Mávate orgazmus pri samotnom pohlavnom styku?

sofisofi
13. sep 2007

Ahojte 🙂

tak trosku intimna tema ... ale ... Zaujimalo by ma ci mate alebo nemate problem mat orgazmus pri samotnom pohlavnom styku. Ja som takyto orgazmus nikdy nemala --- stale mam orgazmus iba ked ma partner urobi rukou. V com je problem ??? 😕 😕 😕

nensy
27. júl 2008

no to jo to by bylo dobrý 😀

orinka
28. júl 2008

erikasadek: akokeby kvalita partnerského a manželského života záležala od orgazmu 🙄

erikasadek
28. júl 2008

ja to nehovorim z vlastnej skusenosti a le niekedy anoi zalezi vela aj od partnera nedavno bola jedna relacia sez tabu sa tam rozparvalo ano mala si tam zeny ktore rozpravali svoje problemy okolo tej to temy a aj sexuolog ktory bol pritomny potvrdil tieto skusenosti

ano podla mna zalezi ja sama ked som nastvana na mojho muza tak neprezivam sex podobne ako ked je vsetko v poriadku ovela tahsie prichadza vaginalny orgazmus tot moja skusenost

renka1975
11. máj 2011

ja sa tym trapim roky,a bohuzial to nezmenim 😉

jedenzinych
29. jan 2012

@madeleine ...mile a mudre...

jedenzinych
29. jan 2012

@bihan ...hmmm ..luxusny prispevok...

jedenzinych
29. jan 2012

@juliett99 ... smutne....robi nam hanbu :o)

zu2za3na
2. feb 2012

Viete o tom , že aj malé deti vedia dosiahnuť orgazmus alebo aspoň potešenie podobné orgazmu? spoznávajú svoje telo už odmalička a tak vedia, čo im vyhovuje a potom aj pri sexe to majú jednoduchšie s orgazmom 🙂 keď sa malého chlapčeka opýtate, prečo si chytá pipík, povie: "lebo mi je to príjemné" a keď uvidíte malé dievčatko v gaťkách, čo ešte chodí do škôlky šúchať sa po vankúši, tiež povie , že je to príjemné, ja keď som bola malá robila som to tiež :D

helisek84
2. feb 2012

@zu2za3na objeveno Sigmundem Freudem jako ontogeneze založená na principu sexuality 😉

grettka
3. feb 2012

helisek84, zu2za3na... presne tak..falicke obdobie vyvinu... 😉

romuaska
11. feb 2013

Ahoj holky,tak s orgasmem problémy nemám,jen chci se zeptat..poslední dobou při každé souloži jsem uplně mokrá,a to i před orgasmem.-/..stávalo se mi to při orgasmu což ej vlastně ten mokrý orgasmus,ale ted hruza už na začátku soulože,nevíte čím to???

jarmilka1985
22. apr 2013

@dadus ja som toto co opisujes zazila pri druhom porode ked som tlacila a na stvrty sup bol vonku. 😀 Ale pomedzi kontrakcie som to ako slast nevnimala. :D

jarmilka1985
22. apr 2013

@pimpulka ja som tiez este vaginalny nikdy nedosiahla a tak patram na nete... 🙂 Klitorialny nie je problem sama za chvilku, partnerovi taku dlhsiu chvilku ale nevadi. 🙂 Pri nom si to uzivam inac lebo stale mu chyba kusocek a uz budem a mna to len pekne provokuje dalej a je to silnejsie a dlhsie ako ked sama... mno a ten vaginalny na nom asi treba popracovat. Len ako??? Inac to teplo a nutkanie na curanie mam tiez..To je predzvest orgazmu? No ale potom to hasne, lebo niekto je skor ako ja. 🙂

daniella_70
16. feb 2014

JA SOM V ZIVOTE NEZAZILA ORGAZMUS INAK,AKO NA PARTNEROVI.MUSIM BYT HORE,AKO HO DOSIAHNUT KED PARTNER MA CHCE SPRAVIT USTAMI?

lucineska
18. júl 2016

ahojte.. idem sa tu s vami poradiť.. sme s priateľom už pomaly rok a pol, a mám problém pri sexe dosiahnuť orgazmus.. nemala som ho ani raz, (je to môj prvý sexuálny partner).. myslím, že je chyba vo mne, neviem sa asi sústrediť.. trápi nás to oboch.. prosím poraďte, určite niesom sama, čo má s tým problém. ďakujem

annia99
19. júl 2016

@lucineska nie je chyba v tebe ani v nom... kup kamasutru a skusajte ... mne osobne pomaha ked ja som hore

jahodka4
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
misulienkamisa
3. okt 2017

Ženy vyhľadala som si túto tému a rada by som ju trochu obnovila. Chcela by som rozpísať svoj problém, ktorý ma už nejaký ten čas trápi a sama si s ním už neviem rady☹ Pred tehotenstvom a aj od začiatku nášho vzťahu s manželom bolo všetko super. Nie vždy som pri pohlavnom styku mala orgazmus ale sem-tam som ho zažila. No odkedy máme dieťatko, tak náš intímny život už nie je taký, ako by mal byť. Čo robiť aby sme ho vylepšili? Máte nejaké tipy a rady? A mala niektorá z Vás takýto problém?

rdi
13. okt 2017

@misulienkamisa ahoj, aj ja som mala taky podobny problem ako ty. Lenze u nas to bolo uz aj pred tehotenstvom take, ze ja som orgazmus nedosahovala. Trapilo nas to obidvoch ale ani jeden sme nevedeli co spravit, aby to bolo lepsie. Az teraz sme vyskusali jeden gel a s nim je nas sexualny zivot o vela lepsi🙂

blackcat8885
14. okt 2017

@misulienkamisa z osob.skusenosti pred porodom som mala orgazmus pri styku malokedy. Po porode takmer vzdy a aj chut mam vacsiu a som 4,5r po porode. A konecne mam partnera s ktorym to celkom klape. Skuste pouzit hracky alebo pozriet film...

misulienkamisa
26. okt 2017

@rdi
@blackcat8885 nechcem, aby ste to zobrali tak, ako to vyznie ale som rada, že nie som jediná, ktorá má takéto problémy. Lebo doteraz som sa s tým zožierala len sama☹☹ Rdi aký gél ste začali používať? Môžeš mi čosi viac o ňom povedať? Blackcat8885 a ty máš druhého partnera či len po pôrode sa to tak zmenilo náhle?

blackcat8885
27. okt 2017

@misulienkamisa mam druheho partnera ale po porode som tam dole citlivejsia asi tym to bude. Ale urcite aj partnerom lebo ma dost skusenosti

misulienkamisa
8. nov 2017

@blackcat8885 no a u mňa po pôrode nenastali žiadne zmeny☹😒 Neviem čo robím zle😒 A zmeniť partnera len kvôli tomu nechcem. Mám svojho muža veľmi rada, milujem ho!

pantarhei
9. nov 2017

@misulienkamisa 🙂 dufam, ze ta potesim... ja som sice po 2 pororodoch. Od posledneho uz skoro 2 roky. ... ked sme sa dali dokopy s manzelom, tak sme mysleli, ze orgazmus u mna nikdy nebude, ale casom sa to zlepsilo. Po prvom porode som sa zo zaciatku nevedela uvonit, vzdy som myslela na dcerku a co ak sa zobudi a bude plakat. Vtedy som ani chut na sex nemala. Potom sme zaviedli s manzelom povinny sex v piatok 😁 a pomohlo nam to.
Potom druhe tehotenstvo, ked mi bolo zle a mala som priblemy az do porodu, tak sme mali dlhsiu pauzu. Po druhom porode sme som uz nebola tak upata na dcerku, uz som sa vedela uvolnit a bolo to super ... orgazmy prisli lahko. Potom mantel podstupil vazektomiu a teraz je to neskutocne!!! Opadli zo mna aj tie najskrytejsie obavy z dalsieho tehotenstva a sex si neskuticne uzivame. Orgazmov mam niekedy az 7, kym manzel raz. Neviem, ci je to mojim uvolnenim alebo cim, ale niekedy mi staci, ze len zasunie a ja mam dost 😍 ked zacneme nevieme prestat. Zacali sme skusat rozne pomocky, polohy... ked sme mali deti u rodicov, kupili sme si flasu a pustili 50 odtienov sivej 😁 a dopadlo to neskutocne.
U mna to bolo cele v hlave a mojom strachu, ci uz o deti akebo z otehotnenia. Ked som sa toho zbavila, vsetko sa zmenilo... dufam, ze som ta trochu povzbudila alebo poradila 😉

misulienkamisa
15. nov 2017

@pantarhei trošku si ma potešila. Snáď sa aj mne podarí zmeniť trošku moje zmýšľanie lebo viem, že veľa vecí je len v hlave. No začala som pátrať aj po internete nejaké pomôcky a našla som jeden gélik, ktorý sa volá volupta+. Poviem pravdu, že ma celkom očaril. Nie sú tu nejaké baby, ktoré ho vyskúšali? Je to tak, ako to tam opisujú?

rdi
29. nov 2017

@misulienkamisa dlho som tu nebola a preto som si az teraz vsimla spravu od teba. Pisala som ti uz predtym, ze sme s muzom zacali pouzivat gelik, ktory pomaha pri nasom sexualnom zivote a ze odvtedy to je lepsie. A ako som si teraz precitala spravu, tak som si vsimla, ze sa pytas na ten gel, ktory pouzivame aj my🙂 Mozem potvrdit, ze je to tak! Je super, my sme si ho oblubili. Aj som ti ho odfotila 🙂 😉

misulienkamisa
7. dec 2017

@rdi to je náhodička 🙂 😀 Presne tento som pozerala. A čo hovoríš? Je to s ním lepšie?

rdi
12. dec 2017

@misulienkamisa ci je to s nim lepsie? Je to s tymto gelom o 100% lepsie! Velmi sa nam to paci s manzelom. A hlavne jemu 😉 🙂

misulienkamisa
20. dec 2017

@rdi prečo hlavne jemu? Veď ten gél by mal v prvom rade tebe pomáhať nie? A aj cítiš to, že čím ho častejšie používate, tým je to lepšie? Tak som to čítala na FB, že by to malo byť, je to ozaj tak?

rdi
9. jan 2018

@misulienkamisa ano, aj to tak je. No on sa tesi, ze konecne mam aj ja orgazmus a nie len on. Moj manzel je v tomto super! Vzdy prihliadal na to, aby aj mne bolo dobre. Nebol nikdy sebec ako niektori muzi, ze im staci, aby sa oni mali dobre. Podla mojho nazoru to tak je. Lebo zo zaciatku som to pomaly ani necitila, no teraz citim, ze to vo mne vzbudzuje taku vacsiu chut alebo ako by som to nazvala 🙂