Mená ktoré nie sú v kalendári - kedy budú deti oslavovať meninky?

mrenka
15. feb 2007

Ahoj maminky, ako to riešite keď dávate deťom mená, ktoré nie su v kalendári, kedy budú oslavovať? viete niečo o tom, že sa dá požiadať o zápis mena do kalendára na požiadanie za poplatok?neviete ako to funguje?ďakujem velmi pekne 😉

inhotep
12. nov 2009

Naša dcérka sa volá Desirée,ja som to našla v švedskom kalendári,tak oslavujeme malej meniny podla švedskej...Ja sa volám Ildiko,je to madarské meno,tak oslavujem podla madarskej...

veronika81
12. nov 2009

jasné, Aneta je 26. júla 😉 Ani joj nemusí vždy všetko vedieť 😀

zdendaha
14. nov 2009

aj my mame doma meno bez menín je to sarah,a tak sme našli v calendari mien že Sarah ma meniny vo franc.4.10 a v ukrajinskom alebo nejakom takom niekedy v jul.Máme ešte Lukáša a ten je v oktobri tak naša bambulka sarulka ma meniny 4.10. 🙂 Ako by to bolo meno bez menin

saamikaa
17. nov 2009

Prosím Vás veľmi pekne.Neviete kedy ma meniny ines,inesa?....je to španielske meno.Ja som ho nenašla a bola by som vam veľmi vďačna keby ste mi pomohli.

monkula
17. nov 2009

saamikaa, 21. januára, na narodeniny mojej dcérky...
http://www.mynameday.com/i.html 😉

saamikaa
18. nov 2009

monkula,veľmi pekne ďakujem.Naozaj si mi veľmi pomohla. 🙂

najjulinka
21. nov 2009

Moj starý tata nemá meniny... A tak sa to ani neoslavovalo... Ale kde tu na nejakú rodinnú oslavu mu dakto dačo dal, že nemaá meniny, tak teraz oslavime aj jeho 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Ale ono som mala ako decko pocit, že bud nedostal nič k neexistujucim maninam jak je rok dlhý, alebo opačne dostal na každej oslave nejakú drobnosť (bonbonieru, flašu, čokoladu...), ako utechu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nicolette_27
6. dec 2009

A neviete kedy ma meniny Nicolette?... ☹ ...doterz ich oslavujem na nikolu alebo na nikoletu ale nicolette v kalendari som 😨 este nenasla

monkula
6. dec 2009

nicolette má meniny 5. decembra, tak všetko najlepšie 😎
http://www.mynameday.com/n.html

chillinqa
14. dec 2009

Nazdoos.mam otazocku.neviete nahodou niekto kedy olavuje Christo meninky??je to bulharske meno a moj priatel je tiez Christo a chceme dat nasmu syncekovi meno Christo.

monkula
14. dec 2009

a Tvoj priateľ neoslavuje meniny? 😕 Veď si zadajte do Googla po bulharksy slovo meniny a Christo a máš.... 😨 😨

chillinqa
14. dec 2009

ahooj neviete niekto nahodou kedy oslavuje meniny Christo??je to bulharske meno.dakujeeemm =)

monkula
15. dec 2009

😅 😅 😅

majina.b
15. dec 2009

chillinqa , ved sa normalne spýtaj kedy je v bul kal. meno/ meniny ????
alebo najdi si:
http://calendar.zoznam.sk/nameday-skbuhor.php

chillinqa
15. dec 2009

majina.b .len ja sa to nemam koho spytat.

motylik19881
10. jan 2010

Ahojte 🙂 moj syncek sa vola Sebastian Michal minuli rok som mu oslavovala michala lebo nebol v kalendari sebastian no teraz vidim ze tu sa nachadza len neviem ze ktori den sa oslavuje ☹ poraditemi ze ktori den sa oslavuje?

skadricka
10. jan 2010

Moja dcéra sa volá Aneta a vždy sme oslavovali 17.mája podla Českého kalendára,na Slovensku je 26.júla ANNY.

veronika81
10. jan 2010

skadrička, nie všetky mená, ktoré sú k tomu ktorému dňu priradené v kalendári sú vytlačené bežne. Ale pozri si napr. link čo dávala gudulo, 26. júl - Aneta 😉 Alebo link čo dala vyššie majina.b, aj tam keď si hodíš do vyhľadávača Aneta, tak ti ukáže kedy má v slovenskom, kedy v českom, plus všetky kalendáre kde Aneta je.

barborenka
12. jan 2010

mozem sa spytat ci niekto nevie kedy oslavuje meniny meno Pandora?dakujem,neviem to nikde najst

skadricka
13. jan 2010

Škoda,že som to nevedela pred sedemnástimi rokmi,teraz sme už zviknutý na 17.mája.
Ale aspoň budú vedieť ostatné,keby si chceli dať Anetku.
pre mňa je to jedno z najkrajších mien som rada,že som nedala Nikolku ako som chcela takto je jediná
v okolí.

susi157
30. jan 2010

sarah ma vo francuzku a ukrajine vtedy ale mi sme na slovensku a čitala som knihu nien aj cudzich mien ktore nie su zapisane v slovenskom kalendari a sara a sarah su 19.1. 🙂

lubbka
3. feb 2010

Ahojte,viete mi niektora poradit....mne sa velmi paci meno pre dievcatko Lillien-s dvomi L. No oficialne som nasla len meno Lilien s jednym L a bojim sa,ze s dvomi L mi to nebudu chciet zapisat na matrike. Mate niektora babo s takym menom? Zapisali Vam ho v pohode? Vraj treba pri cudzojazycnych menach zohnat povod mena. Neviete odkial pochadza meno Lillien? Alebo ci je tomu venovana nejaka tema,lebo ja som nenasla....dakujem

najjulinka
6. feb 2010

Kedy má meniny Rozalinda?

cinocka
20. feb 2010

mne sa veľmi pácia mená ako: timur, timon, timotej🙂) asi som zaťažená na T 😀 😀

cinocka
21. feb 2010

najjulinka: našla som iba Rosalinda (29.Máj).. 😉

michele2909
27. feb 2010

cawko prosim newie niekto z vas kedy vo francuzkom kalendari oslavuje michele???? ako uz 12 rokov neoslavujem meniny tak teraz cem :D

denisocka
28. feb 2010

je TOBIAŠ v kalenári,ak nie,kedy ma meniny?

lienkad
1. mar 2010

Ahojte tehulky. S priatelom sa nam strašne pači meno Vivien ale nieje v slovenskom kalendari.No je vo francuzkom 10.3 a v madarskom 2.12 kedy ma vlastne oslavovať meniny?Poradte mi prosím