Máte skúsenosti s výrobkami Denk mit?

junovka
23. aug 2009

Chcela by som vediet ake mate skusenosti s vyrobkami Dnek mit?Mam na mysli vsetko co vyrabaju Denk mit.Co konkretne uzivate??
Ja uzivam tabletky do umyvacky riadu, cistic na umyvacku, lestidlo do mycky, osviezovac...s tymto som spokojna.Kupila som si aj univerzalny cistic s prirodnym mydlom a pomarancovym kvetom, umyla som s nim dlazbu v kuchyni a nebola som s tym bohvie ako spokojna, nakolko po vysuseni mi ostali smuhy na dlazbe.Mam lesklu dlazbu 😖

aponchie
3. sep 2009

j ajsem ji jeste neposlala sakris 😒

aponchie
3. sep 2009

koupila sem to tekute mydlo na ruce v pruhldne lahvicce sensitive a nic moc...ted auchvytil me radox na ruce tekutejjjj

knobloska
3. sep 2009

Aponchie já kupuju ten s papájou a je asi lepší. Ale taková kvalitka jako Radox to není, to je jasný 😉
Já kupuju tu náhradní náplň a stojí 30,-Kč a to zase nemůže cena Radoxu konkurovat.

Jo a super je čistič sklokeramických desek, takovej černej, já tím myju a troubu a jde i to připálené.

aponchie
3. sep 2009

aha tak to jo 😎 no ja mam na sporak ten bref me to nic nepusti prave 😒

soanpe
3. sep 2009

já to sensitive mýdlo používám,protože mám suchou kůži na rukách a nevysušuje jako ty pěnivý
na praní bílého mám ráda zelený gel s aloe.voní mi a vypere i mrkvové skvrny.
prostě jsem z DM nadšená ale nemusím balea šampony a péči o pleť,

prde_lina
16. nov 2010

Zajímavá diskuze 🙂 Já taky hodně používám DM výrobky.. Z této řady kupuju jar na nádobí, tekutý čisticí přípravek a teď jsem koupila žlučové mýdlo, jen nevím, zda ho můžu dát na všechno prádlo jakékoli barvy? Baleu taky využívám, skoro vše vlastně mám od nich 🙂

Nemáte zkušenost s jejich odstraňovačem skvrn? Sypkým v piksle, co vypadá jako vanish, jen jejich denkmit a za pár kaček.. Zajímalo by mě, zda funguje.. A zda je lepší přidat ho k praní nebo to v něm přes noc odmočit?

lubikan
26. aug 2011

ahojte,pouzivate prosim take biele asi kilove vrecko prasku na biele denk mit?bez parfemov,antialergicke?je tam take babatko odfotene...

ianitka
28. aug 2011

@lubikan
ja som ho teraz prvykrat pouzila na veci pre maleho

lubikan
28. aug 2011

@ianitka a aky je? ja dnes tiez prvy x...normalne veci-biele,celkom je ok,ale broskynu neopralo moc dobre..na 50-ke

ianitka
28. aug 2011

@lubikan
ja som ho pouzila na "ciste" a nove veci - periem plienky a vybavicku, mne sa celkom zapacila ta jemna vona, lebo Lovela a jej podobne mi priserne smrdia 😝

co sa tyka normalneho prania, to este vyskusam

limoncino
29. aug 2011

@prde_lina ja som to sypké mala, ale čo Ti ja viem, neoslnilo ma to..
Skôr odporúčam Oxi sprej, je to v takej fľaške s rozprašovačom, tiež to je celkom lacné a hlavne to dobre odstaňuje fľaky.

A k téme, od DM používal rada prostriedky na riad, pekne voňajú a nemám pocit vysušených rúk. Sem - tam nejaké sprchovacie gély, jeden čas mali sprchovacie gély s mliečnymi proteínmi, tie si obľúbil manžel, ale pretali to vyrábať, resp. zmenili obal a ja to neviém nájsť, podľa vône som to nenašla

jonderkova
25. okt 2011

Používám výrobky Denk mit,jak do pračky,tak do myčky.Sklenky ze začátku byly pěkné,nyní je mám,hlavně duritky,zakalené a nápoje i když je vypláchnu,před použitím jsou cítit pachutí.Prádlo,hlavně froté ručníky jsou cítit ...zatuchlinou.Myslela jsem si,že se dlouho sušily,ale nyní mě i syn řekl,že i jeho prádlo je strašně /smradlavé /.Chtěla bych vědět,zda má někdo taky tuto zkušenost?Nejsme tak bohatí,abychom kupovali lacinější výrobky a pak je vyhodili.Ještě musím dodat,že na prádlo byl DM tekutý,tak s ním určitě spokojení nejsme. 😠

nanika
24. feb 2012

Ten sypky prostriedok na skvrny v zelenom vedierku bol nic moc, o mnoho lepsie zabera ich tekute zlcove mydlo. Nie, nestalo sa mi, zeby mi vytiahlo z niecoho farbu.

Prasky su tesovane aj D-testom a su lepsie ako znackove, uz neviem, ktory konkretne z nich to bol, rovnako dobry bol aj jeden z Lidlu.

Co mam doma z DM, alebo som mala:
cistic na sklokeramiku - lepsi som nemala
univerzalne vlhcene utierky - super vec, kto je zvyknuty pouzivat decke, tieto ale obsahuju saponat, nie krem, takze su lepsie
odvapnovac- take dva sacocky spojene do varnej konvice
gel na pranie svetleho pradla, taka zelena umela flasa - ten bol super
gel na pranie tmaveho mi cudne pachol
prasok na svetle pradlo bol ok, porovnatelny s arielom
utierky na drevenu podlahu - super, ked ma dorazit navsteva, sup na kolena a za pat minut su poutierane fliaciky a podlaha je krasna a leskla
univerzalny cistic, taky cerveny pumpickovy do kupelne - porovnatelny s drahotami
cistic na zachod, taky priemer, ak sa neprestrieda so silnejsim, tak mi zachod zajde
utierky na zachod cistiace - taktiez super, zachod je umyty raz dva a potom sa splachnu
sol a vona do umyvacky, tablety do umyvacky - ok

viac ma nenapada 🙂

elizeenka
13. mar 2013

Ake mate skusenosti stymito vyrobkami? Mam dve male stale uspinene deti a uz neviem v com by som im vyprala,aby boli cisti.

helsinka
10. apr 2013

Kupujem väčšinu čistiacich tejto značky . . . hlavne tablety do umývačky tie sú super, podľa mňa sa vôbec neoplatí kupovať tie drahoty . . jediné s čím som nebola spokojná bol čistič do umývačky, veľmi mi vypenil a ešte odstraňovač škvŕn . . takmer nič neostránil 😀

ichbinich
10. apr 2013

@elizeenka: Na flaky skus zlcove mydlo. Alebo potom namacanie: do kybla trochu prasku na pranie (podla farby pradla, asi 1/4 davky), pridat oxi cistic (znackovy alebo z DMka, pol odmerky), rozpustit v teplej vode, pridat pradlo. Zabudnut minimalne cez noc, moze byt aj cely den 😉 Potom vyzmykat a dat prat ako vzdy. Ak su tie flaky hrozne, este pridat oxi cistic ku prasku do pracky.

Ja mam z tejto znacky:
- prasok na biele aj farebne, som velmi spokojna. Biele je krasne biele, farebne nebledne, nemam ziaden prach a piesok v pradle po prani, je velmi slabo parfemovany, co mi vyhovuje
- tekuty prostriedok na pranie na vlnu a jemne veci, ruzova flasa. Som spokojna, ine uz nekupujem. A to mam fajnove vlnene pulovre aj hodvabne satky a saly. Na studene rucne pranie do pracky a nic sa tomu nestalo 😉
- prostriedok na vybielenie zazltnuti, taky maly sacok na jedno pouzitie: super, odstrani aj flaky po mlieku na opalovanie.
- avivaz sensitiv biela, jemne parfemovana, nezanechava taku divnu vrstvu na obleceni ako ine. Ale davkujem aj tak menej
- vsetko do umyvacky: tablety, sol, lestidlo, cistic. Ani s cisticom umyvaciek som nemala problemy. Asi si kupim aj prasok do umyvacky, na skratenom programe sa mi nerozpustila tableta. Ale ta nebola DenkMit, tak to asi len budem sledovat a potom kupim podla potreby 😉
- tekuty prostriedok na rucne umyvanie riadu, biely sensitiv. Umyva dobre a nevysusuje ruky tak silno ako ine.
- "tekuty piesok", teda napodobenina Cif-u. Uz sa aj lepsie oplachuje, pred par rokmi bol viditelny rozdiel medzi znackou a neznackou, teraz uz maximalne vo voni.
- prostriedok na umyvanie dlazky: vona nedrzi dlho, nieco tam vonia aj inak ako citronmi, ale inak v pohode. Nemam leskle dlazky, tak nevidim rozdiel k Ajax-u alebo Mr. Proper
- cistic zachoda: striedam so znackovymi, ten DenkMit je ale tekutejsi, rychlejsie stecie
- umyvac kupelni: nie je taky dobry ako znackovy, ale umyje, daa kupit nahradna napln a stoji ovela menej ako znackovy. Ked je znackovy v akcii, kupim ten a striedam.

Z ostatnych vlastnych znaciek z DMka som spokojna aj s vreckovkami, tymi v krabici. Kupujemaj vatove tycinky a vatove tampony na odlicovanie. Balea masky na tvar, mydlo na ruky, aj detsku mydlovu penu SauBär. Vyslovene zly vyrobok, s ktorym by som bola uplne nespokojna, som este nemala.

lencika
12. máj 2013

@ichbinich dakujem za tento rozpis fakt si mi pomohla 🙂

emilyz
12. máj 2013

Velmi dobra je Fleckensalz - sol na skvrny - lepsie nez Vanish

trudka4
10. jún 2013

mohu doporučit prostředek na umývání nádobí

marta2610
20. jan 2015

@ichbinich ak môžem na rýchly program nepoužívaj tabletky ona sa tam nemá kedy rozpustiť cca29 min je málo, ona sa tam kdesi ukladá a to nie je dobre,používaj ako píšeš prach,alebo gel.

ichbinich
21. jan 2015

@marta2610
Dakujem, prave vcera som sa rozhodla prestupit na prasok do umyvacky. Ani len v trojhodinovom programe sa mi niekedy nerozpusti ☹ A to mam teraz Somat, ze znacka, bola akcia, dala som sa nalakat. Budem rada, ked ich miniem :-/ Ale ten isty problem som mala aj s DenkMit multitabs, tie sa mi tiez nerozpustili vzdy (3-hodinovy eco program 55°C ani automatic program, co si reguluje teplotu medzi 45°C az 55°C).
Takze jedine, co musim najst, je iny lestic, lebo ten z DMka ma ten Bitrex pridavok, ale ja to citim aj na riadoch, a nechcem horko chutiace riady. Skusim najprv uplne bez, uvidim, a potom podla potreby kupim iny.
Lebo prave vcera som sa tym intenzivne zaoberala, a citala som, ze tie tablety sa nerozpustia uplne, a potom sa ten maglajz uklada v rurkach a hadickach, a potom mozes volat akurat tak servis... ☹ Takze prestupujem na system prasok, sol a lestic extra, ziadne multitabs, a dufam, ze to bude po 1. dobre umyvat a po 2. mi to predlzi zivotnost umyvacky... Aj nemecka Stiftung Warentest pred casom testovala prasky a skonstatovali, ze umyvaju super (zo 17 dostalo 14 znamku "dobre"), a su ovela lacnejsie. A z casu na cas sa odporuca pouzit program s co najvyssou teplotou, aby sa umyvacka "precistila".

marta2610
21. jan 2015

@ichbinich skús Lidl prášok ako aj leštidlo do UMR,sol v UMR maj stále ako aj leštidlo,ja nemám multitabs,tabletky mám tiež z Lidla,ja mám najradšej Jar kapsule citronové,nepoužívaj stále 1 druh tabletiek,ja striedam pondelok Lidl,utorok Jar. 🙂 Mne tabletku v UMR nerozpustí cca raz za 4 mesiace,ja mám Bosch.

ichbinich
22. jan 2015

@marta2610
No, musim si najst, co mne bude fungovat. Sol mam stale, my mame dost tvrdu vodu. Zatial som kupovala sol DenkMit. W5 z Lidlu som mala tie multitabs, tie boli dobre, potom som sa dala nalakat na ten Somat :-/
Kolega mi odporucal Claro prasok (rakusky), ze on dava iba sol a ten prasok, ziadne lestidlo ze mu netreba. Tak chcem skusit a striedat budem musiet, kym neminiem tie Somaty 😝
Mozno si kupim tie jednoduche tablety, tie co su iba stlaceny prasok v principe... Este neviem, len viem, ze uz iba dominam tie multitabs a dovidenia 😉
Inak ja mam tiez Bosch 🙂

kadana
4. aug 2015

ja som po doporuceni kolegyne kupila prasok na pranie na biele, potrebovala som poriadne vyprat vankuse, paplony, chranice matracov, povlaky na matrace, kupila som, vyprala a je to fakt biele....som velmi spokojna a velmi rada, ze som objavila tento produkt od DM a urcite vyskusam aj dalsie

blazena105
7. aug 2015

Prosím vás pekne má niektorá z vás skúsenosti so zmačovačom vody do práčky značky Denk mit? Ďakujem 🙂

ckatka
12. feb 2016

ahohte, tak ja som do umyvacky pouzivala dlho FInish (boli pribalene v original baleni od umyvacky a fungovali tak som sa bala menit), ale potom som hladala lacnejsie - a nasla som Denk mit v DMke. Prikupila som aj lestidlo aj sol, fakt cena bola asi polovicna oproti finishu.
Skusenost - finish umyje lepsie, aj ked som niekedy riady poukladala len tak halabala. Denk mit umyje, ale obcas mi treba niektoru vec trosku utierkou pretriet (alebo lepsie poukladat riady). Vysledok - aj tak sa to za tu cenu oplati. Ale uz sa mi stalo ze som tabletu aj zabudla dat...a ta horuca voda to zvladla 🙂 I ked nie vsetky riady, ale 80% mohli ist rovno do kredenca.
Avivaz pouzivam a je fajn, ine zatial nie.

aktiz
12. sep 2016

Máte niektorá skúsenosť s Denkmit prášok na vybielenie prádla. Je účinný, vybielil ?