Mená ktoré nie sú v kalendári - kedy budú deti oslavovať meninky?

mrenka
15. feb 2007

Ahoj maminky, ako to riešite keď dávate deťom mená, ktoré nie su v kalendári, kedy budú oslavovať? viete niečo o tom, že sa dá požiadať o zápis mena do kalendára na požiadanie za poplatok?neviete ako to funguje?ďakujem velmi pekne 😉

kim_rossi_stuard
11. jún 2009

mne sa paci meno Aisha, a ked som to spomenula pred kamoskou tak sa ma spytala ci chcem svoju dceru potrestat????
zda sa vam to taka zla kombinacia ked sa to krstne meno hodi k priezvysku ako napr. Aisha Bartoš? 😎 😎 😎

deborah01
12. jún 2009

majina.b: Dakujem velmi pekne

roasha
12. jún 2009

kim,no popravde o nic horsia kombinacia ako Nicolas Kapustík. 🤐

majina.b
12. jún 2009

Luis Kohút, a Kevin Lakatoš
keď na zápis do kružku prišiel Luis, tak som si z prvu mysleva, že si robí srandu, a naozaj

prečitaj si záhoraka, pri spoločenskej rubrike- narodené deti sa niekedy až.... 😲

majina.b
12. jún 2009

Kimberley Mya Kočíšková - pekne meno mamka dala, z posledneho zahoraka

majacska
12. jún 2009

moja krstna dcerka sa vola Carmen, meniny ma 2. juna

veronika81
12. jún 2009

ja som sa "stretla" s menom - s rodným listom v rámci práce - Sandokán Berky 🤐

misicka1980
15. jún 2009

Ahojte,

chcem dat svojej dcere meno Emily, netusite babenky nahodou kedy ma meniny?
Podla USA kalendara?

Dakujem velmi pekne.

deborah01
15. jún 2009

😠 javascript:addEmoticon('🙂','vBody')javascript:addEmoticon('😒','vBody')javascript:addEmoticon('😢','vBody')

majina.b
15. jún 2009

Emily - 31.január

misicka1980
16. jún 2009

Ahoj Majina, dakujem za info, podla ktoreho kalendara vies, ze Emily ma meniniy 31.1.2009? 😉
Ak chcem dat svojmu dietatku taketo meno, bezproblemov mi ho zapisu? Nemate niekto nejake info o tom ako to bezi? 🙂

veronika81
16. jún 2009

Misicka, najistejšie je zbehnúť na matriku a dopredu sa informovať. Ja som tiež bola, máme Damiena, v kalendári je ale Damián.. pani na matrike pozrela v nejakej knižke a bol tam aj Damien, takže žiadny problém sme nemali.

A čo som počula..ak by ho nechceli zapísať, musíš priniesť nejaké potvrdenie z krajiny, teda ambasády tej krajiny, že sa tam to meno používa, vtedy by vám ho mali zapísať.

Ale myslím si, že Emily v pohode zapíšu. Moja známa dala meno Emilie a na matrike nerobili problém.

monikamelissa
17. jún 2009

Lokky

efka20
24. jún 2009

Ano dá sa vpísať meno do kalendára, ale nebude to v každom kalendári,len v tom kde si to požiadaš.ale kolko to stoji to vám neviem povedať

michaelle03
28. jún 2009

ahojte baby. my máme doma Sofiu Zaru a už viac ako rok sa nemôžme dopátrať po význame, meninách a pôvode mena Zara. najprv sme chceli Tamiu, Miu, Laru, Oliviu, ... teda skôr ja ako manžel, ale nakoniec vyhrala Sofia Zara, pretože najviac pristane k priezvisku 🙂

antikatkalucka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lixi013
29. jún 2009

Mne sa strasne paci meno Melinda ale nevim ci ho mam dat nasemu dievcatku kedze nieje v kalendary
neviete ako to deti znasaju

martao
29. jún 2009

lixi013,
záleží ako meno znie s priezviskom.
S tým, že meno nieje v kalendári sa netráp. My máme Patrika, Natanaela a Libora. Natanael v kalendári nieje určite a nevadí mu to. Možno kým si to začne uvedomovať už bude. My bývame v malej dedine- 600 obyvateľov a sú tu mená Zoran, Tadeáš, Bianka takže netradičné mená sú už bežné.

Melinda je kráááááááááááásne meno. Hlavné je, že detičky sú zdravé.
Držím palce!!!

penny13
29. jún 2009

lae nie! Zas ma tu niekto urážal? 😢
Melinda- Nádherné meno! A ešte s ami páči Brajen a Ziggy , to je také milé, ale skôr pre psíka 😉

katika1983
1. júl 2009

Ahojjte babenky. Neviem mi tu niekto poradiť kedy má meniny Damián? Akosi to neviem nájsť.

martao
1. júl 2009

katika,
Damián je 27.9.

katika1983
2. júl 2009

Ahoj Marta. Ďakujem ti veľmi pekne za odpoveď.

nicolkarin
2. júl 2009

my mame doma Nicol a oslavujeme ju na Nikoletu - je koncom augusta a potom Karin - tu oslavujeme na Karinu a ta je zaciatkom januara. ja som si to urcila podla slovenskeho kalendara v zahranicnych som zatial ani nehladala. ak by ste dakto vedeli tieto mena Nicol a Karin, kedy su niekde v zahranici, dajte vediet.

marorlinko
3. júl 2009

moj sa vola orlando to by som ho ani nenasla v slov.kalendari ani ma to nestve nezijem en aslovensku a ani mi nechybaju, nikdy som ani svoje nijako neoslavovala

piskotka381
13. júl 2009

mOHLI BY STE MI POMOC KEDY MJA MENINY nIKOLAS??JE TO PRE MNA VELMI DOLEžITé......TAK PROSíM POMOžTE MI PAPA

tami_tami
13. júl 2009

piskotka nikolas je vlastne mikulas - cize 6.decembra, ale mozes oslavovat aj na nikolu koncom augusta ma meniny - ja osobne by som chcela na nikolu ak bude chlapcek lebo nechcemmeniny aj narodeniny v jeden mesiac 😉

meme
13. júl 2009

ahoj piskotka .nas 2rocny syn je Nicolas a oslavujeme ho 6decembra na mikulasa a neni to vobec problem.skor by som povedala, ze ma radost lebo zvlast dostane darcek k meninam a na to hned sladke na mikulasa.takze sa netrap je to tak super a nemoze ti neskor nic vycitat ak mu budes davat dva darceky. 😀 pa

tinka39
16. júl 2009

neviete mi poradit kedy má meninky Timur alebo Jessica? poprípade Chloe?:( dakujem moc

caity
16. júl 2009

Jessica má podla amerického kalendára meniny 29. decembra