Máte skúsenosti s výrobkami Denk mit?

junovka
23. aug 2009

Chcela by som vediet ake mate skusenosti s vyrobkami Dnek mit?Mam na mysli vsetko co vyrabaju Denk mit.Co konkretne uzivate??
Ja uzivam tabletky do umyvacky riadu, cistic na umyvacku, lestidlo do mycky, osviezovac...s tymto som spokojna.Kupila som si aj univerzalny cistic s prirodnym mydlom a pomarancovym kvetom, umyla som s nim dlazbu v kuchyni a nebola som s tym bohvie ako spokojna, nakolko po vysuseni mi ostali smuhy na dlazbe.Mam lesklu dlazbu 😖

soanpe
24. aug 2009

ukana
v ČR už funguje nový systém 😉

já byla v dm v německu a byla jsem naštvaná ba přímo nas...
tady je jen zlomek toho zboží 😠
ty různý vůně, lázně, doplnky pro děti v pidi i maxi baleních... no nemmám slov

junovka
autor
26. aug 2009

baby, mate niektora skusenosti s odstranovanim skvrn z gaucovky??Mam na mysli, ktory pripravok z Denk mit-u je na to urceny. 😕

kristi
26. aug 2009

kupuju tekutej pisek, vuni do mycky, jar na nadobi, pak mam i tablety do mycky, cistic na sklokeraminku, cistic na nerez a toal. papir. Praci prasky neberu, avivaze mi nevoni. Zlucovy mydlo je super. Osvezovac textilii take....

aponchie
27. aug 2009

ja jsem uchylna na tu znacku..v DM je to takove krasne ciste prijemne a klimatizovane 😀 teda koupila jsem ale jejich tuhej deodorant na wc a prd nevoni vubec..asi tam vrazim tu vuni co je do auta pac me prijde,ze nic nevoni

junovka kupuju zlucove mydlo za 50Kc tim udelas vsecko a je to ekologicke

junovka
autor
29. aug 2009

baby, tak ja som vyskusala ten odstranovac skvrn v spreji na gaucovke 😎 ...je super! 😉

allen1
29. aug 2009

Apo - já jsem koupila jako vůni na WC lahvičku s knotem a docela ujde.
Žlučové mýdlo taky kupuju, ale moc ho nepoužívám, bo na něj zapomínám, že ho mám 😅 , zkusila jsem aviváž - bílou a už nee, nevoní mi. Jinak si sem tam na prostřídání kupuju šampony a balzámy. Teď jsem si naposledy koupila balzám ve spreji a docela ok, sprcháče jsou taky dobrý.

maca793
29. aug 2009

kozmetika z DM je na nezaplatenie a je v super cenách normálne jej konkuruje drahá kozmetika
ja kupujem všetko čo sa zíde v domácnosti či už do kúpelne, kuchyne, na osobnú hygienu

maca793
29. aug 2009

a body sa vynieňajú len do 30,9

potom vraj niečo bude nové ale presne nevedela povedať ani predavačka v drogérke

eho
29. aug 2009

Maco, asi budete mít kartu, v ČR už to funguje. Načítají na ní body a pak si za to vybereš kuponové knížky nebo poukázky třeba do kadeřnictví. Výhodou je, že dostáváš body i za nákupy se slevovými kupony, takže jich máš pořád spoustu.
Denk mit používám leštidlo+sůl+vůni do myčky, čistič koupelen, teď mám nově prostředek na vytírání podlahy - voní nádherně po mýdle, perfektní je prací gel na barevné prádlo a žlučové mýdlo. Moc se nám osvědčil práček Sensitive - je milionkrát lepší než Lovela.

maca793
29. aug 2009

eho

to by bolo super ja tam každý mesiac nechám aj 25 eur(750sk).
😉
veď uvidíme čo nám pripravia

allen1
29. aug 2009

a taky se změnilo to, že byl 1bod za 100,- a teď už je za 20,- tudíž to naskakuje rychleji. Jediná nevýhoda je, že už nemůžem s kámoškama šmelit body, občas jsme si vypomohly s doplněním kartičky 😉

zdenallicka
30. aug 2009

Tak ja pouzivam zlucove mydlo, avivaze a jar.. A mam zalusk na praci prostredek a prostredek na myti podlah.... Teprve doplacavam nonEKO pripravky, takze pomaloucku, polehoucku....🙂

A avivaze mi voni moc.... 🙂 Pridavam k nim i ocet...

djd
30. aug 2009

Ahojte! Neviete mi, prosim, poradit, aky vyrobok z DMky je najlepsi na odstranenie skvrn z oblecenia?.. Vopred dakujem 😉 Co sa tyka vyrobkov Denk mit, objavila som ich len nedavno, zatial mam odskusany prasok do umyvacky-maximalna spokojnost 🙂

eho
30. aug 2009

Djd, fakt zkus žlučové mýdlo, stojí něco přes deset korun a je super. Vypere všechno.
Jo a dneska jsem zkusila odmaštovač ve spreji a mám digestoř jako novou, Mr. Proper si s tím neporadil a teď to šlo dolů 🙂.
Allen, u nás zase byla jedna pokladní a ta dávala body i těm kdo je nechtěli, leželi pak volně na pokladně a ona je tak přistrčila...

babulka
30. aug 2009

Tiez nedam na Denk Mit dopustit, cistiace prostriedky do kupelne, kuchyn, do umyvacky.... A uplne najlepsi je odstranovac skvrn v spreji, stoji 2 eura a vyrovna sa drahym Ariel profesional 😀

aponchie
31. aug 2009

ja teda ten bilej bref pouzivam docela casto je to nejaka silena vec asi pac to beli a pousti naprosto vse..sem chtela vydrbat dvere vchodove a pustilo to i barvu 😀

annika
31. aug 2009

Denk je super, už ich používam dávno, som spokojná okrem gélu do WC, ten je fakt riedky a rýchlo sa minie.
Balea sa mi neosvedčila, ani nekupujem už... 😉 😉 😉 😉

knobloska
1. sep 2009

Mám ten Ecover, moc nevoní a peru v něm jen černé a barevné. Na černé je super, neodbarvuje. Na bílé to není nic moc.
Tablety do myčky mě také nenadchly, ale miluju výrobky Balea a Babylove. Hlavně pleny a ubrousky.
Zkusím to žlučové mýdlo. Jak to vypadá a používá se to jako mýdlo s Jelenem? 😀

raady
1. sep 2009

Ahoj,
DM žlučové mýdlo je menší, v papírové krabičce. Používá se stejně, jako mýdlo s Jelenem 😉

krembonzur
1. sep 2009

dotaz, koupila jsem zlucove mydlo, ale jak se pouziva mydlo s jelenem?mam to nejak nastrouhat ci co? 😅

raady
1. sep 2009

krembonzur, já používám žlučové mýdlo na skvrny(hlavně na plenky), nebo třeba na hodně špinavé ponožky, prostě než je hodím do pračky, přejedu je mýdlem 😉

krembonzur
3. sep 2009

aha, raady, diky, no ja jsem mela kratasky naprosto spinave-maly si hral s krbem..a hoodne jsem to prejela mydlem, mydila a nic...nevypralo se mi to...ale je to mozna tim,ze jsem to uz predtim vyprala v normalnim prasku-v pracce a az pak jsem koupila to mydlo a prala teda jeste jednou... 🙂

knobloska
3. sep 2009

Holky jak je to s tou kartou od DM. Já tam nechávám tisíce a nic. Taky mám stále tu papírovou, jak jste na tom vy?

angua27
3. sep 2009

ja som s výrobkami DM spokojná veľmi. už roky kupujem ich rady, či už Denk mit, alebo Baleu, posledné roky aj pre malého veci. som zvedavá na ten nový systém s kartičkami. poukážky do kaderníctva by mi bodli, konečne by som sa tam dokopala. 😀

makelka
3. sep 2009

Já mám na DM úchylku, to je něco jako Ikea 😀 😀 😀 😀 😀 😀

raady
3. sep 2009

Knobloska, už nelepíš body, viď? Pokud máš tu papírovou, je to taková provizorní, než ti přijde domů poštou ta originál. Body se ti načítají automaticky při každém nákupu, placení. Na účtence máš také napsáno, kolik bodů si získala za nákup. V každé DM je terminál, kde si můžeš zjistit kolik máš bodů, případně, na jsou slevovou knížku máš nárok. 🙂
Můžeš se podívat i doma přes internet na stránkách drogerie dm-market (nebo tak nějak). Tam zadáš číslo své karty a PSČ a ukáže ti to tvůj účet. 😉

raady
3. sep 2009

krembonzur, no neúplně všechno žlučové mýdlo vypere. Ale předpoklad úspěchu je, že se skvrna namydlí, právě před vypráním v pračce. Ale nezoufej, až je budeš zase prát, tak to zkus znova nejdříve mýdlem a pak teprve do pračky. 😉

knobloska
3. sep 2009

Nelepím body a kartu už mám asi 5 měsíců. Ta papírová už chudák vypadá jako ušmudlánek, tak mi přijde divný, že to trvá tak dlouho. Raady díky, podívám se na net. Dneska tam jdu zase šopovat 😀 , tak se těším a pořídím i to žlučové mýdlo. Jo a potřebuju prášek na bílé, máte nějaký DM ácký vyzkoušený? Nejlépe tekutý.
Díííky

raady
3. sep 2009

Hm, tak to je divné, že ti karta ještě nepřišla. Mně přišla do 6 týdnů. S práškem na praní zkušenosti nemám.

petrunka01
3. sep 2009

Že vám sem lezu...Já jsem s DM taky spokojená,ale karta mi taky stále nepřišla-už je to pár měsíců,co jsem se registrovala☹