Mateřství po 45. Co si o tom myslíte?

ankonco
3. feb 2009

Neodolala jsem a pokusim se zde o diskuzi tykajici se materstvi ve vyssim reprodukcnim veku.Motivoval me k tomu clanek o Bare Basikove, ktera ve svych 45ti ceka treti mimco. Zajimaly by mne Vase nazory, zda si myslite, ze je spravne, aby mela dite zena ve vyssim reprodukcnim veku i za cenu toho, ze se eventuelne nedozije jeho dospelosti. Jsou zde nejake otazky socialni, psychologicke, pravni? Kdo muze zene udat nejake hranice, kdy mit a kdy nemit dite?

saruspec
19. júl 2010

jo to jo ale aspon se nedělá kal ve vodě.to je dobře že se ochladilo to bylo hruza ty hice.

jakelina
20. júl 2010

@saruspec u nás už svítí slunce, tak to tady máme zase. 😀 😀

saruspec
20. júl 2010

jojo už to začne zase no marne je léto tak musi být hic.

hanula11
12. aug 2010

Kdepak jste všechny? Užíváte léta u vody, njn 🙂

jakelina
12. aug 2010

@hanula11 my si užíváme akurát teplotu z očkování, ale dnes už vypadá líp ☹

saruspec
12. aug 2010

čauky,tak to malej špatně snaží božátko že měl teplotu?U nás je vše ok,ale ja se pořád trapím ještě mi plicní přidala 5kapaku 2spreje.Ruce mám sama modřina nemám žadné žily tak trpím jak kuň ale to jsou malé věci.malej už lozi po čtyřech a neposedí chvilku to je malej čert haha 😀

jakelina
12. aug 2010

@saruspec tak to je šikula, že už leze. Malý má vždycky po očkování dva dny teplotu a v noci nespí. Už po prvním očkování to byl děs a teď zase a ty hice do toho. Dnes už byl lepší, spal po obědě tři hodiny a je hodný. 😉

saruspec
17. aug 2010

jo jo uživáme letá haha.ja už nemám večer silu jit na net malej to je živé střibro 😀

saruspec
27. aug 2010

vidím,že tu nikdo moc nechoddí,tak se mějte jedem večer do chorvatska,držte prstíky ať malej zvládne tu cestu papa 😀

jakelina
27. aug 2010

@saruspec šťastnou cestu a pak písni jak bylo

jakelina
15. sep 2010

@saruspec ani sem asi nechodíš, je tu mrtvo ☹

hanula11
1. nov 2010

Posunuji nás kousek dopředu, holky, pište !!! 🙂

jakelina
1. nov 2010

@hanula11 tady je to jak po vymření, asi rodí jenom dvacítky. 😀

hanula11
2. nov 2010

@jakelina, díky za písnutí 🙂 k fotu

dana1972
26. dec 2010

@monikajan krásne napísané..🙂

Ahoj, tady je poslední starotěhule. Je mi 45 a v únoru čekám dcerku Dianku. Tělo mi však napovídá že Dianka se narodí v lednu. tuhne mi břicho a vrátilo se mi i každodenní zvracení už ab byla Dianka na světě.

jakelina
31. dec 2010

@nejstarsinevidomamaminka tak moc držíme palečky, ať vše dobře dopadne. 😉

hanula11
31. dec 2010

@nejstarsinevidomamaminka tak držím pěsti ať jsi co nejdéle "vcelku" 🙂
Jinak všem děvčatům tu pěkného a veselého Silvestra a do nového roku jen hodně pohody, zdravíčka a s dětmi co nejvíce radosti
Zkusím sem hodit fota, ale spíš mi to nepůjde ☹ 😉 🙂

hanula11
27. jan 2011

Nějak nám to tu "skomírá" 😠 ☹ 😉

hanula11
19. feb 2011

Ještě znovu nakukuju a nikde nikdo 😠 😔 , njn
@dana1972 ,

@nejstarsinevidomamaminka ,
... kde pak jste všici ? 😉 ☹ 🙂

jakelina
20. feb 2011

@hanula11 malá má krásně modré očička. 😉

hanula11
23. feb 2011

@jakelina velká gratulace k chození. Malej je BOREC 😵 😅

jakelina
23. feb 2011

@hanula11 děkujem 😉

miracko
23. feb 2011

Ahojte,
necitala som celu temu, len ma uputal jej nazov a chcem vam napisať že vám veľmi fandím a obdivujem vás!!!
Strašne sa mi páči ak majú ľudia dieťa aj v neskoršom veku keď už ich prvé deti pomaly odchádzajú z domu alebo začínajú žiť svoj život a na vnúčatá je čakať pridlho, je fakt nádhera keď v takomto momente ešte prichádza do rodiny malý človiečik, ktorý stmelí všetkých dokopy a omladí rodičov, lebo to šťastie a pýcha im priam sála z očí

jakelina
23. feb 2011

@miracko děkujeme 😉

roryna
5. jún 2011

Ahojte tak ja jsem dalsi staromamule je mi 46let a v rijnu cekam mimiskavsechny testy mi vysly zatim dobre tak doufam ze bude vse o.k.

janinah
5. jún 2011

@roryna,držím prsty,mala som tretie dieťa v 42 r. a nič lepšie mňa ani našu rodinu nemohlo stretnúť....jediné negatívum mám.že moja postava je tatam 😒 v tomto veku sa ťažšie dostáva do formy po pôrode,aj fyzicky... ale to je prkotinka oproti krásnym modrým očkám môjho syna 😉

jakelina
5. jún 2011

@roryna držím palce
@janinah o postavě mi ani nemluv, pas mám jak dřív boky 😀 😝

mimika4408
5. jún 2011

ahojte mamicky 😉 , aj ja patrim k tym "starsim" mladym mamickam....a veru si vychutnavam drobca viac teraz ako pred rokmi dceru. ked sluzi zdravicko tak aj po styridsiatke sa da zvladnut tehotenstvo a aj vsetko okolo vychovy maleho drobca 🙂 . prajem vam vsetkym vela zdravia a radosti s vasimi detickami.