Máte šteniatko maltezáka? Ako reaguje na deti?

mirka414
27. júl 2008

neviem ci smiem mat tuto temu,ale chcem vediet ci mate niektora steniat maltezaka a ako reaguje na deti...

nelinka
28. júl 2008

ahojki
nemame maltezaka ale ja som chcela steniatko ku dcerke a jednoznacne mi odporucali labradora alebo retrievera
kupili sme si steniatko retrievera a musim povedat ze som maximalne spokojna
nerozlucna dvojka

titkovamiriam
28. júl 2008

na rase vobec nezalezi my mame doma pitbulov a nehaju si od deti aj stipce na bielizen dat na chvost a usi 😀 a jedia s marekom chrumky z jedneho taniera 😀 obcas aj tu istu chrumku 😀 tak maju nos pri nose dvojrocny chalanisko a zubata selma 😀

lucinocka
6. sep 2011

my mame maltezaka steniatko a nemam pocit zeby mala rada deti, dokonca je aj zenska...deti sa boji, uteka pred nimi..a potom ked sa odvazi s nimi hrat tak skace a steka a to sa zase boja deti.. mali psi nemaju radi ked ich male deti natahuju jak handry, velkym to tak nevadi, lebo to necitia..

lucinocka
6. sep 2011
smetiacik
9. nov 2012

ja mám maltezáka už 10rokov,kúpila som ho dcére keď mala 8 a vtom čase som bola tehotná z druhou dcérkou,a bolo to super,nemala som sním žiadne problémy keď sa dcérka narodila a to bol ešte šteniatko,len jednu chybu majú,sú dosť sexualne akčný od šteniatka 🙂 ,ale dala som ho vykastrovať,a bolo to fajn,je aj kľudnejší a deti priam miluje 🙂

tessy44
9. nov 2012

My síce nemáme maltezákov, ale keď sa malý narodil mali sme tri fenky malých plemien. Nie v byte, ale vonku. No boli strašne zvedavé, tak som im malého po pár dňoch ukázala - tak či tak sa snažili nakuknúť do kočíka. No boli zlaté a prijali ho, ak sa to dá tak povedať. Teraz už pred ním radšej zdrhajú, lebo už s nimi vymýšľa, ale nikdy mu neublížili, ani na neho škaredo nepozreli, a to im teda už všeličo vyviedol. 😀
Tiež sme mali malého psíka, keď sa narodila naša tretia sestra. Tá bola úplne úžasná, začala sa o ňu doslova starať. Keď sa sestra zobudila a mama ju nepočula, fenka ju chodila volať. Alebo keď šli von, hafan sadal pod kočík a odtiaľ sa ani nepohol. Mama jej tam dokonca potom dala deku. Raz, keď šli takto do obchodu a nechala kočík vonku (verte-neverte, bolo to vtedy normálne), šla okolo jej kamoška a spoznala kočík. Chcela nazrieť dnu, no naša mini fenka na ňu vyletela a nepustila ju ku kočíku, kým neprišla mamina. Doteraz na nášho psíka spomínam s láskou. 🙂 ☹

biblienka
19. aug 2014

Mi mame doma maltezaka a krala karpla.Su mily k detom najme maltezak.Nie su zly a besny obi dve su fenky.