Medzinárodný tátoš II.

bubba
5. mar 2009

sem sa sem saaaaaaaaaaaaa

gween
16. máj 2009

Tripple, však stačí povedať a už aj idem k pôrodu. veď som nejaká pôrodná asistentka. inak pôrody našich mačiek 😵 som nestihla ešte ani raz. 😵
Dá, dá, dá Jennuša jenna, ja som ten nápoj naschval nazvala kofolou / aby som veĺmi neslintala/. 🙄 Jóój inak keď nás tu pekne rad radom pozbieraš, budeš mať tóóóľko sliepok! No s vajcami to bude už ťažšie. Ale veď máme aj Kifiho! 😀 😀 😀 Ach, Radšej to beriem späť- v kurine bývať nescem! 😀 a ani na dvor by si ma nepustila! Brrrrr! 😨

jenna7082
16. máj 2009

😀 😀 😀 😀 ty si si dnes z repertoáru kašičiek tusim vybrala ftipnú 😀 😀 😀

tripplebi
16. máj 2009

jenna, bubba sa trochu sekla, mám len dve staré chajdy, jeden byt a jednu chatu 😀 ale nič z toho ti nedám. ja som lakomá 😝

gween
16. máj 2009

jenna- ftipnú, broskyňovú !Fúúúúj! 😀

bubba
autor
16. máj 2009

teeeeda to si aj ja kupim a to si mala aku gween "hami"?? 😀 😀 😀 😀 dobre ti od nej islo chichi....
aj ja som chcela byt jennina kamaratka ale ked ma nepusti kakat na dvorcek tak kaslem na jej statok 😀 😀

bubba
autor
16. máj 2009

a nahodou macky su mile tvory vzdy som ich zboznovala....ale odkedy mi zistili v tehotenstve toxo protilatky tak dajako som na ne chudence zanevrela...i ked je mozne ze to od macky ani nebolo...sak to sa prenasa milion cestami,kur.masom,trusom vtakov,dokonca som citala ze to moze mat aj pes a cojaviem co...no proste chudence macky si to zliznu vzdy 😝

bubba
autor
16. máj 2009

mexx de si videla som ta v seredi 😀 😀 😀 dobre ma pobavilo ze steniatko krtsniatko sak som to necitala len tie posledne oné 😀 😀 ale hefty dobre 😀

mexx
16. máj 2009

No sevaste,

sa tu smejete z Gween a jej prizvuku, hej? Ta nas deli tak 15-20 km, ale keby pocujete mna (ked si nedavam pozor a rozpravam, jak mi zobak narastol), tak by ste mysleli, ze aspon 500 km od seba byvame. Ja hovorim tvrdo jak taky pohan. 😀 A to Sala a Galanta su tot za rohom. 😉

mexx
16. máj 2009

Jaaaj, Bub, ta oni este nevedia, chapes... 😀

tripplebi
16. máj 2009

ja tiež hovorím tvrdo, nie síce tak ako v Trnave, aj keď som rodená Trnavčanka, ale to také jak, šak do môjho slovníka jednoducho patria 🙂

gween
17. máj 2009

Pekné nedelné ránko všetkým! 🙂 😵 Mexx, Trip- veď Bubba si len vymýšla! 😠 Aj včera som sa jej pýtala, ako to myslela s tým maďarským prízvukom a povedala mi, že " spievam". Ešte nepočula takého echt maďara rozprávať po slovensky. Ešte nikto mi nepovedal , že mám maďarský prízvuk, akurát Bubba. Áááále aj ona perfektne zaťahuje! 😵 Húúúha! 🙂
Už bežím , idem sa učiť! Ná de je tá pozitívna energia od vás? Už mešká! 😵 😵 😵
Inak dnes o 12,20 mám dôležitú úlohu. Musím zo záhrady zamávať Kifimu / ferovi/- pôjde rýchlikom domov cez Šaľu. 😀 😀 😀

loskiferos
17. máj 2009

To nie je len dôlwžitá, ale aj mimoriadne zodpovedná úloha 😀

jenna7082
17. máj 2009

este si tu kifi? kukni IP. a dobre rano všetkym.

bubba
autor
17. máj 2009

bre raneckoooooooooo 😀 😀

bubba
autor
17. máj 2009

gween stredoslovaci nezatahuju 😀 😀 😀 a kto povedal ze som este poriadneho madarskeho slovaka este nepocula rozpravat????chichi...no,mas pravdu ty rozpravas jak vyhodnarka 😀 😀 😀 a ja mam uplne specificky prizvuk kedze nenavidim makcenie ľ co je u nas velmi oblubene a kedze som kade tade bola tak mam aky mam no zabite ma 😀 😀 😀
mexx vy tak blizko byvate?zavidim hned by som bola u gween nasackovana,viete ona ma straaaaaaaaaaaasne 😀 😀 😀 😀 rada navstevy hlavne teraz pred statnicami 😀

gween
17. máj 2009

Ajaj, tak to včera nebolo až také strašné, keď naši aktéri už jazdia na tátošovi! 😀 Asi mali pokazenú kofolu v pube! 😵
Sia Bubba, ako si sa vyspinkala? 😨

bubba
autor
17. máj 2009

jaj no jasne a miesto toho aby napisali ako bolo tak situ bubu vypisovat,ze mas IP 😝 😝 😝 😝 😝 zasrani

jenna7082
17. máj 2009

a sak dobre bolo,sme si pokvakali, kofolu dali ... a isli domov 😅 sak hodim potom fotos na fb - mááám ich kopeéc 🙂 sak gweenke sme aj volali, chceli sme aj tebe bubba ale nejak uz potom na to nedoslo....

kifi uz asi cestuje....

bubba
autor
17. máj 2009

aháááááááááá tak mne ste len chceli co?? 😝 😝 😝

jenna7082
17. máj 2009

no mali sme to v plane 😅

leishmania
17. máj 2009

ale stredoslovaci zatahuju po svojom, o tom ma nikto nepresvedci...mam spoluziacky aj z brezna a to je uplne iny styl :D

ja inak nehovorim tvrdo ani makko nasi doma nemali radi ked niekto hovoril tvrdo bernolakovsky tak ani oni tak nehovorili,tak sme to doma nepochytili, ale mam take bernolakovske slova niekotre co pouzivam...

inak kukali ste euroviziu? mne sa pacil iceland, denmark - skoda ze sa neumiesnil...

mexx
17. máj 2009

Bre ranko,

ja mam specificky prizvuk takisto, bo u nas sa hovori extremne tvrdo, ale zas nie ako v Trnave, tam pouzivaju uz trochu ine taktiky. 😀 My sme takmer totozni sa Radosincami... 😉 A ja este specificky do toho obcas miesam aj vychodnarsky prizvuk, ma tych pat rokov na opacnom konci krajiny poznacilo. 😅 Ale inac sa tu da najst barsco, aj ten echt madarsky prizvuk, a to uz su riadne haluze obcas... 😀

tripplebi
17. máj 2009

qween, ty bývaš pri železnici? 🙂

tripplebi
17. máj 2009

tu sú samé stretávky, mávačky, kofola... leish, povedz, že na mňa budeš mať v ten utorok čas 😀

leishmania
17. máj 2009

jasne tripp, chvilu si najdem aj propi studiu kozky 😀 maximalne ma budes skusat pocas nasej stretavky podla mojej knizky 😀 a nebudem mat ani vycitky svedomia a budeme vonku 😀

inak v tom bubinom zivotopise, mam o rok menej jak pise, ale aspon mi nepridala 5 rokov jak mexx 😀

tripplebi
17. máj 2009

leish, kľudne ťa budem aj skúšať podľa knižky, len nech pretrofneme tuto zarohom sa schádzajúcich 😀

tripplebi
17. máj 2009

euroviziu som pozerala tak jedným očkom. tá pesnička, čo vyhrala bola taká zvláštna. mne sa páčili naši. škoda, že nepostúpili. zaslúžili by si to.

loskiferos
17. máj 2009

No čo je baby? Ja cestujem ohromným rýchlikom domov, nuda, tak vás čítam.
Jasné, že bolo včera faj - som si pripadal jak starý kmeť, juj toľko detí 😀

tripplebi
17. máj 2009

a kde si včera bol, kifi?

gween
17. máj 2009

Kifi , už som sa vystrojila do gala , aby som nezmeškala 12,20. 😀 Trip- ja nebývam pri železnici a nebývam ani v Šali, len počujem vlaky. 😀 😀 😀