙂
nedavno som dostala ponuku ohladom novych vloziek Anion, ktore mi boli vychvalene ako ze su: * neobsahujú chemické ingrediencie
* pôsobia jemne na dotyk
* bez vedľajších účinkov
# pôsobia antibakteriálne
# nedráždia pokožku
# odstraňujú zápaly
# zlepšujú vnútornú sekréciu
# odstraňujú nepríjemné zápachy
# posilňujú imunitný systém
# pomáhajú pri únave
# neobsahujú chemické ingrediencie

znie to zaujimavo, ale aj cena vloziek je podstatne v inej kategorii ako bezne, kt. pozname. rada by som sa vas spytala, kto s nimi ma skusenosti, ci mu ich uz odporucal neaky lekar v tehotenstve alebo vytokoch a podobne,
Vdaka 🙂

rosebud
24. aug 2009

Ahojcek,no ja s nimi osobnu skusenost nemam,ale moja mamina ich minule priniesla domov,ze jej ich ponukla kamaratka. A ze tie vlozky vydrzia aj ovela dhsie ako klasicke,netreba ich tak casto vymienat. Mama si ich chvalila,lebo v tu dobu chytila na kupalisku akusi pliagu a nosenim tych vloziek sa toho za chvilu zbavila. Samozrejme pila caje a aj nejake cipky si kupovala,ale ked nosila tie vlozky,nic ju nesvrbelo a ani nepalilo,takze ona bola spokojna.

grettka
24. aug 2009

a cena?

zuzanocka
24. aug 2009

😅
no na to, ze sa mozu nosit dlhsie by ma asi nenalakali... ved objem "tekutiny" je rovnaky, "hnilobny proces" prebehne tak isto...
a ze by mali pomahat pri unave??? no neviem, ako mi to vlozka zabezpeci...jedine, ze by mala kridelka a nadnasala by ma nad zemou 😎

rose
skor by som to zlepsenie pripisovala cipkom... 😉
I KED... ked som mala problemy s mykozami, v case MS mi nebolo vsetko jedno, ked som mala este aj vlozku nosit...potom som nejakou nahodou prisla po vl. "naturella" s kamilkami a.....perfektne! jemnucke, mam fakt pocit, ze tie kamilky pomohli 😝

grettka,
slipove anionove vlozky 30ks ca 200,-sk 😀

grettka
24. aug 2009

zuzanocka, s tymi kridelkami som sa pobavila 😀
tak ja keby som si dala kamilkove vlozky, tak "panboh potes" nedoskrabala by som sa.... mam na ne totiz alergiu 😀
o tychto anionovych som pocula, len som nenasla nikde cenu, no ved jaaaak zadarmo...
.... zostanem ja pri tych svojich "ria"

berenika39
24. aug 2009

krásná inzerce...... 😉

znám mamču, která je po porodu používala, jen na zkoušku, a byla s nima sokojená,jen nevím, jestli je kupuje dál, dlouho jsme se neviděly.

dorotka
24. aug 2009

tak dlhsie pouzivanie vloziek sa mi vidi blbost ale aj mne to mama spominala
no vyskusam ked dokojim ci su aj antialergenne

kim_rossi_stuard
autor
24. aug 2009

tak akoze mate dobre skusenosti 🙂
este nie som rozhodnuta, ci teda ano! aj mne ich ponukla kamoska min.tyzden, len neviem ci vlozka moze tolko veci naozaj ovplyvnit 😒
ved je to akoby sa polka sveta tocilo okolo nej 😀

leto79
4. dec 2009

leto79 • Dnes o 18:33 [Užívateľka nemá žiadne albumy]
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
Ahojte,
zakladám túto tému, aby som sa s Vami podelila o skúsenosti s anionovými vložkami. Je to úplná novinka na trhu, ja som ich vyskúšala a sú fakt dobré. Odporúčajú ich aj lekári. Je tu ešte niekto, kto má s tými vložkami skúsenosti?

leto79 • Dnes o 18:34 [Užívateľka nemá žiadne albumy]
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
O vložkách:
• pôsobia antibakteriálne, proti zápalom pošvy, krčka maternice, zápalu močového mechúra, močových ciest a pod., neobsahujú chemické prísady, pôsobia na očistu vnútorného prostredia v malej panve!
• pohlcujú cudzorodé organizmy, hubia parazitickú mikroflóru
• liečebno-preventívne vložky poskytujú ochranu pred vonkajším znečistením hlavne počas menštruácie, tehotenstva, pred a po operácii
• harmonizujú a energizujú čakry
• na úrovni endokrinného systému dochádza k obnoveniu hormonálneho pozadia vaječníkov, nadobličiek a synergicky aj štítnej žľazy
• pomáhajú tiež riešiť problémy s konečníkom /hemoroidy/, u mužov pomáha pri problémoch s prostatou
• 1 vložka vydrží celý čas bez zápachu!!! predĺžený čas bezpečného nosenia udržuje antibakteriálne pôsobenie 12 až 20 hodín od momentu vloženia!
• nemajú vedľajšie účinky, produkt je hermeticky balený, vyrobený z biologicky odbúrateľných látok
• pri výrobe je prísne dodržiavaná norma GB 150702002.

leto79 • Dnes o 18:36 [Užívateľka nemá žiadne albumy]
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
Ak by chcel niekto viac info, nech pošle IP.

babula90 • 2d • Dnes o 18:36
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
mne ich nedávno núkala jedna pani, vraj su super, aj na hemoroidy, atd... skoda, ze som o nich nevedela po porode, teraz nemam ziadne problemy, ale urcite su ucinne.
www.vinaliteslovensko.sk

leto79 • Dnes o 18:39 [Užívateľka nemá žiadne albumy]
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
Ahoj babula, tak škoda, mohla si ich vyskúšať na vlastnej koži. Práve o to mi ide v tejto téme, aby žienky popísali vlastné skúsenosti. Myslím, že to nie je nejaký marketingový trik, ale fakt sú účinné.

jarus74 • 7d • Dnes o 18:53
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
ja som o nich tiez pocula v dobrom, kamoska ich aj predava a pomohli jej z dlhorocnymi problemami ktore mala takze sa ich chystam pouzivat aj ja

leto79 • Dnes o 19:02 [Užívateľka nemá žiadne albumy]
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
ja som teraz po neúspešnom IVF, čiže sama na sebe chcem odskúšať, čo to porobí s cyklom, keďže po stimulácii zvyknú byť velké výkyvy

bihan • 1d, 6tt • Dnes o 19:09
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

jarus74 • 7d • Dnes o 19:13
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
no tak to som zvedava drzim palceky
ja ich chcem tiez koli cyklusu ale aj koli inym zensk.problemom, lebo tabletky na upravu cyklu dajak nezaberaju.a po dalsie si chcem ozaj odskusat ci jedna vlozka tak dlho vydrzi ako hovori kamoska

leto79 • Dnes o 19:25 [Užívateľka nemá žiadne albumy]
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
No ja som skusala uz pocas MS a naozaj vlozka vydrzala 12 hodin, fakt maju dobru saciu schopnost a co ma presvedcilo - ziadny zapach, naozaj, ziadny zapach

kikusa100
10. máj 2010

skusal uz niekto tie anionove vlozky?mne ich odporucila kamoska tak idem vyskusat..jej zmizli z nich vytoky ktorymi trpela... tak vyskusam a poviem na vlastnej kozi xi xi ci su dobre a ci pomohli..pa 🙂

joka
10. máj 2010

ahoj. tak ja som v 11/09 dostala kvasinky po antibiotikach a potom sa mi stale vracali.
Popri Candivac som pouzivala aj vlozky a uz mam klud.
ked ma boli hrodlo tak si vlozky prilepim na satku, kvapnem tak 5kv vody a obviazem krk a do rana som fit.

kikusa100
11. máj 2010

no tak to je super...mne dnes dosli tak uvidim ci budu zaberat hi hi 🙂

mamutka
11. júl 2010

perfektna vec, z kupka som si vzdy doniesla problemy a teraz, po dovolenke a pravidelnom cvachtani sa v teplej vode som vdaka tymto vecickam uplne fit..... malo by sa to viac propagovat, ked to takto paradne dokaze pomahat, a nie behat s bolestami a svrbenim po lekarnach a pchat do seba lieciva....

kingstonka
22. jan 2011

ahojte... uvazujem nad kupou...ma este niekto skusenosti?

2kacenka
12. apr 2011

@kingstonka ahojte, ja som anionove vlozky prvykrat vyskusala este minuly rok, ked ich priniesla kolegyna do prace. na skusku som si kupila jeden balicek intimiek, robila tomu distributorku. A mozem povedat ze je to rols royce medzi vlozkami 🙂 S tym zapachom ze ho neutralizuje, to je fakt. Nekupujem ich sice pravidelne ale obcas si ich doprajem. Prilezitostne pri nakupe cez internet intimky http://www.zdravime.sk/produkty/love-moon-anion... alebo cely set nocnych, dennych a intimiek http://www.zdravime.sk/produkty/love-moon-anion... ten je trochu vyhodnejsi ako samostane.

suzi36
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
misulienka
12. jún 2011

No su super.Nikdy som nemala pravidelne menštruáciu ale odkedy ich použivam tak ju mam pravidelne.

dadulka84
10. aug 2011

ahojte, kamaratka mi prvykrat ponukla anionove vlozky asi pred rokom..najskor som skusila vzorku 1 vlozky, len samozrejme tazko nieco posudit z jednej vlozky...preto som sa rozhodla skusit to aspon na par mesiacov z dovodu velmi silnej a bolestivej menstruacie...a mozem potvrdit po nejakych 2-3 mesiacoch som zaregistrovala zmeny k lepsiemu..mnozstvo krvi sa zmensilo, bolesti nebudem tvrdit ze zmizli celkom ale jednoznacne su mensie...takisto mi to chodi pravidelne...je pravda ze je to mercedes medzi vlozkami...a neviem mam pocit ze mam aj viacej energie...stalo sa mi ze z dovodu odcestovania kamosky som bola nejaky cas bez nich a normalne som bola nesvoja..nedam dopustit na ne...a z okruhu mojich znamych su tiez pozitivne ohlasy , takze neni o com...treba skusit..

lin123
19. sep 2011

dievčata, mozete mi prosim poradit, kde kupujete anionove vlozky?
Som z BA a arada by som s akk nim dostala co najrychlejsie. Dakujem.
Prosim kontakt do IP.
Dakujem

liviana1111
20. apr 2012

@2kacenka
@misulienka
@dadulka84 ahojte baby chcem sa opytat ci s odstupom casu ste stale spokojne a ci nahodou ich daktora z vas nepouzila aj po porode. Uvazujem ci si ich kupit na sestonedelie pocula som ze su nato super,ale nemam to od nikoho potvrdene. Tak ja len ci ich daktora vyuzila aj po porode .... 🙂

babu2222
31. jan 2013

Ja mam osobne skusenosti. Mavala som dost casto mykozy a nepomahalimi ani lieky. Potom som vyskusala anionky a tie ma zachranili. Vsetko je ok a uz ine ani nechcem. A cena je primerana na to ake su ucinne.

zvedavamt
13. feb 2013

http://www.dedra.cz/cz/prochazky/pompadour/
skusila som intimku a ked porovnavam s winalite,tak su kvalitnejsie, lepsie drzia a nekrcia sa.
len mi bolo doporucene pocas tehu radsej nepouzivat,az po porode
tak idem robit zasobu na sestonedelie este za uvadzaciu cenu o polku lacnejsie ako WL
som rada,ze mam vlozky nebielene chlorom a su biologicky rozlozitelne

makiska1
10. feb 2014

@zvedavamt ahoj můžu se zeptat, proč se nedoporučují v těhotenství? Nikde to nemůžu najít ☹ dnes jsem si je koupila, dva balíčky, a jsem 13tt, tak je radši používat nebudu...

zvedavamt
12. feb 2014

@makiska1
volala som do firmy Dedra, z ktorej si ich objednavam a bolo mi povedane,ze kvoli prekrveniu . Ale po porode su uzasne. Neodporucali mi ich na zaciatku a opocas tehu,kolo terminu uz vpoho.a naco su ti v tehotenstve?

juliana77
12. feb 2014

@kim_rossi_stuard a čo tak vyskúšať ich?

kim_rossi_stuard
autor
12. feb 2014

@juliana77 skusala som neake skusobne balenie iba, ale ma zaujimal nazor mamiciek co pouzivaju len tie a ziadne ine 😉

makiska1
12. feb 2014

@zvedavamt ahoj, jj já jsem tam taky psala a přišla mi stejná odpověď ☹ no, mám pořád nějaké výtoky, takže bez intimky se neobejdu... no, tak si je schovám na později 🙂 děkuji 🙂

zvedavamt
13. feb 2014

@makiska1
v prov tehu som mala ties kadejake komplikacie. pocas druheho som upravila stravovanie, zvysila prijem zasaditych tekutin, zacala som odkyslenie tela so zasaditou zmesou a ccitila som sa perfektne, uplne zdrava, bez opuchov a kg navyse.

makiska1
13. feb 2014

@zvedavamt a jak jsi to dělala to odkyselení organismu?

zvedavamt
19. feb 2014

@makiska1
roky som sa prepracovavala od beznych "liekov cez doplnky z lekarne dalej upravenim stravy a pitia , dychania a relaxu , vynechanim lekarov z rozhodovania o nasom zdravi po terajsi zaklad
nic zvonka neopravi to co si s telom clovek robi sam - co pije,co zje, ako dycha ako sa hybe a ako rozmysla
neexistuje ziadny zazracny pripravok na to, ziadna skratka
ked si upravis toto co treba tak nastane stav zdravia a uz nic ine netreba
moj terajsi stav nie je dokonaly, ale uspokojivy
cez 5r bez lekarov a lekarne na 100%
bez bolesti, zapalov, kasla,soplov ... tak na 90% ale ked uz nieco pride,viem to poriesit doma

naturalisvita
11. mar 2014

Ja musím odporučiť vložky, intimky, materské vložky a tampóny z 100% biobavlny, žnačka Natracare. Odkedy ich používam prestali všetky moje problémy ešte som to doplnila o prírodnú intímnu emulziu Cannaderm. Bežné tampóny a vložky a dokonca aj detské plienky su bielené chlórom, obsahujú syntetické materiály. to sposobuje problemy - svrbenie, podráždenie, výtoky a ďalšie omnoho závažné problémy, synteticke chlorom bielene tampony dokonca zvyšuju riziko vzniku rakoviny krčka maternice. rozhodla som preto prevádzkovať eshop www.naturalisvita.sk a informovať a radiť ľuom pretože veľa ludi o tomto nebezpečenstve nevie. Potom je to už len na ľuďoch ako sa rozhodnú.