Mená ktoré nie sú v kalendári - kedy budú deti oslavovať meninky?

mrenka
15. feb 2007

Ahoj maminky, ako to riešite keď dávate deťom mená, ktoré nie su v kalendári, kedy budú oslavovať? viete niečo o tom, že sa dá požiadať o zápis mena do kalendára na požiadanie za poplatok?neviete ako to funguje?ďakujem velmi pekne 😉

nici
20. feb 2007

vidis, este aj vydělaaas. 😀

adriatica28
20. feb 2007

to hej 😀
konečne dostanem namiesto jednej bonboniéry dve 😲
to je kšeft 😀 😀 😀

bzuco
20. feb 2007

adi, a ako sa voláš?
či tak, ako máš nick?

adriatica28
20. feb 2007

mám také trápne meno 😅
že Jadrana 😅

haneska
20. feb 2007

ahojte, nás tiež lákajú skôr mená, ktoré nie sú až také bežné. Keď sme čakali dcérku môj manžel veľmi trefne vyhlásil, že mien ako Laura, Sofia a Ema je toľko, že keď učiteľka vyvolá dieť v škole postavia sa naraz piati. Vtedy sme si aspoň vybrali meno z kalendára. Teraz ešte nevieme pohlavie dieťatka, ale dievčenské meno máme Elia a chlapčenské Eman. Ako je to z menami, ktoré sú len odvodené od mien, ako napr. Eman. Čo je potrebné k zapísaniu takýchto mien? Vopred dík za radu

adriatica28
20. feb 2007

bzučo ale prisahám že som nikdy nenaspievala žiadne CD a ani mi nevyhorel žiadny motorest a už vôbec neviem aké bude počasie 🙂 😠

bzuco
20. feb 2007

a pri Jadrane si bola? 😅 😀 😀 😀

cukrikk
20. feb 2007

ahojte
my mame Lillien a nechem aby oslavovala na Lilanu lebo ona nie je Liliana 😀 tak som sa rozhodla ze bude oslavovat 24.JUNA ked ma aj jej bracek meniny budeme mat velku rodinnu oslavu 🙂

nici
20. feb 2007

adriatica alias jadrana,
hlavu si z toho nerob, vzdy chceme mat, co druhy a podobne. a vzdy sme hlavne nespokojni s niecim. to sme my zeny 😀
inak s tou poznamkou o 21,28 to fakt nemalo chybu, teda ak mozem 😀 chapem ta inak.

cukrikk
20. feb 2007

maji gratulujeeeeeeeeeem 😀

haneska
20. feb 2007

cukrikk, ja som si to predstavovala s tými oslavami podobne, dcérka má medzi narodkami a meninami presne pol roka, a tak som chcela aby bábo čo sa teraz narodí (keďže ani jedno meno v kalendári nie je) oslavovalo meninky na dcérkine narodky. To je zas rozdiel tak pol roka. 🙂 😉

lasenka
20. feb 2007

ahojte babenky 😉
a kedy ma vlastne meniny Sofia???

nici
20. feb 2007

ahoj lasenka,
kedze Sofia je nas favorit s muzom, viem to presne, som si to zapamatala:
20.september
a inak preco sa pytas, vsak ty mas Matuska? 😉

lasenka
20. feb 2007

moja sestra mala v septembri Sofiu, byva v cechach tak hned jej idem napisat SMS, aby som nezabudla
dakujeeeem 😉

nici
20. feb 2007

aha, tak dufam,ze som potesila 😉 🙂

lasenka
20. feb 2007

samozrejme 😉
kedze je Sofia vas favorit, tak snazilkujete? 😅

mamacat
20. feb 2007

nam sa velmi paci Sofia, ale kazde dievcatko sa pomaly tak vola... ☹

nici
20. feb 2007

lasenka, 🙂
nie nesnazilkujeme - zatial. ale ked som bola tehu s Nicolasom a ak by bolo byvalo dievcatko, tak by urcite bola Sofia. o Sofii sme sa bavili, este sme ani nevedeli, ze budeme mat raz dieta spolu. 🙂

lasenka
20. feb 2007

mamacat
ved to 😉 Matusko ma v skolke v skupine 6 kamaratiek, ktore maju to meno

nici
20. feb 2007

a lasenka,
ja som myslela, ze si nedoplnila pas, tak reku pytas sa na Sofiu, tak mate zamiesene. 😕 😀

lasenka
20. feb 2007

nici
aha 😉

mamacat
dost caste meno je aj Ema, ktore je tiez mile 😉

mamacat
20. feb 2007

no my sme v USA kde to meno je tiez rozsirene Sofia s 'f' je nejak #11 a s "ph" nejak okolo #60-ky (emma #1!)

nici
20. feb 2007

a miesit nebudete lasenka, vsak maly ma tri roky, najvyssi cas, velke rozdiely nie su dobre. 😅 😀 😀 😀

lasenka
20. feb 2007

mamacat
ake meno mas pripravene ty?

mamacat
20. feb 2007

vlastne som to poplietla s ph sa to gtu vyskytuje castejsie na a s f menej...

pacia sa nam: Sofia, Rose, Emma, Lily, Hannah, Jasmine, Zara, Keara, Julia, Lina....

momentalne to vyzera na Sofia Rose

lasenka
20. feb 2007

tak ty si to v zahranici mozes dovolit 😉

mamacat
20. feb 2007

aj tak chceme dat take meno co sa da vyslovit aj u nas... 🙂

lasenka
20. feb 2007

take pekne mena, ake si napisala, nehodia sa velmi k nasim priezviskam...

adriatica28
21. feb 2007

nici
jasné že môžeš 😉
ja som zvyknutá môj mangelík ma chvíľu volal torta 😀

nici
21. feb 2007

no tak mi sa tiez castujeme hocicim 😀