Mená ktoré nie sú v kalendári - kedy budú deti oslavovať meninky?

mrenka
15. feb 2007

Ahoj maminky, ako to riešite keď dávate deťom mená, ktoré nie su v kalendári, kedy budú oslavovať? viete niečo o tom, že sa dá požiadať o zápis mena do kalendára na požiadanie za poplatok?neviete ako to funguje?ďakujem velmi pekne 😉

kejsi
2. máj 2009

blair
ako mozno trosku snobske mi pride 😀 ale paci sa mi velmi aj ta konbinacia tych dvoch mien.vydarene! 🙂

blair
2. máj 2009

dakujem tvoj nazor ma tesi a bola by som rada keby este niekto sa vyjadril 🙂 dakujem!

roasha
2. máj 2009

blair,zalezi aj od priezviska 😉

dana27
2. máj 2009

hlavne od priezviska..mne sa to meno zda prehnane snobske!nic proti je to moj nazor

blair
2. máj 2009

je to tovj nazor.. 🙂
annabell kornelia krasnanska?
tak mi to moc nesedi ale to meno sa mi straasne lubi 😀

roasha
2. máj 2009

blair,tak s priezviskom to znie naozaj snobsky 😅

martao
2. máj 2009

blair,
Prečo chceš práve tieto mená?
Naši synovia majú tiež 2 mená.
Najstarš-í po tatinovi a po dedovi
Mladši - Natanael som chcela za každú cenu jednoducho sa mi páčilo MM súhlasil. Znamená to -dar boží-
Natko je fakt zlaté deculo, druhé meno má po ďalšom dedovi
Najmladší- po pradedoch,

Obe mená sú krásne, len v spojení to znie nadnesene. Ale ak ste rozhodnutí, tak prečo nie. My sme to mali síce ľahšie. Tieto mená im ostanú, ale malinká sa vydá. Vtedy by mohol nastať problém. Nie všetky priezviská sa potom hodia k tomuto menu.
Ja som nikdy neoľutovala, že som dala tieto mená.
Zisti si význam týchto mien.
Annabell=milá, ľúbezná
Kornélia=roh, drień

blair
2. máj 2009

nemozem si pomoct proste tie mena sa mi pacia..ale manzelovi sa to zda prehnane snobske..neviem sa rozhodnut

alicenka
2. máj 2009

baby, prepacte, mna by zaujimalo, preco vlastne davate detom dve mena? dufam, ze ma nezmazu, ze je to od temy, ale neviem si pomoct, proste ma to zaujima...

vierab
2. máj 2009

blair tie mená nemajú chybu. Je to užasne spojenie a držim palce aby ti presli. ja som vychovávatelka a kebyže mám taku ziacku v ŠKD tak som velmi rada. Ja som si tiež dlho presadzovala Nellinku, nikomu sa nepácila a teraz su do toho mená zalubený všetci z rodiny. Tak vela odvahy, dietatu neublízis lebo tie mená nie su nejak urázlivé alebo zosmiesnujuce. a kazdé dieta bude to najlepsie, najkrajsie pre svojich blízkych tak nech má aj pre teba najkrajsie meno.

blair
2. máj 2009

spravne! 🙂
alicenka:neviem u nas je to taka tradicia moja mama je kornelia kamila a ja som rikarda zara.sama neviem preco..

kiva23
2. máj 2009

Jeeeej!!! Super tema!!! Caute baby!!! Som tu nova a som v 38. tyzdni. O chvilu nas to teda caka: cesta ciest :D . Nemame este presne vybrate mena, ale chcela by som asi nieco neobvykle. Neviete ma trosku inspirovat? Zatial sme viac menej pri klasike: Viktoria, Karolina, Nina, Lucia. Kludne mi poradte ktore sa vam najviac paci..... Som uz z toho zufala. Moj manzel si z otho hlavu nerobi, ale LAuru a Nataliu, ci Natasu nechce ani za svet! Zatial sme sa dohodli na tychto styroch...

penny13
3. máj 2009

Mne sa tiež páčia také netradičné mená. .... Napríklad Penny, Melissa, Kornélia, Anabell, Rebeka.... škoda, že môj manžel na takéto mená nie je.

vinka
3. máj 2009

Kiva tak to sa tvojmu mužovi ani nedivím. 😀 No mne sa páči Saskia,Chiara,Scarletka,Selina ale toto ani jedno sa nepáči mužovi.Divím sa,že dovolil Vivien. 🙂 No môj muž chcel Viktoriu ale ja tvrdím,že nie tak minule ma prekvapil s Chantal.No ešte neviem čo z toho vyberieme. 😉

prettybaby
3. máj 2009

kiva, prekrasne mena mate zatial vybrate 🙂vsetky styri su naozaj pekne a ak by som ja mala dat poradie tak by bolo asi : Nina,Lucia,Viktoria, Karolina 🙂 ale je fakt tazke vyberat z tychto styroch 🙂

dana27
3. máj 2009

blair:mne sa velmi paci to meno aj v spojeni s priezviskom 🙂 je troska snobske ale tak asi si to mozte z musom dovolit..tak potom je to fajn 🙂

kejsi
3. máj 2009

ako meno sa mi paci ale v spojeni s priezviskom uz nie..skus mozno nieco menej nadnesene mozno by stacilo jedno meno..neviem takto mi to uz k sebe nejde..

jankaceluchova
4. máj 2009

Ahojte chcem sa opýtať či niekto nemá doma Tobiasa a kedy oslavujú jeho meniny. 😝

martao
4. máj 2009

janka,
Tobiasa nemáme. Ale meniny asi bude mať na Tobiáša a ten je 13.6.

len.petra
4. máj 2009

ahojte.. este aj take normalne meno ako Sandra nie je v kalendari, ale je v ceskom kal, tak sa riadime podla neho 🙂

andrea22
13. máj 2009

ahojte mam sesternicu ktorá dala synovi meno Timur, neviete mi poradiť, že kedy ma meniny? 🙂

janne6969
13. máj 2009

Timur oficialne nema meniny, aspon podla kalendaru... A to mam podrobny, lebo su tam aj mena ako Lendra alebo Volfram 😀 Ale Timur proste nie 😉

janne6969
13. máj 2009

Inac Sandra ma meniny 2.1. Len sa to nepise v kalendari. Tam je len Alexandra a Karina. Ostatne mena k tomu dnu su: Ábel, Makar, Karin, Kara, Kasandra, Sanda, Sandra, Saša, Senda.
Cize aj Sandra je tam 😉

pookie
15. máj 2009

Ja som par mien porovnala na www.mynameday.com, moje vychadzaju presne na ten den ako aj v slovenskom 🙂 Kazde meno tam nie je no mozno tam najdete to vase.

stormy16
26. máj 2009

neviete mi poradit daku stranku kde by som nasla kedy ma meniny marisol? uz som sa dost nahladala a stale nic.... dik 🙂

fatimma
28. máj 2009

cavte zienky.kedy ma meniny Christoffer?nenasli sme to ani na nete,ak niekto vie,podajte info.dik pa pa. 😕

caity
4. jún 2009

Pre Stormy16: Ahoj, v americkom kalendári má Marisol meniny 25.apríla

deborah01
11. jún 2009

Ahojte! Prosím vás neviete kedy má meniny Deborah pomohlo by mi to velmi

dakujem

majina.b
11. jún 2009

deborah

debora - DE - 21.9
deborah/ debora -USA - 15.7