Mateřství po 45. Co si o tom myslíte?

ankonco
3. feb 2009

Neodolala jsem a pokusim se zde o diskuzi tykajici se materstvi ve vyssim reprodukcnim veku.Motivoval me k tomu clanek o Bare Basikove, ktera ve svych 45ti ceka treti mimco. Zajimaly by mne Vase nazory, zda si myslite, ze je spravne, aby mela dite zena ve vyssim reprodukcnim veku i za cenu toho, ze se eventuelne nedozije jeho dospelosti. Jsou zde nejake otazky socialni, psychologicke, pravni? Kdo muze zene udat nejake hranice, kdy mit a kdy nemit dite?

hanula11
18. okt 2012

@jankatt1971 ať porod dopadne dobře, držím pěsti a gratulka 😉 🙂
Vítej mezi nás 🙂

jankatt1971
29. okt 2012

Tak môj poklad mám už doma, Ninka sa vypýtala trošku skôr, ale nevadí, hlavne, že to máme za sebou a už sme od dnes doma.... tak si ju môžeme teraz užívať... všetko je tak, ako má byť... cítim sa skvele a mám kopec energie, hoci nejaké zdravotné problémy ešte sú, kedže som 4 dni po pôrode... 🙂
ale stálo mi to za to... malá je nádherná....

jakelina
29. okt 2012

@jankatt1971 gratuluju moc 😉

bodka70
29. okt 2012

@jankatt1971 , super, gratulujem k dcérke (krásne meno 🙂 ) - ked budeš môcť, pridaj potom nejakú foto malej 😉

hanula11
2. nov 2012

@jankatt1971 tak ať se máte doma dobře a ještě jednou gratulace k holčičce 🙂 😵

glascat
15. nov 2012

@jankatt1971 Gratulujem, nech ste obe zdravé a spokojné 🙂

jakelina
21. dec 2012

PŘEJI ŠTĚSTÍ, PROTOŽE JE HO MÁLO
PŘEJI ZDRAVÍ, PROTOŽE JE HO TŘEBA
PŘEJI LÁSKU, PROTOŽE JÍ NIKDY NENÍ DOST
VŠEM KRÁSNÉ VÁNOCE A NOVÝ ROK

lubka72
3. apr 2013

@jankatt1971 Mamina, ako to zvládaš? ja mám 40, 3 deti a som taká nenásytná, že by som ešte jedno prijala....vždy ma to chytá za 5 rokov od pôrodu, keď je malý už trošku väčší, tak túžim po bábätku.... 😖

jankatt1971
10. mar 2014

Zdravím vás maminky, tak s odstupom času sa ozývame znova, náš poklad má 16 mesiacov, je veľmi šikovná, našťastie sme zdravé, stále sa kojíme, inak všetko papáme doradu, a ked sa nám nepáči jesť doma, prebehneme k babke, tam sa vždy nájde niečo dobré. Džavoceme, chodíme, beháme, spievame, tancujeme, naše najlepšie hračky sú knižky a mačičky. Skrátka je všetko tak, ako má byť.
Zbožňujem tie moje deti (syn 19, Ninka 1,4 roka)