Mávate so svojim partnerom orgazmus?

maxie
12. máj 2009

mozno trosku nezvycajna otazka,tykajuca sa zien,ale sak na take nieco sa clovek malokedy pyta svojich znamych...
mavate so svojim partnerom orgazmus?ako casto?klaplo "to" u vas hned na prvy raz alebo ako dlho trvalo,kym ste ho dosiahli?

my sme totiz intenzivne spolu vyse dvoch rokov,sex je fine,ale akosi neviem prist k tomu dlllho ospevovanemu vrcholu.som mimo ja alebo on??? rada by som take cosi zazit pred tym ako otehotniem,ale neviem vlastne celkom kde je chyba...

sisajojo
12. máj 2009

ahoj maxie vraj orgazmus dosiahne len 20% zien.neviem co si pod tym predstavujes,da sa k tomu prist rozdnym sposobom 😉

danka24
12. máj 2009

ahoj maxie skus niejaku inu polohu napriklad si sadni nanho.... 😉

mandarinka
12. máj 2009

Maxie já ho při styku taky nemám... ale už jsem si zvykla a když ho chci, tak si pomůžem jinak 😉

kali.kal
12. máj 2009

Ahojte!
já jsem na tom stejně jako Mandarinka. A hlavu si s tím nelámu 😉

prinzesz
12. máj 2009

maxie, odporucam aj ja zmenit polohu, ta ze ty sedis na nom je uplne super.. vies sa sama stimulovat.. potrebujes byt uvolnena a nemysliet na nic len na to co sa deje.. ja sa ale priznam, ze partnera s ktorym dosahujem orgazmus stale mam az teraz, cakala som na neho 29 rokov... nehovorim ze sa mi tato stastna vec nestala uz aj predtym ale bolo to len raz za cas.. teraz je to stale.. za co som nesmierne vdacna...

zabicka007
12. máj 2009

Ahoj maxi, záleží taky dost na tvém věku...žena sexuálně dozrává po 30. roce svého života takže možná tvoje chvíle teprve přijde. Já osobně dosahuji orgasmu bez problémů svépomocí drážděním poštěváčku, a s partnerem dosáhnu orgasmu pouze orálním stykem a to se musím opravdu soustředit a trvá to nejméně 15 - 20 minut, což je pro partnera určitě dosti únavné...řeším to tedy tak, že si pomůžu sama a bez potíží a s partnerem si už jen užívám sex a neusiluji o to ,,udělat se,,. Důležité je, abys sama věděla, co tě vzrušuje a jak

kiara15
12. máj 2009

maxi ahoj ja orgazmus s partnerom mam a som tomu velmi rada lebo je to krasny pocit ale musite aj spolu spolupracovat mna sa vzdy moj partner opyta ci mi to vyhovuje alebo nie 🙂 a tak sa vzdy nastelujeme aby to vyhovovalo jemu aj mne 🙂 drzkam vam palce aby sa vam to podarilo 😉

mandarinka
12. máj 2009

Hlavně se nesnaž ho mít za každou cenu. Když se na to soustředíš, nebudeš mít ani nic z milování a podle mě ani ten orgasmus. Jestli se ti to s partnerem i bez O líbí, tak není co řešit.....

teuflerin
12. máj 2009

ahoj maxi..tak suhlasim s kockami..treba vyskusat vselijake polohy, alebo mozno pri predohre ho dosiahnes ak sa ti bude partner venovat..treba na to prist mozno ti na to pomozu nejake pomocky ktore s partnerom pouzijete pocas sexu..treba skusat.....ja mam partnera s ktorym mam orgazmus vzdy....a je to uzastny pocit...tak skusajte a nech sa dari

nelynka
12. máj 2009

zaujimave ze maxi tu uz viac nenapisala.. 😕
asi ju odpovede moc nezaujimaju

teuflerin
12. máj 2009

hmm...asi som toho isteho nazoru,...divne.....

katka444
12. máj 2009

mna by zaujimalo, ci ma orgazmus nejaky vplyv na otehotnenie

kiara15
12. máj 2009

tazko povedat to bude skor vediet doky ale ked robia umele tak tam nikto nedosahuje orgasmus? 🙂

lyndus
12. máj 2009

katka ja som kedysi davno citala, ze zena vraj skor otehotnie, ak prezije orgazmus, vraj sa jej vtedy roztahuju panva ci krcok ci co a spermie maju jednoduchsi pristup, vraj nejaka studia to bola, ale ktoho vie 😀 v ramci toho by asi partneri museli orgazmus mat naraz, aby bola tato podmienka splnena a to uz je zas dalsia kapitola 😀

len
12. máj 2009

Já četla dva názory, podle obou orgazmus na otěhotnění vliv MÁ. Ovšem dle jednoho pozitivní (stahy dělohy nasávají spermie dovnitř), podle druhého negativní (naopak je vypuzují ven) - tak si vyber 😀 Jisté jenom je, že otěhotnět se dá s orgazmem i bez (akorát s ním to bude dozajista příjemnější) 😉

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kleopatris
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kiara15
12. máj 2009

zuzanocka suhlasim stebou 🙂

kleopatris
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kiara15
12. máj 2009

no nam sa to sem tam podary 😀

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kleopatris
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
girll
12. máj 2009

Tak já před těhu orgasmus při sexu vůbec neměla ,jako když sem si pomáhala sama tak v poho 😀 ale při sexu nic.A porodem se mi to úplně změnilo dosáhnu ho i 3x během sexu 😅a i když si pomáhám sama 😉

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
girll
12. máj 2009

zuza díky 😉 sem i někde četla že to tak u některých žen bývá,že se to porodem změní k lepšímu 🙂

teuflerin
12. máj 2009

no ja suhlasim so zuzanockou:D presne je to tak..treab sa poznat....a vsetko sa da ked sa chce a dvaja sa zohraju nie? 😉

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz