Mávate orgazmus pri samotnom pohlavnom styku?

sofisofi
13. sep 2007

Ahojte 🙂

tak trosku intimna tema ... ale ... Zaujimalo by ma ci mate alebo nemate problem mat orgazmus pri samotnom pohlavnom styku. Ja som takyto orgazmus nikdy nemala --- stale mam orgazmus iba ked ma partner urobi rukou. V com je problem ??? 😕 😕 😕

juliett99
13. máj 2008

Ajojte babenky.. ja mam ten isty problem moj manzel ma nevie uspokojit a ked sa zacnem hladit ja rukou tak je pohorseny co robim.. Tak si to robim sama ked neni doma.. podotykam mala som pomer s inymi muzmi a ty vedeli co robit a bolo to fakt krasne nie ako teraz...

bibula
13. máj 2008

hm,juliet,nie je co zavidiet..... 😒

ja ked mam orgazmus pri oralnom styku,tak je to ine ako ked pri normalnnom,ale asi to je uplne normalne. 😔 😵

certica
13. máj 2008

ved kazdy orgazmus je tak trochu iny, jedinecny... aspon mne sa zda 🙂

bibianna
13. máj 2008

Žena väčšinou prežíva orgazmus dráždením klitorisu. V pošve jeto dosť ojedinelé, myslím že máme tak stvorené telá a nie je to chyba mužov.

Juliet, čo keby si sa s ním o tom otvorene porozprávala. Je smutné, že nemá záujem viesť sa tebou, malo by mu na tom záležať. Môjmu to tiež trvalo dlhšie, ale prišlo to a teraz to je samozrejmosť.

jankando
13. máj 2008

SOFISOFI....ja si myslim, ze je treba dobre poznat svoje telo a napr. ja viem, pri ktorej polohe orgac dokazem dosiahnut...takze od kedy som so svojim terajsim tak nemam problem, ale to az pri nom som zacala poznat taje orgazmu..ja odporucam polohu na nom a v sede.;..vtedy to isto iste dosiahnem..ale su i dny kedy sme i v tej polohe a raz ked sa necitim na sex tak ten orgac nedosiahnem...myslim, ze orgazmus nie len o tom, ci ho dosiahnem alebo nie, ale tiez sa mi musi pacit mat sex v danej dobe a byt vzrusena...nejde to ak ja nechcem a partner chce...ja si to potom neviem uzit.. 😠

lencici
13. máj 2008

Tak ja môžem o orgazme len snívať..Neviem skúšali sme už asi všetky polohy a nič... Klamem raz som dosiahla orgazmus ale to je všetko. 😖

jankando
13. máj 2008

no ja som sa navyvadzal s mojim priatelom a nikdy to nebolo ono..a ja este som ten typ baby, ze s nejakym chlapcom keby som mala mat sex, ktoreho poriadne nepoznam, tak si to urcite neuzijem, ale s byvalym sme spolu boli nieco ako rok a nejako to neslo..bolo to v takom stadiu..ze uz, uz..skoro... 😠
no s terajsim pritelom, ale to asi casom , som nasla svoju polohu, ktoru uz nemenim..a ked chcem zarucene, tak viem ako..ale to musi byt chcene samo aj z oboch stran.. 😝

zuzitka
13. máj 2008

lencici ... ani ked si to sama robis? 😨 a co sprcha? 😝 alebo oral? 😝
... mozno pri nejakom erotikus filme, hm? 😀

lencici
13. máj 2008

Ja neviem pripadám si jak frigida. Orál mi robil dobre pred pôrodom teraz už nič...Ale asi to s tým nesúvisí robili mi sekciu asi je to hlavne o psychike...

lencici
13. máj 2008

Erotikuš film? som rada že si o deviatej-desiatej ľahnem a spím...

dadus
13. máj 2008

baby a viete to presne opisat, presne co sa deje? ale ak sa da, tak detailnejsie 😅

wladka
13. máj 2008

no, ja mavam taky akoby vnutorny ohnostroj - nieco vystreluje, potom mam hmlo medzi ocami a taky jemnucky krrrrc 😀 ..

ja orgac klitorialny mavam pravidelno 😉 , od zaciatku som s tym hrala 😀 ..vaginalny prisiel neskor, nemam ho zakazdym, ale ked je ozaj chut a naladicka, tak ho mam.. 😉 .. mozno je to aj tym, ze som sa nan prilis nesustredovala, proste nechala som tomu volny priebeh, a prislo to necakane 😉 .. ale mozno nezaskodi kupit si vibrator, a vyskusat kde to to najviac drazdi 😉 , a tam sa sustredit, na ten bod..a vychutnat si tu slast 😀 😎

dadus
13. máj 2008

wladi dik, no cakam este viac reakcii,predpokladam, ze kazda zena to citi a preziva inac....ci sa s nejakou zhodnem 😅 mam pocit,ze to prezivam total inac 😀
na mna pride horucava a mam pocit, ze sa mi da strasne curat...a potom, viete ked vam strpnu chodidla a mate tzv. mravcekov ....tak mne stuhne tvat a tych mravcekov citim po tvari a som kapanek mimo....no hadam to nie je nieco pred infarktom 😀 😀 😀

pimpulka
13. máj 2008

ano nutkanie na curanie a teplo, tak to mam aj ja..len potom to secko hasne 😒 ale ne mojou vinou 😉

wladka
13. máj 2008

fiiiha.. 😀 ja mam taky krc, ako nejaky epileptik.. mravcekov nemaaaam 😝 chceeeem 😀

dadus
13. máj 2008

pimpulka sak aj ja sa dostavam do tohto stavu,no tie mravceky sa vzdy nedostavia....mam pocit, ze to nemozem vydrzat, ale je to bohovsky pocit, sa mi potom dobre spi 😀 😀 😀 mam urcitu hranicu, ktoru tazko prekonavam a mam pocit, ze mam v sebe v tedy toko sily, ze az....no a partner ma co robit 😀 😀 😀

pimpulka
13. máj 2008

ano ano, take celkove vycerpanie citim potom...neviem, ale niekedy mam pocit ze to prave ma este len caka..ze toto este neni vsetko...asi to bude fakt uz len na partnerovi 😒

dadus
13. máj 2008

wladi hehehe zlata sa smejem....ja chcem krrrc, nevymenime 😀 😀 😀
ved to ja to zastavim, ked mam pocit, ze sa idem pocurat, vtedy zo seba draheho priam odstrelim.....ale ked sa mu to podari udrzat mam, tam mam mravcekov, som mimo a je to super.....do kelu hadam to je orgazmus 😀 😀 😀

pimpulka
13. máj 2008

dadus ano podla mna to je uz ono 😉 ..ja to bud stopnem, ale to zavisi aj od vztahu aky mam s partnerom, alebo ked by som nechcela stopnut tak partner stopne...preto si myslim ze este nie som v ciely 😀

tonicka
13. máj 2008

dadus, jam mavam aj mravcekov aj krce...ale aj realne do nohy... 😀 ,potom musim rozmasirovat 😀

dadus
13. máj 2008

ved to pimpukla, ja vacsinou stopnem jeho, co ma dost stve, ale ako som pisala, mam v tom momente tolko sil, ze sa niekedy aj nastve....ze to urobim, vlastne skoro vzdy.... 😅 a zacina to stvat aj mna....uz som mu vravela, ze nech ma priviaze 😀 😀 😀

pimpulka
13. máj 2008

uups ako realny, ten neprijemny krc veru mavam! vtedy sa dost trapne citim..lebo je to bolestive...a secko treba stopnut 😅

dadus
13. máj 2008

toni no teda 😀 😀 inac mne sa par krat stalo, ze som pri tom dostala krc do bedier, juuuuj ale to boli 😝 a presne pimpulka aj ja to stopnem a vecsinou padnem vedla a je koniec.....

tonicka
13. máj 2008

ja som si uz zvykla...registrujem to az po 😀 😀 a trapne sa necitim uz dávno 😀 😀 my sme po porode mali trosku "problem", tak sme sa vzdy aspon zasmiali...mali sme to styl "tenkrát po prve" mna to bolelo a manzel bol strasne rýchlo 😀

dadus
13. máj 2008

toni a to je dalsia vec, niekedy ked sa blizim k tomu mojmu stavu ala pocikanie sa...zacnem sa strasne smiat, a to draheho vytaca, lebo proste si to vysvetluje ze sa smejem na nom,ale ja neviem preco, proste sa zacnem smiat ako sibnuta....baby nie som ja pripad na psychiatriu? 😀

alenik
13. máj 2008

dadi,tak potom aj ja,lebo obcas mavam zachvatiky smiechu. 😀

tonicka
13. máj 2008

nie si, my sa rehoceme s manzelom spolu, je to super ked sa vieme takto spolu smiat aj pri sexiku 😵

dadus
13. máj 2008

inac aj mne sa to polubuje a je pravda, ze niekedy nieco spravime, sexualne samozrejme, kukneme na seba a zacneme sa smiat, milujem to.....nie je to take vazne.... 😉

dadus
13. máj 2008

inac baby aj vy mate, ze pocas mrchy mavate este vacsiu chut na sex? lebo ja horzne 😀

tonicka
13. máj 2008

ano dadus...mavala som to 😀 teraz neviem posudit uz vyse dvoch rokov mrchu nemam 😀