Medzinárodný veľtrh potrieb pre dieťa a rodinu

petaba
8. feb 2008

1. ročník Medzinárodný veľtrh potrieb pre dieťa a rodinu

30. 05. - 01. 06. 2008

v priestoroch Národného tenisového centra v Bratislave

malo by tam byť:

* prezentácia produktov a služieb

* zábava pre deti

www.dietaarodina.sk

petaba
autor
23. feb 2008

baby tu je obsah toho co sa tam bude nachadzat 🙂

http://www.dietaarodina.sk/expo_DaR_2008_brozur...

zuky
25. feb 2008

...jej super, že aj niečo pre nás mamičky vymysleli...tak tam nesmieme chýbať !!! 😎
dík peťulka za typ...

petaba
autor
25. feb 2008

nie je zač 😀

ena
25. feb 2008

No, podla programu to vyzera super..
Bola som na Baby Expo vo Viedni, PRO DETI v Brne, Baby planet v Lausanne .. tak som zvedava na slovensku vystavu.. 🙂

jabrunko
26. feb 2008

no ked vidim kolko treba zaplatit za stanok, tak tam budu same velke komercne firmy a ziadna alternativa ... hm skoda

lucka36
27. feb 2008

ahojte!
dik za info o vystave,este som na takej nikde nebola,ale u ans to bude tak tesne pred porodom,alebo mozno uz bude babo na svete 😉

petaba
autor
28. máj 2008

🙂

lilyk
28. máj 2008

dik za super link, aj my prideme 🙂

pietra
30. máj 2008

baby, boli ste tam dnes niekto pozriet? kamoska ma odradza, ze to za nic nestoji, ale velmi jej neverim, tak vzdy vsetko hani a potom to vyzera dobre

anielik
30. máj 2008

ahoj,
nayaj to ya nic nestoji, tzch 80 skk mali dat nam nie my im...
Vystava skor pre mamicky cakatelky. Tie co uz mate deti vacsinou vsetko uz mate doma alebo ste spokojny s tym co pouzivate.
Keby som nesla pre manzela do prace tak ma stvu este aj peniaze za benzin ☹

pietra
31. máj 2008

tak ja som sa predsa len isla pozriet a cakala som to po negativnych ohlasoch horsie 🙂 my sme aj plno veci nakupili, takze ja som spokojna

alenaf
31. máj 2008

Ahoj Pietra,a co zaujimave tam mali? Hod nejake tipy,ja tiez uvazujem,ze sa tam zajtra skocim pozriet,dikes 😉

pietra
31. máj 2008

no zalezi, co ta zaujima. Ja som kupila napr. frutapury, lebo ich mali za lepsiu cenu. Kupili sme aj golfac a klobucik so slnecnymi okuliarmi. A potom kopec drobnosti, co nam len tak padli do oka. Tych stankov je tam ozaj malinko, aj dost malo ludi tam bolo, ale my sme si vybrali. Potesili ma aj casaky Dieta zadarmo

petaba
autor
31. máj 2008

pietra nevies boli tam aj veci ako clony na kociky ... take doplnky ku kocikom?

pietra
31. máj 2008

petaba, hmmm to neviem. To som ani nepozerala, ale kociky tam boli tusim v troch stankoch, tak snad aj ano. Ale fakt neviem

dupinka
24. feb 2009

Ahojte!

Chystáte sa niekto tento rok na veľtrh? Máte niekto skúsenosti z prvého ročníka? Aké to tam je, oplatí sa ísť??

petaba
autor
24. feb 2009

my sa chystame ale hlavne kvoli vystupenie podhradske a canakyho 😀

danu
24. feb 2009

my sa chystame chceli by sme kupit vysielacky tak uvidime ci nieco bude

ena
24. feb 2009

dupinka, my sme boli minuly rok, ale vtedy bolo strasne malo vystavovatelov, bolo to v NTCcku. Pre deti bolo take mensie ihrisko na hranie. na podiu boli vystupenia -divadielko a pod. boli aj nejake prednasky, deti si tam malovali.. najviac mi vadilo to ze tam bolo fakt strasne malo stankov, tusim 16 ich malo byt, ale to boli aj take ze prva stavebna a este nejaka poistovna, eurocord, internetovy obchod...

tento rok ideme zase, uz s dvomi detmi 🙂

mieala
26. feb 2009

Dupinka,aj my sme boli vlani a celkom sme si to uzili.Manzel si pokecal s Bukovskym /po operacii zlcnika musel zmenit stravu,tak chcel poradit/, starsia dcera stravila hodinu v artedialnach /decka si tam mohli kreslit na tricka/ a mladsia sa zatial stihla pohrat so psikmi,co tam predvadzali kanisterapiu.Skvely bol kuzelnik i babkove divadielka. Kupila som tam latkove plienky pre svagrinku,ktora vtedy cakala bejby a nejake drobnosti do kocika.Je pravda,ze vystavovatelov bolo minuly rok menej,ale atrakcii pre deti fura.Urcite pojdeme aj tento rok.Kamoska tam ide predavat tehotenske oblecenie a vravela mi,ze tam bude vyse 50 vystavovatelov.No a decka si nenechaju ujst Podhradsku a Canakyho.Kukni web,je tam cely program akcii pre deti i prednasok.

katia7
20. jan 2011

ahojte baby bude ten veltrh aj tento rok? nejak neviem nic najst vdaka

zuveru
4. feb 2011

Ahojte,
neviem sa nikde dopatrat k nejakej vystave ci veltrhu pre bud.mamky a deturence. Min rok bolo expo v Ba a niekto spominal, ze byva aj v Brne.
Mate niekto nejake info????

Vdakaaaa , kedze mi zamkli novu temu tak kopirujem sem 🙂

ivett1
4. feb 2011

@zuveru ahoj...minuly rok bol aj veltrh "Bocian - vsetko pre dieta..." v Nitre, ale ci sa planuje aj druhy rocnik? 😅 ...nikde som nenasla o tom info...

zuveru
4. feb 2011

ved to ze min rok bol vsade a ento rok nic???? ci daju reklamu az tesne pred? potom sa cuduju ze nemali navstevnost... 😅

zuveru
5. feb 2011

pozerala som, ani v Nitre, ani V Ba, ani vo Viedni.... tak co tento rok necaka nik deti? 😀

ivett1
7. feb 2011

@zuveru 😀

jasminet
8. feb 2011

Brno BVV - Prodite - 10-13.3. 2011

zuveru
9. feb 2011

@jasminet
@jasminet dakujeeeeeeeeeeeeeem 🙂

jasminet
9. feb 2011

@zuveru 😉 rado sa stalo