Mávate orgazmus pri samotnom pohlavnom styku?

sofisofi
13. sep 2007

Ahojte 🙂

tak trosku intimna tema ... ale ... Zaujimalo by ma ci mate alebo nemate problem mat orgazmus pri samotnom pohlavnom styku. Ja som takyto orgazmus nikdy nemala --- stale mam orgazmus iba ked ma partner urobi rukou. V com je problem ??? 😕 😕 😕

sofisofi
autor
14. sep 2007

hmm ????

megie
14. sep 2007

Ja som prvý krát dosiahla orgazmus pri samotnom styku až teraz počas tehu, lebo je to tam všetko také prekrvené a citlivé... Ale ako mi narástlo brucho, tak misionar neprichádza do úvahy... ☹

sofisofi
autor
15. sep 2007

katmi dakujem za ten link ... ale nenasla som tam to co som potrebovala ☹

bihan
15. sep 2007

Sofi, v partnerovi 😉

sofisofi
autor
15. sep 2007

bihan myslis ?

bihan
15. sep 2007

Nemyslím.. neexistujú frigidné ženy, len neschopní milenci 😉 Nič v zlom, mám to osobne vyskúšané...

lindda
15. sep 2007

tak sa rob rukou a bud stastna ,ze aspom to sa ti dari 😀 😀 😀 partner bude mat pekne sval tkz honceps looool 😀 😀 😀 😀

sofisofi
autor
15. sep 2007

bihan jasne ... ja to ani v zlom neberiem. Neviem ale - mala som aj predtym partnera a pri nom tiez orgazmus pri pohlavnom styku nehrozil ... mozno mam stastie len na neschopnych milencov 😀 😀 😀 😀

bihan
15. sep 2007

Sofi, možno to tým bude... ja som si myslele, že nie som schopná dosiahnúť orgazmus pri sexe až kým som nestretla svojho manžela.. s ním to bolo na prvý šup 😉Buď budeš mať veľa trpezlivosti s tým trajším a vyskúšate milión polôh, naučí sa nespraviť sa po troch minútach, alebo ho vymeň 😅 To už je na tebe 😉

nika251
15. sep 2007

Sofi- kolko mas rokov? Pytam sa, lebo ked som mala menej rokov tak som o orgazme len snivala. Ale ako vravi Bihan- na to treba dvoch. Po tom co som bola dlhsi cas bez partnera a zoznamila sa s manzelom- bolo telo nejako vyzretejsie, vedela som sa viac uvolnit, a priznam sa, milovanie ma s nim bavilo aj ked nebol orgazmus. Potom sme raz nahodou prisli na to, pri misionarskej ako nan a odvtedy bol pri misionarskej v 80%, neskor uz aj v ostatnych polohach nebol problem. Ono to asi chce skor si milovanie uzivat s radostou a len samotna laska asi nestaci. Tym samozrejme ani omylom nenaznacujem ze svojho muza nelubim! Mozno je to aj o nejakej tej intimnej dovere a radosti z brania a nie len davania? Ja neviem v com to je.

sofisofi
autor
15. sep 2007

nika ja mam 24 rokov.

lindda
15. sep 2007

aka dobra tema a ostala nepovsimnuta hmmm

tomaslavka3
15. sep 2007

😵Na vsetko treba dvoch.Ja cim som starsia tym je to lepsie a lepsie.V tvojom veku som aj napriek tomu,ze som mala 2deti o orgazme nevedela skoro nic.

maca793
15. sep 2007

orgazmus fajn slovo
naozaj som ho zazila len pri jednom chlapovi bola som z toho v oblakoch
a bolo to pred 2 rokmi. 😵

markeeta
15. sep 2007

co si myslite, ze je orgazmus?

loren
16. sep 2007

nie vsetky zeny maju orgazmus ked je v nich muz niektore maju orgazmus len stimulovanim klitorisu a to nieje chlapova chyba jednoducho to tak je .

nika251
16. sep 2007

Markea- nebesa 😀 😀 😀 . Loren- ze chlap ma na tom hlavnu zasluhu, ale kym zena nepozna dobre svoje telo a nedokaze to patricne vyuzit a uvolnit tak s tym chlap vela nenarobi. Ja som zistila ze mi pomaha ked panvou spolupracujem ovela aktivnejsie. Ale pravdou je ze predtym by som sa mohla aj zodrat a nic 😀 .

bihan
16. sep 2007

Ako tvrdí jeden známy český sexuológ, akonáhle je žena schopná dosiahnúť orgazmuš či len automasturbáciou, je za vodou, lebo je frigidita nehrozí.. je to potom len na jej partnerovi, ako jej dokáže stimulovať erotogénne zóny, aby ju dokázal priviesť do siedmeho neba... Nesúhlasím s tým, že nie každá žena dokážem mať orgazmus pri sexe... ak je chlap hotový za 5 minút, tak tá chudák ženská orgazmus fakt nikdy pri sexe mať nebude 😅
Fyziologicky sme tak naprogramované, aby sme dosiahli orgazmus cca po 20 minútach stimulácie 😉
A s vekom to niež namá nič spoločné, ja mám 25 a orgazmus pri každom pohlavnom styku už 2 roky 😀

loren
16. sep 2007

ja som to nemyslela tak ze chlap nema na tom zasluhu jasne ze ma ale niektora ma proste len klit.orgazmus a aj ked by to bol najlepsi chlap v tomto na zemi a stimuluje ju len v pochve tak orgazmus proste takto nedosiahne

madeleine
16. sep 2007

sofisofi, pokiaľ si sex užívaš, podľa mňa problém nikde nieje... samotný orgazmus predsa partner dokáže vyvolať stimuláciou a tak máte času a času postupne prísť nato, ako ti dopriať i ten vaginálny. Riešenie "vymeniť chlapa" je na hlavu postavené, ak ho miluješ a inak je vo vzťahu všetko v poriadku. Ak ťa samozrejme túžba po orgazme neparalizuje a samotný sex už je len o tom (dá sa to prirovnať k neúspešným pokusom o otehotnenie).

Je veľa žien, ktoré naozaj orgazmus dosiahnuť nevedia, ty áno, takže to bude len a len na tom, ako sa poznáš a ako ťa pozná drahý... a je možné, že keďže dosiahneš klitoriálny orgazmus (predpokladám, že dosť rýchlo), nemáte ani jeden trpezlivosť pracovať na vaginálnom, keďže ten druhý vie byť raz dva 😀 A ďaľšia možnosť je, že skrátka nedosahuješ potrebnú citlivosť vo vnútri...

Užívaj si milovanie s partnerom, pokiaľ je celé krásne, načo to kaziť honbou za niečím, čo nemusí nikdy prísť... keď príde, bude to obrovský bonus, ale nekaz si tým radosť a slasť z milovania 😉

zuzanaiii
21. sep 2007

tak tento názor si zasluhuje veľký potlesk!!! 😉
a myslím to úprimne

andrea198
21. sep 2007

ahojte dievcata, citam vasu diskusiu a myslim si ze bihan vie najviac povedat k tomu ako na to, prosiiim porad 🙂

majcik
21. sep 2007

Sofisofi - mas IP

bihan
21. sep 2007

No jo, občas láska hory prenáša a ja tiež nie som nejaká nymfa, ktorá si vzala svojho manžela kôli tomu, čo nosí v gatiach.. zase zo mńa nerobte oné 😅
Sofi nepísala ani o tom, že sa chcú s priateľom brať, ani o tom, že plánujú miminko a chcú spolu ostať do konca života...
Sama som žila vo vzťahu, kde som si myslela, že to, že môjho priateľa milujem, mi úplne stačí... po šiestich rokoch bez orgazmu ma to začalo trošku frustrovať, lebo som si myslela, že chyba je na mojej strane... KAŽDÁ žena má právo užívať si sex rovnako ako jej partner... Ja sa za orgazmom neženiem, dokážem povedať, čo sa mi páči a MM mi to dokáže dať... Orgazmus nie je bonu, z fyziologického hľadiska je to ukazovateľ správnosti výberu partnera, pretože orgazmus spôsobuje sťahy maternice, ktoré vo veľkej miere urýchľujú cestu spermiám k vajíčku... Prestaňme sa tváriť, že sex a láska sú spojené nádoby... keď majú dvaja ľudia oboje, je to nádhera, ale pokojne môže mať žena úžasný sex s mužom, ktorého nemiluje a prípadne nemať žiadny sex s mužom, ktorého miluje.. myslím, že tým tvrdením, že orgazmus je len čerešnička na torte, bez ktorej sa dokážeme zaobísť, si samé hádžeme polená pod nohy...
No a nehovorila som o vaginálnom a kitolidárnom orgazme, z tohoto pohľadu je to úplne jedno a ten počet žien, ktoré dokážu dosiahnúť orgazmus bez stimulácie klitorisu, je fakt minimum... tak ako tých, čo trpia frigiditou...

margarita
21. sep 2007

sofisofi, aha na co som nahodou narazila 😉
podľa niektorých autorov vaginálny orgazmus neexistuje a vždy sa jedná o orgazmus klitoridálny, pretože aj pri styku je klitoris dráždený.

viac na http://forum.mamaaja.sk/viewtopic.php?t=35579&h...
MUDr. Jozef Záhumenský

sofisofi
autor
28. sep 2007

ahojte, neozvala som sa, lebo sme mali pokazeny pc ... a som milo prekvapena kolko odpovedi som si tu nasla 🙂 dakujem 🙂

No aby som to upresnila ... ja som si minule nevsimla ze mozem pridat do pasu ze mam aj babatko .. takze svojho priatela urcite neopustim kvoli tomu ze s nim nemam vaginalny orgazmus 😀 😀 😀

madeleine krasne si to napisala ... 🙂

Som rada, ze mam teda aspon ten klitoridálny iba ma proste zaujimalo ci su aj ine zeny, ktore maju alebo mali takyto problem a ci to vedeli nejak zmenit 🙂

a teda margarita dost si ma potesila, ze vlastne ten vaginalny orgazmus mozno ani neexistuje 😀 😀 😀 😀

zuzitka
13. máj 2008

sofisofi ... ja som na tom podobne 🙂

loren ... mas pravdu, tiez som to pocula, ze niektore zeny nedosiahnu "normalny" orgasmus,
len ten vonkajsi - pri drazdeni klitorisu 😉 bud rukou, jazykom, sprchou..... hmmmmm 😀

bibula
13. máj 2008

😉 aj ja so orgazmus pri sexe /norm/ dosialhla az v tehu s ondrikom.teraz uz je to pohodicka,hlavne ked mam menzes,aj ked je to "llepkave",ale paradne citlive,skus to vtedy....

otrivinkajanka
13. máj 2008

ja mam asi to stastie,ze som s orgazmom problemy nikdy nemala mozno to bude zniet neuveritelne,ale aj pri prvom sexe som dosiahla orgazmus asi to bude tym,ze poznam svoje telo