Máte skúsenosti s výrobkami Denk mit?

junovka
23. aug 2009

Chcela by som vediet ake mate skusenosti s vyrobkami Dnek mit?Mam na mysli vsetko co vyrabaju Denk mit.Co konkretne uzivate??
Ja uzivam tabletky do umyvacky riadu, cistic na umyvacku, lestidlo do mycky, osviezovac...s tymto som spokojna.Kupila som si aj univerzalny cistic s prirodnym mydlom a pomarancovym kvetom, umyla som s nim dlazbu v kuchyni a nebola som s tym bohvie ako spokojna, nakolko po vysuseni mi ostali smuhy na dlazbe.Mam lesklu dlazbu 😖

anta
23. aug 2009

Já tedy vlastním prášek na praní a musím říci, že jsem spokojená dosti. Předtím jsem používala Lovelu, ale měla jsem tedy pocit, že to prádlo, když se vyndalo z pračky, stálo za prd 😝 , bylo naprosto stejně špinavé a o to horší bylo, že vlastně ta špína byla ještě zapraná, takže asi tak. Tento prášek Denk mit má vysokou účinnost, je prostě super 😉

anta
23. aug 2009

Jo a taky je dobrý jen na takové to domácí máchání prádýlka, fakt 🙂

giza
23. aug 2009

bola som spokojna s ich cisticom na kupelku 😉

nadhera
23. aug 2009

junovka,do umyvacky pouzivam to iste ako ty a naviac este zelene vedierko na flaky pri prani - to som vycitala na MK. 😀

soanpe
23. aug 2009

já používám už několik let jen DM. halvně na dlažby a laminovaný podlahy. jo a super je prací řada pro alergiky.
za málo peněz skvělá kvalita.taky se mi líbí,že je v nich složka sorbitex,která je hořká,takže nehrozí ,že by si na tom děti smlsly
jo a nesmrdí to chemií ale voní mýdlem

jaku
23. aug 2009

Taky používám vše kol myčky- leštidlo, tablety - fajn jsou ty ve folii nerozbalovací, vůni do myčky, sapon na nádobí. Na praní odstraňovač skvrn do pračky, sprej na skvrny, aviváž. Gel do WC - závěsný, ten tekutý závěsný se mi moc neosvědčil, hodně rychle se vyplavil. Jsem s touto zn. spokojená, dobrá kvalita za dobrou cenu. Třeba ten sprej na skvrny jsem koupila poprvé do Arielu a tento z DM byl daleko účinější a cenově za polovic. A jak píše soanpe, tak určitě je dobrá ta složka sorbitex 😉 .

ukana
23. aug 2009

bola tu aj diskusia o ich vyrobkoch Balea
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

tabletky do mycky maju super, tearz som riskla a kupila gel na pranie, je fakt dobry 😉 😉 😉

lencul559
23. aug 2009

Kde sa tieto výrobky dajú kúpiť?

jabjunka
23. aug 2009

V DM drogerii.Já se teda přiznám,že výrobky Denk mit jsem ještě nekoupila,ale Baleu používáme doma všichni a jsme moc spokojení.Máme od nich tuhé deo i spreje,šampóny,sprcháče,dětskou kosmetiku a mužskej i krém po holení.

lencul559
23. aug 2009

Aha....tak to znám. Ale u nás tato drogérie není. Měla jsem jednou aviváž. Pěkně voněla. Já myslela, že to je další z těch ekologických výrobků.

bika
23. aug 2009

tiež používam tieto výrobky - leštidlo, soľ, vôňu a prostriedok na umývanie do umývačky riadu, tekutý prášok na umývadlá, prostriedok na riad, zlčové mydlo. chystám sa kúpiť aj prací prášok, keď vyminiem doterajší. Všimla som si, že majú aj eko-výrobky (prášok na pranie, aviváž) ECOVER - teda to asi nie je značka DM ale predávajú ju v DM drogerke. máte s nimi niektorá osobnú skúsenosť?

lencul559
23. aug 2009

Ánooo,mala som prostriedok na umývanie riadu. Perfektný. Také hebké ruky som mala! Fakt dobrý. Len škoda, že to teraz nemám kde zohnať.

anta
23. aug 2009

Ano, též používám Baleu z DM a vyhovuje mi opravdu nejvíc, máme doma mýdlo na ruce zn. Balea a já si myju vlasy šampónem a kondicionérem zn. Balea a musím říci, že mi to velmi vyhovuje. Teď jsem zrovna vyhazovala kondicionér od Fructisu, neboť mi po tom úplně ty vlasy jako zchemlonovatěly 😝 😉

sisi.v
23. aug 2009

používám od denk mit vše na mytí koupelny, tablety do myčky i čištič podlah a jsou dobré. teď nedávno jsem koupila prací prášek, ale ještě jsem nezkusila, tak nehodnotím 🙂.

junovka
autor
23. aug 2009

soanpe, ako spoznam tu radu pre alergiky??Je to nejako specialne oznacene?Zisla by sa aj mne nakolko starsiu dceru mam alergicku.

anta, a ten prasok na pranie, je len jeden druh od Denk mitu, alebo su viac druhov? 😕

kalerat
23. aug 2009

Tak já používám tablety do myčky, vůňi do myčky a žlučové mýdlo. Zatím jsem nic dalšího nezkoušela,ale to co už jsem vyzkoušela, tak velká spokojenost 😵

andy80
23. aug 2009

Kupuju prášek na praní, balsam na nádobí, tekutý písek, prostě skoro všechno a maximální spokojenost.

pinocio
24. aug 2009

junovka - dlažba, plávajúca najlepšie čistá voda
mám odskúšanú kozmetiku balea na sebe aj na synovi porovnatelná s nivea, tiež laky na nechty ,špirálu a plienky babylove,veľká spokojnosť
denk mint - vedierko na škvrny, na umývanie riadu, do záchodu, proti pachu na sedačku ,tiež spokojnosť

nadhera
24. aug 2009

kedze ste uz presli na balea- odlicovac na oci olejovy- za malo penazi super kvalita 😀

anta
24. aug 2009

Junovka, mám takový dojem, že jsou dva druhy, na bílé prádlo a na barevné 😉

ukana
24. aug 2009

junovka, ja mam gel na pranie, je na biele pradlo, taka zelena flasa, periem v nom aj farebne 😉 ...pinochio 😕 proti pachu na sedacku, to je nejaky pripravok? ako na tepovanie? 😕 😅

tiburcia
24. aug 2009

Mám žlučové mýdlo a jsem velmi spokojená 😉

addaa
24. aug 2009

DENK MIT aviváž som bola spokojná, balea šampon nič moc, keď som si po vy 😉 minutí šamponu balea kúpila nivea šampon, nedalo sa to porovnať.

raady
24. aug 2009

Ahoj,
Denk mint - používám čistící prostředek na myčku, tuhé žlučové mýdlo, sůl na skvrny a jsem spokojená.
Chystám se zkusit tablety nebo prášek do myčky.

sylvar
24. aug 2009

já používám do myčky tablety vůni a sůl, tablety do myčky chci zkusit nebo prášek, bo lidlovské mi asi dělaj skvrny 😝

kaleilah
24. aug 2009

jájsem si poprvé koupila jak prací prášek ten tekutej na barevný prádlo a byla jsem fakt překvapená,vypral mi i ponožky po malým, a to je co říct 😀 taky mám vyzkoušenej odstraňovač vodního kamene a zároveń i mýdlovýho povlaku, prostě čistidlo na koupelnu, na zašlý baterie a sklo ve sprcháči dokonalý, a za pár korun 😉 😀

soanpe
24. aug 2009

prostředek na dlažby nemá chybu.v kuchyni a v chodbách máme úplně lesklou hladkou dlažbu a jen po prvním setření je podlaha jako zrcadlo, ale díky nějaké složce,co zabranuje klouzání, se na ní nepřizabijem 😉 😀

pinocio
i plovoučky se musí ošetřovat, takže čistá voda nestačí. známý má firmu na podlahové krytiny, tak jsem řádně poučená 😉

ukana
24. aug 2009

vraj tie body, co zbierate v DM drogerii koncia v septembri, tak to treba minut, ak mate plnu karticku, vravela mi to predavcka v DM drogerii a dala mi dvojnasobny pocet nalepiek 😕 😨 .....neviem ci aj v CR to plati 😅

dudri
24. aug 2009

zlcove mydlo z DM je vynikajuci odstranovac skvrny. je bez chemicke.je biologicke 😉

power700
24. aug 2009

A co prášek na barevné prádlo? Všechny ostatní výrobky jsou super,ale ten prášek-no nevím, po vyprání smrdělo jako kdyby se na to někdo s prominutím vyzvracel. 😖 Máte s ním někdo zkušenost?