• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mávate orgazmus pri samotnom pohlavnom styku?

14. októbra 2017 
no to jo to by bylo dobrý :grinning:
27. júl 2008 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erikasadek: akokeby kvalita partnerského a manželského života záležala od orgazmu :rolling_eyes:
28. júl 2008 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to nehovorim z vlastnej skusenosti a le niekedy anoi zalezi vela aj od partnera nedavno bola jedna relacia sez tabu sa tam rozparvalo ano mala si tam zeny ktore rozpravali svoje problemy okolo tej to temy a aj sexuolog ktory bol pritomny potvrdil tieto skusenosti

ano podla mna zalezi ja sama ked som nastvana na mojho muza tak neprezivam sex podobne ako ked je vsetko v poriadku ovela tahsie prichadza vaginalny orgazmus tot moja skusenost
28. júl 2008 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa tym trapim roky,a bohuzial to nezmenim :wink:
11. máj 2011 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@madeleine ...mile a mudre...
29. jan 2012 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bihan ...hmmm ..luxusny prispevok...
29. jan 2012 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juliett99 ... smutne....robi nam hanbu :o)
29. jan 2012 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Viete o tom , že aj malé deti vedia dosiahnuť orgazmus alebo aspoň potešenie podobné orgazmu? spoznávajú svoje telo už odmalička a tak vedia, čo im vyhovuje a potom aj pri sexe to majú jednoduchšie s orgazmom :slight_smile: keď sa malého chlapčeka opýtate, prečo si chytá pipík, povie: "lebo mi je to príjemné" a keď uvidíte malé dievčatko v gaťkách, čo ešte chodí do škôlky šúchať sa po vankúši, tiež povie , že je to príjemné, ja keď som bola malá robila som to tiež :D
2. feb 2012 o 09:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zu2za3na objeveno Sigmundem Freudem jako ontogeneze založená na principu sexuality :wink:
2. feb 2012 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helisek84, zu2za3na... presne tak..falicke obdobie vyvinu... :wink:
3. feb 2012 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,tak s orgasmem problémy nemám,jen chci se zeptat..poslední dobou při každé souloži jsem uplně mokrá,a to i před orgasmem.-/..stávalo se mi to při orgasmu což ej vlastně ten mokrý orgasmus,ale ted hruza už na začátku soulože,nevíte čím to???
11. feb 2013 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadus ja som toto co opisujes zazila pri druhom porode ked som tlacila a na stvrty sup bol vonku. :grinning: Ale pomedzi kontrakcie som to ako slast nevnimala. :D
22. apr 2013 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pimpulka ja som tiez este vaginalny nikdy nedosiahla a tak patram na nete... :slight_smile: Klitorialny nie je problem sama za chvilku, partnerovi taku dlhsiu chvilku ale nevadi. :slight_smile: Pri nom si to uzivam inac lebo stale mu chyba kusocek a uz budem a mna to len pekne provokuje dalej a je to silnejsie a dlhsie ako ked sama... mno a ten vaginalny na nom asi treba popracovat. Len ako??? Inac to teplo a nutkanie na curanie mam tiez..To je predzvest orgazmu? No ale potom to hasne, lebo niekto je skor ako ja. :slight_smile:
22. apr 2013 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
JA SOM V ZIVOTE NEZAZILA ORGAZMUS INAK,AKO NA PARTNEROVI.MUSIM BYT HORE,AKO HO DOSIAHNUT KED PARTNER MA CHCE SPRAVIT USTAMI?
16. feb 2014 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.. idem sa tu s vami poradiť.. sme s priateľom už pomaly rok a pol, a mám problém pri sexe dosiahnuť orgazmus.. nemala som ho ani raz, (je to môj prvý sexuálny partner).. myslím, že je chyba vo mne, neviem sa asi sústrediť.. trápi nás to oboch.. prosím poraďte, určite niesom sama, čo má s tým problém. ďakujem
18. júl 2016 o 17:58  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucineska nie je chyba v tebe ani v nom... kup kamasutru a skusajte ... mne osobne pomaha ked ja som hore
19. júl 2016 o 23:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Presne,baby,zazili ste to niektora z vas,strasne smiechy,nic ine clovek nevie robit,len sa strasne smiat,ako keby bol v krci,moze to byt org.? :slight_smile: Ani teplo,ani nic,mozno trosku zima,na konci vycerpanie... :slight_smile:
25. jan o 00:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ženy vyhľadala som si túto tému a rada by som ju trochu obnovila. Chcela by som rozpísať svoj problém, ktorý ma už nejaký ten čas trápi a sama si s ním už neviem rady:frowning2: Pred tehotenstvom a aj od začiatku nášho vzťahu s manželom bolo všetko super. Nie vždy som pri pohlavnom styku mala orgazmus ale sem-tam som ho zažila. No odkedy máme dieťatko, tak náš intímny život už nie je taký, ako by mal byť. Čo robiť aby sme ho vylepšili? Máte nejaké tipy a rady? A mala niektorá z Vás takýto problém?
3. okt o 13:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misulienkamisa ahoj, aj ja som mala taky podobny problem ako ty. Lenze u nas to bolo uz aj pred tehotenstvom take, ze ja som orgazmus nedosahovala. Trapilo nas to obidvoch ale ani jeden sme nevedeli co spravit, aby to bolo lepsie. Az teraz sme vyskusali jeden gel a s nim je nas sexualny zivot o vela lepsi:slight_smile:
13. okt o 14:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misulienkamisa z osob.skusenosti pred porodom som mala orgazmus pri styku malokedy. Po porode takmer vzdy a aj chut mam vacsiu a som 4,5r po porode. A konecne mam partnera s ktorym to celkom klape. Skuste pouzit hracky alebo pozriet film...
14. okt o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok