Mateřství po 45. Co si o tom myslíte?

ankonco
3. feb 2009

Neodolala jsem a pokusim se zde o diskuzi tykajici se materstvi ve vyssim reprodukcnim veku.Motivoval me k tomu clanek o Bare Basikove, ktera ve svych 45ti ceka treti mimco. Zajimaly by mne Vase nazory, zda si myslite, ze je spravne, aby mela dite zena ve vyssim reprodukcnim veku i za cenu toho, ze se eventuelne nedozije jeho dospelosti. Jsou zde nejake otazky socialni, psychologicke, pravni? Kdo muze zene udat nejake hranice, kdy mit a kdy nemit dite?

amrash
3. nov 2011

@ani3012 Klidně, pokud tu na světě obě budem 🙂

ani3012
3. nov 2011

@amrash jasné že budeme 🙂 aj na koníkovi 😀 😉

amrash
3. nov 2011

@ani3012 Tak fajn, třeba pak budeme řešit otázky těhotných 60 😀 😀 😀

ani3012
3. nov 2011

@amrash dúfam,že nie...ale možno sa stretneme v téme :termín pôrodu júl 2022 🙂

staninka77
3. nov 2011

Ahojky.
Ráda bych se zeptala chtěla bych ještě jedno dítko ale později trochu se toho bojím ☹ .Chtěla bych jít dělat a pak otěhotnět.
Co si myslíte.
Moc děkuji.
🙂

vivusika
3. nov 2011

@jakelina jej, to je preklep 😀 45 mala naša mati, keď som sa narodila 🙂

amrash
3. nov 2011

@ani3012 Kdyby se to tak přihodilo, tak proč ne? Zase bych byla něčím zajímavá - třeba jako nejstarší rodička v okrese 😅 😅 😅

jakelina
3. nov 2011

@vivusika no to jsi mě uklidnila, už jsem si říkala, nejmladší ze čtyř dcer a narodila se mamince v patnácti, tak ta nejstarší asi v 11 letech 😀 😀

nae
3. nov 2011

@staninka77, pri vsetkej ucte, to nemyslis vazne tuto otazku pokladat na verejnom fore 🙂. To je len a len tvoja vec, ako sa budes citit a ako to budete citit obaja spolu s manzelom.

hanula11
12. jan 2012

AHOJTE všechny!
Pěkný, šťastný, pohodový nový rok 🙂 , hodné a zdravé děti 🙂 , a chlapy, co nezlobí 🙂 🙂 🙂 !!!

jakelina
12. jan 2012

@hanula11 že se taky ozve někdo i tady 😀 😉
Taky přeju všechno nej 😉

hanula11
12. jan 2012

@jakelina - jak se máte 😉 😀 ? ,
my máme doma malou skoroslečnu, ukecaná je jako Palackej, zpívat už umí pomalu tak, že by mohla jít dělat tátovi do kapely zpěvačku 😀 , občas je to pěknej generál, na kočičky i na sourozence (ti vždycky jen zírají), njn, utíká to jako z vody 😉 😵 jo a s oblíkáním malá modelka - tuto mikinku ne, tuto ne, ještě že aspoň nějaké mají zip 😝 😀

jetynka
12. jan 2012

Jééje jak koukám maminek chtějící mimi po 40tce je pořád dost, proč ne že?Když se někdo na to cítí hlavně po zdravotní stránce?Já bych už asi do toho nešla, je mi 26 a tělo při třetím těhotenství docela stávkuje :(
Legrační je že moje mamka má 47let a nějak si neumím představit že bych třeba ve 25letech dostala sourozence, který by byl ještě mladší než moje děti 🙂 ale mám takových známých několik a docela to u nich funguje 🙂

glascat
12. jan 2012

Mám 2 synov - 20 a 19 a celkom neplánovane v 45. čakáme... Napriek všetkému a všetkým... sme šťastní...

jakelina
12. jan 2012

@hanula11 máme se fajn, malý teda zatím moc nemluví, takové krátké věty, jako mama pápá, tata brmbrm a néni, de je??? Atd... Už je bez plen, jenom v noci pro jistotu dávám, tak je to fajn. Jinak jsem strašně ráda, že ho mám, je to takové malé zlato. 😉
@glascat gratuluju a přeju ať je to vše v pořádku. 😉

hanula11
13. jan 2012

@glascat moc vám to přeji,
naše malulka je zlatá, jsme taky všichni rádi, že ji máme, včetně babiček a dědečka,
hodně štěstí a zdraví vám i prckovi, určitě to i u vás bude vše OK 😉 🙂 ,
do důchodu daleko 😒 😉 , hlavně hodně sil mamce a taťkovi,
však nám ještě není sedmdesát, jistě vše zvládnete 😅 😉 🙂 🙂

@jakelina, jste šikovní, malá taky už neplínkuje, málokdy se nám sice stane "nehoda", to hlavně když si hraje a nemá čas přemýšlet o takových prkotinách, jako je hrníček, ale do školy ještě nejdeme, tak to nevadí 😉 😎 ,
a mluvení taky u vás bude jen lepší a lepší, klučíka moc zdravíme, malá je taky milášková, mějte se 🙂 🙂 😵 😵

glascat
13. jan 2012

@jakelina
@hanula11 Ďakujem za podporu :o)

hanula11
13. jan 2012

🙂 🙂 😉
Mně se narodila Aduška a já měla za týden 44 let, však i u Vás jistě vše proběhne dobře 🙂 😉 😵

jakelina
13. jan 2012

@hanula11 že bych šla ještě do jednoho 😀 😀 😀 Mám ještě dva roky čas 😀 😀 😀

hanula11
13. jan 2012

@jakelina - Ještě tu holku, jaki, ne??? 😉 😀

jakelina
13. jan 2012

@hanula11 jenom jak na ni ☹ 😀

hanula11
13. jan 2012

Já bych ti poradila, ale nic nového bych ti asi neřekla 😉 🙂 😀

mamice
30. jan 2012

@glascat Mila rodinka,mamina ....blahozelam,tesim sa s Vami.

glascat
31. jan 2012

@mamice Ďakujem :o)

jakelina
8. feb 2012

@amrash už se ti to krátí co 😉

amrash
8. feb 2012

@jakelina No jo,uz je to temer za dvermi. Vypada to na cisare pristi tyden 😝

jakelina
8. feb 2012

@amrash budete mít valentýnský dareček

amrash
8. feb 2012

@jakelina Doufam v to - tohle datum se mi totiz libi 🙂

briketa
8. feb 2012

RE: Neodolala jsem a pokusim se zde o diskuzi tykajici se materstvi ve vyssim reprodukcnim veku.Motivoval me k tomu clanek o Bare Basikove, ktera ve svych 45ti ceka treti mimco.

v zahranici uplny standart. ja som rodila po tridsiatke prve a bola som v spitali namladsia biela rodicka toho dna.

mimi
8. feb 2012

@briketa ako je to v zahranici, ked zena rodi po 35? Tu ta beru uz rizikovu, ja som tiez rodila po 30 a druhe bude po 35 a to som kazde dva tyzdne sledovana...