Medzinárodný tátoš II.

bubba
5. mar 2009

sem sa sem saaaaaaaaaaaaa

bubba
autor
15. máj 2009

mexx ja ju mam doma ak chces sadni na kolobezku a dondi si ju zobrat 😀 😀

jenna7082
15. máj 2009

a keby nahodou nemas kolobezku, my mame 😅

loskiferos
15. máj 2009

Vitáááám 😉

bubba
autor
15. máj 2009

predstavujem vam noveho tvora dufam ze mu date zabrat ::::

::::
ahóóó´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´j los banditos 😀 😀 😀

jenna7082
15. máj 2009

ššššííííš mária kifi 😀

bubba
autor
15. máj 2009

šíííííííííííííííííš pockaj ked to zbada to pirivtanie 😀 😀 😀

tripplebi
15. máj 2009

mexx, aj ja ju mám doma, kľudne príď aj peší. alebo si choď požičať tú kolobežku. 😀

tripplebi
15. máj 2009

čau fero 😀 😀 😀

tripplebi
15. máj 2009

tak ja svoju objednávku z martinusu odkladám na neurčito. som si práve kúpila 10 kníh za 5€, tak mám čo čítať nejakú dobu.

bubba
autor
15. máj 2009

jezis tripp nevolaj ho prosimta fero jenna je na to alergicka.... 😀 😀 😀
to si kde kupila knihy za taku dobru cenu????Sa pochval 😎

bubba
autor
15. máj 2009

koli tomu sme sa inak spolu aj pohadali ze som neustale hovorila fero a ju to vytacalo aj napriek tomu ze ferina to neonďálo 😀 😀 😀

jenna7082
15. máj 2009

😝 😝 😝 😝 ked ho to neondie hovorte mu pre mna za mna aj .... jako scete 😀

zajtra ta rianno poohovarame pri pive cicuša 😝

mexx
15. máj 2009

Kolobezku mam aj ja, ale netreba mi, bo uz mam aj knihu. Ked budem bohata, si kupim vsetky Brownove, nak ma co po veceroch citat, ked ma zas ine omrzia. 🙂

tripplebi
15. máj 2009

a ako je to s ferom? to je nejaký tvoj známy, či ako? mali by sme tu zaviesť povinne životopisy. 😀

tripplebi
15. máj 2009

u nás v PN bol dnes bazár, výpredaj starých kníh. a keby neboli také ťažké, berem aj raz toľko. 😀

gween
15. máj 2009

Ahojte baby! Môžem sa k vám pridať? Bubba mi "ukázala cestu " k medzinárodnému tátošovi.....tak som tu. Momentálne mám rôzne zdravotné problémy a učím sa na štátnice, takže na tátoša asi nebudem mať veľa času. Ale budem sa snažiť! 🙂

tripplebi
15. máj 2009

čau gween a čo sa snažiš doštudovať? budeme ti tu držať palce 🙂

tripplebi
15. máj 2009

bubba, ty si iný borec, takto nám to tu spríjemniť novými ľuďmi. sa teším, konečne to tu po dlhej dobe žije. 🙂

gween
15. máj 2009

Jój, ja som taký večný študent, teraz si robím mgr. v ošetrovateľstve. No neviem, či mi táto choroba neprekazí plány. Možno pôjdem na skúšky len koncom augusta. Mám ešte dva týždne na to , aby som sa naučila všetko , čo sa ani naučiť nedá. 🙂 Vašu podporu určite budem potrebovať.

tripplebi
15. máj 2009

jej, ďalší človek, čo bude pomáhať ľuďom. tak to ti držím palce, gween 🙂

mexx
15. máj 2009

No pekne to tu oziva... 🙂

Trip, bola si uz niekedy v tom antiku v Leopoldove? 😕 Najvacsi antikvariat v celej Europe, a tot za rohom. 😉 Knih brutalne haffo, ked som tam bola, nakupila som plnu velku krabicu za nejakych 5 stoviek. Z normalneho knihkupectva by som odniesla tak dva-tri kusy... 🙄 Nasla som tam dokonca aj moju vytuzenu knihu, co som vsade mozne zhanala, aj vela inych. Akurat organizacia veskera zadna, ma to tam taky stary dedulo, ziadny pocitac, nic, knihy nijako zoradene, on si z hlavy pamata, ze kde co je...normalne sila. 😅 Tak mi doslo teraz, ze toho Maxa Frischa by som aj tam mohla hladat. 😕

mexx
15. máj 2009

Totok je ono, mrknite hlavne tu fotogaleriu... 😉

http://www.europik.euweb.cz/index.php?p=main

tripplebi
15. máj 2009

v Leopoldove som bola raz. bolo to tam strašne chaotické, zle sa tam hľadalo. ten dedulo nás stále sledoval a to, čo som strašne moc chcela aj tak nemal. ja už strašne dlho zháňam knihu Storočie Ľudovíta XIV. a nik ju nemá. a kto má, nedá 😎

bubba
autor
15. máj 2009

caute ja spravim tie strucne zivotopisy a rozposlem cez ip 😉

bubba
autor
15. máj 2009

sak koli tymto ludom sa ttrepem kade tade uz sme tu mohli byt davno secia 😀 😀 😀

tripplebi
15. máj 2009

tak tak, už dávno si sa do toho mohla pustiť, bubba 😀

mexx
15. máj 2009

Presne, tiez neviem, co lozis kade-tade, ked tu mozes medzinarodnit na domacej pode. 😎

Trip, mne sa to tam pacilo, sice chaos brutalny, a ked sme tam boli, tak tam mal dedulo nejaku mladu novinarku akurat, robila s nim nejaky rozhovor, tak sa predvadzal o dusu. 😅 Som sa ho tiez pytala na nejake knihy, co mi napadli este, o niektorych vedel presne, ze kde su, niektore vedel, ze ma, ale by musel pohladat, a zas volaco vedel isto, ze ani nema. Ale ked mu zavolas dopredu, ze ci ma nejake knihy a ze by si chcela potom prist pozriet, tak ti najde dopredu a ked prides, uz bude mat nachystane. V tomto bol zlaty. Asi tam ozaj vybehnem, sak som tam bola tak dva roky dozadu...

bubba
autor
15. máj 2009

ked tu sme irenky a normalne ma to naozaj ale naozaj nikdy nenapadlo pretahovat nejakych ludi do inych tem...sak aj vy mate znamych kade tade nie?a netahate ich sem??preco??? 😀 😀 😀 doneste nieco zaujimave,nejaky dobry matroš 😀

jenna7082
15. máj 2009

no to je rianny výcuc 😀

tripplebi
15. máj 2009

pre mňa ste moja rodina vy, ja tu žiadnych iných známych nemám 😀