• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mená ktoré nie sú v kalendári - kedy budú deti oslavovať meninky?

1. mája 2017 
Nevies kedy oslavuje Kevin?
7. okt 2007 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leva,to aj mna napadlo,ja len ze ci nahodou dakde sa take meno nepise,nasli sme ho v tej knihe VYBER MENO PRE SVOJE DIETA ci ako sa to vola,ale nic tam o tom nieje
7. okt 2007 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ma povod v arabcine ale v greckej mitologii bola neia bohyna zbrani ci take daco
7. okt 2007 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorry,oprava neita
7. okt 2007 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak Neitu meno nikde neviem najst:frowning2: a Kevin je 3. jun :grinning:
8. okt 2007 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli,ved prave ani ja :frowning2:
8. okt 2007 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka skus sa spýtať našej mory možno v ich kalendári bude :wink:
8. okt 2007 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mne sa paci Aisha
ta ma meniny u nas? :frowning2:
8. okt 2007 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka a na matrike si nemala problem, ked nie je neita vobec v ziadnom kalendari?
8. okt 2007 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cavte babulky, ked ma meniny Antoan? :slight_smile:
8. okt 2007 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuko, asi si myslela Antoine (cita sa antoan) - 13.6., takisto anthony, antonio
8. okt 2007 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha uz som to nasla na tej anglickej stranke, je to 12 maj, vdakkaaaa :wink: :grinning: :grinning:
8. okt 2007 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To som nevedela, ze sa tak cita.....to vazne? A Antoan v kalendari nie je? mysim taky co sa aj pise Antoan? :confused:
8. okt 2007 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka432, Neita (Neith) je bohyna bojovnicka, patronka zbrani a tkacstva v starom Egypte. To meno je v knizke "Vyberte si meno pre svoje dieta", takze oficialne na SR existuje, ale meniny tam napisane nema. :confounded:
8. okt 2007 o 15:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deina,ja viem,ja som to meno vybrala z tej knihy,no neviem sa dopatrat k datumu menim :cry:
certi,nemala...pokial to meno existuje a nieje vymyslene,pokojne sa tak moze volat...
paska,spytam sa
8. okt 2007 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja kamoska zistuje kedy ma jej zoran meniny...ci na zoru, alebo ako v chorvatsku 1.3.
8. okt 2007 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mi mame lukasa,myslím že oslavovať meninky by mohol na Lukáša :slight_smile:
8. okt 2007 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babi,nasla som podobne meno ako neita v estonskom kalendari..neidi...15.2.myslite,ze moze oslavovat meniny vtedy??alebo mate neaky napad kedy by sme mohli oslavovat jej meniny?? :sweat_smile:
11. okt 2007 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka,ja mam tiez problem s menom,ktore neviem najst vobec nikde.Raniya je arabske meno a chuda moje tiez som ju asi ukratila o meniny.neita je krasne meno velmi sa mi zapacilo a myslim si,ze meniny moze kludne oslavovat na neidi,alebo moja rodinka mala lepsi napad vyzrebovat den a mesiac :grinning:
11. okt 2007 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len tak pre inspiraciu: nas syn ma praobycajne meno - adam, ale kedze su vtedy (24/12) vianoce a nechceme mu ostat nic dlzni, oslavuje 28.08 - v den krstu. :wink: pribuzni su o tom informovani a v pohode to akceptuju.....
12. okt 2007 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivka tak to je super napad,asi to urobime radsej tak :grinning: dakujem za radu
inak ivi,aj tvoja dcerka ma krasne meno,vraj aj neita je arabskeho povodu a arabi nemaju kalendar s menami zevraj a mena da unich dedia asi tak nase babule asi nenajdeme nikde v kalendari...a vi ste to ako vyriesili??tiez ste zrebovali??
viamka,to napadlo aj nas,no vten den ma narodky svokra a dako budem radsej ked to v ten den nebude... :sweat_smile: racej
17. okt 2007 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedy ma meniny Timea a co znamena meno Timea? :confused:
8. nov 2007 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Viamka, to je naozaj pekný nápad :dizzy_face:
8. nov 2007 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zase hladam na internete kedy ma meno Sophia, lebo nasa bambulka minuly rok neoslavovala meninky :confused:
9. nov 2007 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na www.calendar.sk ked si date meno tak vam vyhlada kedy su meniny na celom svete :wink:
9. nov 2007 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miriamka, si super, dakujeeeeeeeem :grinning:
9. nov 2007 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Timi, ja mam dcerku Timeu a oslavuje meniny 3 .maja :wink: a co znamena slovo Timea, tak to sama neviem :grinning: ...rada by som sa aj ja dozvedela.
9. nov 2007 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som zila velmi dlho vonku a tam sa meniny vobec neslavia - tak sme si na to zvykli - tak kupim babam viac darcekov len tak ( :grinning: a usetrime na lizankach do skolky :grinning: )
9. nov 2007 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my mame Timeu a rozmyslame nad 3.majom ,alebo oslavovat na Timoteja. Ale mozno pokila si uvedomi co su meniny, tak ju aj do kalendara pridaju :slight_smile:
9. nov 2007 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peta,asi rok -dva dozadu som nasla v jednom diary aj meno Timea,3.maja.Taktiez aj brat mal rybarsky kalendar, tak tam bola miesto Galiny Timea,ktora tiez oslavuje meniny 3 .maja :slight_smile:
9. nov 2007 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok