Mávate orgazmus pri samotnom pohlavnom styku?

sofisofi
13. sep 2007

Ahojte 🙂

tak trosku intimna tema ... ale ... Zaujimalo by ma ci mate alebo nemate problem mat orgazmus pri samotnom pohlavnom styku. Ja som takyto orgazmus nikdy nemala --- stale mam orgazmus iba ked ma partner urobi rukou. V com je problem ??? 😕 😕 😕

misulienkamisa
12. jan 2018

@rdi jasné, tak už toho rozumiem, prečo si to tak napísala 🙂 Inak v tomto mám aj ja šťastie. Aj môj je taký! Normálne si ma nabláznila, že mám chuť ho vyskúšať a objednať si ho 😀😀

erika_smile
30. jan 2018

Ahoj @rdi 🙂 Mohla by som ťa trochu pootravovať a spýtať sa ťa na ten gélik, ktorého fotku si sem pridala? Ako dlho ho už používaš? A aký máš názor naň?

rdi
12. feb 2018

@misulienkamisa a co ti v tom brani? Je pre teba moc drahy, alebo??

@erika_smile ahoj🙂😉 Neotravujes ma, toho sa bat vobec nemusis. Uz ho pouzivame nejaky polrok, dost dlho. A cim dlhsie ho pouzivame, tym to je este lepsie a to fakt🙂 Mam velmi pozitivny nazor na voluptu+. Nam vyhovuje a super je hlavne to, ze mavam pri kazdom pohlavnom styku orgazmus, co som predtym neprezivala. Ty mas nejake taketo problemy taktiez?

erika_smile
6. mar 2018

To som rada @rdi 🙂 Nerada to píšem, ale áno, mám problém, že orgazmus väčšinou len hrám pred mojím partnerom. On o tom nevie, lebo sa mu to bojím povedať 😒☹ Nechcem aby sa tým trápil, stačí, že sa tým trápim ja☹ A preto som sa rozhodla ti napísať, keďže som si všimla, že si mala tiež také problémy a že ti na to pomohol tento gél. To je vlastne niečo ako lubrikačný gél? Či má iné zloženie?

rdi
29. mar 2018

@erika_smile rozumiem ta a chapem, ze mu to nechces povedat. Je to dost taka blba situacia, no mozno by bolo lepsie, keby o tom vedel, nemyslis? Ako konzistenciou to vyzera ako lubrikacny gel ale ma o vela lepsie zlozenie a ucinky. Obsahuje: allantoin, arginin, panthenol, kyselinu mliecnu a menthol. Tieto zlozky vlastne vyvolavaju v zene ten lepsi pocit a orgazmus.

sis789
12. sep 2018
Používateľ sis789 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sis789.

Rada by som ti niečo poradila ale ja nemám problém aj viackrát za jeden styk :/

eva112014
22. aug 2019

@sofisofi Ahoj, uplynulo už veľa rokov. Tak ako si na tom s orgazmom? 😉

lamadore
22. aug 2019

@eva112014 Autorka diskusie je žial neaktívna.

eva112014
22. aug 2019

@lamadore OMG, díky. Nevšimla som si to. 😊

essenceee
30. aug 2020

skus sa najskor pohrat s nejakym vibratorom a najst ten spravny uhol, intenzitu a uvidiš, že sa ti to podari

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
radanadzlato
17. nov 2021

Iba pomerne malé percento žien dosahuje vaginálny orgazmus pri pohlavnom styku, najčastejšie to býva práve stimulaciou bodu G. Pri určitých polohách sa dá lepšie stimulovať vďaka čomu tento orgazmus môžete dosiahnuť ľahšie. Niektorým vyhovuje odzadu a niektorým poloha cowgirl, je to individuálne. Veľa pri tom závaží aj tvar a veľkosť penisu vášho partnera. Tí, čo majú väčší žaluď alebo zahnutejší penis vedia partnerke ľahšie pomôcť k vaginálnemu orgazmu. Každopádne, myslím, že netreba zúfať ak ho nedosiahnete. Klitorialny býva tiež veľmi príjemný a intenzívny a ak chcete experimentovať môžete skúsiť análny sex, pri ňom veľa žien dosahuje najintenzívnejšie orgazmy

forewergirl
7. feb 2022

@bihan presne!