Mená ktoré nie sú v kalendári - kedy budú deti oslavovať meninky?

mrenka
15. feb 2007

Ahoj maminky, ako to riešite keď dávate deťom mená, ktoré nie su v kalendári, kedy budú oslavovať? viete niečo o tom, že sa dá požiadať o zápis mena do kalendára na požiadanie za poplatok?neviete ako to funguje?ďakujem velmi pekne 😉

mamartinka
1. mar 2010

lienkad pekne meno 😉

mamartinka
1. mar 2010

Baby a Amelia ma meniny na Amaliu?Neviete niektora?

cinocka
12. mar 2010

lienkad: ja by som zvolila dátum čo je ďalej od termínu pôrodu 😉 aby to nemala pokope 😀

warholette
14. mar 2010

cinocka, tak tak. moj maly ma prve meno americke, druhe meno ma michael. a kedze ma narodeniny na jar, tak meniny oslavuje na michala v septembri. vychadza to idealne pol roka jeden sviatok po druhom, takze to ma podelene 🙂 ale aj keby nebol michael, tak by sme oslavovali o pol roka, nech sa mu tie darceky nezunuju a nech ma nieco pred vianocami 😀

sonicka_k
28. mar 2010

nevedl by mi niekto poradit kedy ma meniny Marco?vsade som hladala ale nenasla.tak sa vola moj brat a chcela by som ho potesit bo bohuzial neoslavuje meniny ked nevieme kedy ich ma, dakiujem

katulka2709
28. mar 2010

Myslim ze je jedno ci s K alebo s C...

bebula_lila
3. apr 2010

Pekný večer prajem! Neviete mi náhodou niekto poradiť kde by som našla deň kedy ma môj poklad meniny? Volá sa Lilith 🙂 Ďakujem

teruska111
19. apr 2010

Dobry den neviete mi niekto povedat alebo poradit ako by som zistila kedy bude mat moj syncek meninky vola sa Tobias a v nasom kalendari nieje.....zatial dakujem!

lula123
21. apr 2010

ahoj ja som nasla na nette,ze ma meniny Tobias13.6

frisbee
21. apr 2010
sonickaaaaa
3. máj 2010

Ahoj aj ja mam synceka Tobiasa a ties oslavuje meniny 13.9. a je to vlasne podla nemeckeho kalemdara.Lebo je to nemecke meno.

xluciannax
3. máj 2010

ahojte...chcela by som sa spytat,ci mi neviete poradit s menom Selina..velmi sa mi paci,len sa nemozem dopatrat,kedy by mala oslavovala meninky...dakujeeem...

monkula
3. máj 2010

lucia, 17. septembra
🙂
http://www.mynameday.com/s.html

lela1
4. máj 2010

Ahojte ja by som chcela dat malemu meno Marcus a neviem sa dopatrar kedy oslavuje meniny,viete poradit,diky

monkula
4. máj 2010
lela1
4. máj 2010

ďakujem monkula,príspevok predtým som si nevšimla 😉

monkula
4. máj 2010

to je v poriadku... rada pomôžem..

tigri
4. máj 2010

podla toho kalendara by nasa starsia dcerka TINA mala oslavovat 19.10., my ju oslavujeme v septembri na Martinu 😉

angelo1
4. máj 2010

ahojte,
neviete mi prosiiiim poradit, moj syn sa vola Angelo.
Skusala som vsetko mozne,ale neviem zistit kedy ma meniny.
DIK 🙂

frisbee
4. máj 2010

ahoj,Angelo má v Taliansku viacero dní,kedy sa oslavuje,je to podľa konkrétnych svätých,tu v texte máš všetky dátumy 🙂

http://www.frasi.net/nomi/default.asp?nomeperso...

vigaska
16. máj 2010

ahojte nevie mi niekto poradit kedy ma meninky vivien v nasom kalendari som ju nenasla tak dufam ze niekto poradi.dakujem

geisha
14. jún 2010

Ahojte.Ja som tu nová takže neviem či ste sa už bavili o mene Jasmínka...chcela by som ho da svojej druhej dcérke(ovšem ak to bude dievča) a neviem kedy bude ten drobec sláviť meniny...poradte mi prosím vás...Ďakujem

halintoa
16. jún 2010

@geisha Ahojček, podľa slovenského menného kalendára: http://katalog.exil.sk/jump.php?sid=564&url=htt... to vychádza na 24.2. 😉

geisha
16. jún 2010

@halintoa Ďakujem veľmi pekne...vobec sa v tom neviem orientovať,už som vyskúšala všelijaké kalendáre...V českom mi ukázalo meno Jasněna na 30.1. tak som bola rozhodnutá že to bude sláviť vtedy.Takže som vďačná za túto odpoveď ale zaujímalo by ma ako si to našla🙂

halintoa
16. jún 2010

@geisha jednoducho, zvažujeme s mm aj toto meno pre dcérku a slovenský menný register ktosi hodil do našej témy augustové miláčiky, preto viem, že sa tam Jazmína nachádza 😀 . Ten odkaz, čo som hodila pozerám, že Ťa nepresmeruje rovno na menný kalendár - prepni si hore vedľa toho Slovensko na Slovensko (rozšírené), tam to je :o)

geisha
16. jún 2010

@halintoa ok dík idem to skúsiť,zatiaľ papa

geisha
16. jún 2010

@ halintoa - našla som to dik moc... 😉

weronika993
17. jún 2010

ahojte, nasla som stranku na wikipedia, kde su kompletne mena, kto ma kedy meniny.

http://sk.wikipedia.org/wiki/Meniny_na_Slovensku

takze odporucam. Dufam, ze pomoze.

natalia777
19. jún 2010

kocky podme obnovit tuto stranku 🙂 kto dal svojim milacikom zahranicne mena??? ja som si tu nasla kedy ma meniny moja milovana dcerka CHIARA ELLA 😵 😵 😵