Mená ktoré nie sú v kalendári - kedy budú deti oslavovať meninky?

mrenka
15. feb 2007

Ahoj maminky, ako to riešite keď dávate deťom mená, ktoré nie su v kalendári, kedy budú oslavovať? viete niečo o tom, že sa dá požiadať o zápis mena do kalendára na požiadanie za poplatok?neviete ako to funguje?ďakujem velmi pekne 😉

rebi
30. apr 2008

ahojte ja ma dceru Rebeku ta nema este meno v kalendari ale v a katolickom som ju nasla a teraz čakame druhe a velmi sa paci meno Šarlot a aj ta samozrejme nieje v kalendari 😠 ale uz som ju nasla je na Henricha v july. 😉

rebi
30. apr 2008

poradte mi baby ake meno pre dievčatko sa hodi k priezvisku Maťušová? mne sa nejak nič nepáč 😝 i jedine Šarlot mi dobre znie

lyongirl
30. apr 2008

rebi, mne sa páči Lujza, alebo Diana, ale neviem, či aj tebe 😉 .Ale Šarlotka je tiež prekné.

martina.d.
30. apr 2008

ahoj rebi, mne sa páči Tamara. Nemusíš hľadať meno, aby sa hodilo ku priezvisku, veď aj tak sa raz tvoja dcérka vydá, nie? 😀

diddi
30. apr 2008

http://www.mynameday.com/findyourname.html

Ella ma 18.9. a Mia 8.9. 🙂

sisulik
7. máj 2008

lenkaajarek..podla www.mynameday.com ma kevin meniny 4. juna..hehe..

ja mam Aishu a podla ten stranky ma meniny 4. juna..ale syncek abdullah nie je v tom zozname...

lapka
7. máj 2008

Ja som tiež dala malej cudzie meno,ale aby som ju neukrátila o meninky tak ma mená 2. 🙂

sisulik
7. máj 2008

lapka..podla toho anglickeho zoznamu ma aj leila meniny..hehe..

julia225
7. máj 2008

aj my sme dali dve mena, ale zistili sme ze aj Desiree(Desirea) ma meniny a to 8/05 😀 😀 😀 😀
takze zajtra oslavujeme svoje prve oficialne meninky... 😀

bardott
13. máj 2008

Rebi: Tak ja by som k tvojmu priezvisku priradila Eliška. To by bolo také milé a znie to celkom fajn, že Eliška Maťušová. Čo ty na to?! Nepáči sa? 😅 A aj meniny budú v pohode.

malaskoricka
29. máj 2008

ja by som oslavola podla datumu ktory je uvedeny v kalendari danej krajiny odkial to meno pochadza

womenne
29. máj 2008

Nečitala som dozadu ale neviete kedy oslavuje Nikolas?v našom nieje tak sme slavili na Nikolaja

kostivrch
18. júl 2008

prosim prosim skuste mi poradit niekto - ake meno sa hodi k menam Tamara a Timotej ? Nemusi sa zacinat na t. Pre istotu chlapcenske aj dievcenske. Uz ma boli hlava a na nic som akosi neprisla ☹ Velmi pekne dakujem 🙂

xena22
18. júl 2008

Tatiana,Natasa,Alexej,Alex,Maxim,Nadia,Lena,Nikolaj,Nikita,Svetlana,Nastasia,Zoja,Valentina,Leonard...mam kamosku co je zatazena na ruske mena,lebo jej muz je rus,maju tatianu a timoteja...

Nikolas sa oslavuje na mikulasa myslim....aspon susedia oslavuju tak 😉

charlinka
18. júl 2008

kostivrch, co například Tina? nebo i kristýna by šlo k těm pěkným jménám. 🙂

martina.d.
18. júl 2008

V SVK kalendári je len Dalibor a nie Libor. Ten je len v českom. Takže my oslavujeme meniny nášho syna a môjho manžela podľa českého kalendára 23.7.V ten deň je v SVK kalendári Oľga. 😀 😉 😀

digysa
18. júl 2008

Baby nechce sa mi hladat, vie niekto kedy by mal mat meniny moj syn JACK? Pochybujem, ze to bude v kalendari.

xena22
19. júl 2008

Jack? Ja by som tipla na Jakuba 😉 Nie je Jack odvodenina od Jackob?

lyongirl
19. júl 2008

ja som tiež našla, že je to odvodené od Jakuba/Jackob, Jacob/, dokonca aj Jána/John, Jack, Jean/...
Tak je napísané v knižke "Vyberte si meno pre svoje dieťa"

asitka
19. júl 2008

Emma...a budeme oslavovať na klasickú Emu...v januári.... 😉

kostivrch
19. júl 2008

pacia sa niekomu mena ako napr. Tessa, Tea, Radina, Rosan -a, Robin, Tibora 😒
Kazdemu komu som ich povedala v mojom okoli sa divno na mna pozrel skade ich mam, co vymyslam. Viem,su neobvykle ale az take hrozne?

lyongirl
19. júl 2008

páčia sa mi Tessa, Tea, Rosan-a, Robin,
Radina a Tibora nie 😉

a čo hovoríte na meno Antonio - Tony....

asitka
19. júl 2008

Tea, Rosan-a sú fajn

jerryjanka
19. júl 2008

baby pomôžete mi?
nemôžem nikde najsť meno chiara len ciara
help please 😀

xena22
19. júl 2008

Tea=po anglicky caj,nie?No ale ked moze mat G.Paltrow dcerku Apple,tak snad je to ok...viac sa mi ale paci menoTia...

tommino
19. júl 2008

Tea???? tak preco ho/ju tazko povedat, ci je to zenske alebo muzske meno, lebo to NIE JE meno .... preco "to" uz rovno nepomenujete co ja viem cappuchino alebo coffee ???

bambusko
19. júl 2008

podla mna Teo/Tea su normalne mena od Teodor/Teodora a Tea sa cita ako Lea, po slovensky nie po anglicky

kostivrch
19. júl 2008

To ma vobec nenapadlo co znamena to meno v preklade.Snad by som ho nedala iba kvoli tomu,aby sa jej deti nesmiali, ze je caj ☹ inak je celkom pekne a podla mna uplne jasne dievcenske meno.
A citala by som ho normalne Tea a nie Lea to je uplne ine meno. Tea som nasla v rozsirenom slovenskom kalendari a ma meno 9.novembra

lyongirl
20. júl 2008

Nicol Kidman má dcérku a volá sa "Sunday"/nedeľa/.... 😕 a narodila s v pondelok....

siskasdetmi
20. júl 2008

Ahojte prosim vas nevie mi niekto poradit, pred par dnami davali v reflexe http://video.markiza.sk/tv-archiv/reflex/13831 v casti 5 informacie o meninach. Ze staci tam zavolat a pridaju akekolvek meno do kalendara. Nejako som sa nedopatrala kam treba zavolat pripadne ako sa to da spravit. Chceme meno NIkolas a na Slovensku ho ma vela chlapcekov. Prosim poradte niekto