Mená ktoré nie sú v kalendári - kedy budú deti oslavovať meninky?

mrenka
15. feb 2007

Ahoj maminky, ako to riešite keď dávate deťom mená, ktoré nie su v kalendári, kedy budú oslavovať? viete niečo o tom, že sa dá požiadať o zápis mena do kalendára na požiadanie za poplatok?neviete ako to funguje?ďakujem velmi pekne 😉

monkula
19. jún 2010

@natalia777 aj ja mám Chiaru, a meniny oslavujeme 12.augusta.. 😉 🙂

natalia777
19. jún 2010

monkula
vauuuu super, len pozeram ze tato tema je v nedobrej skupine nie? trebalo by ju hodit k babatkam 😖 inac dnes akurat som riesila ze kedy ma moja chiarka oslavovat meniny 😅 neviem 😅 lebo som nieco nasla aj na 28 oktober 😅

monkula
19. jún 2010

28 októbra je Kláry 😉
Ja som si to zisťovala na talianskych stránkach, takže by to malo byť dobre 😉

pietra
19. jún 2010

v Taliansku je Chiary 12. augusta, presne ako pise monkula. Ale u nas je Klary 29. oktobra, nie 28

monkula
19. jún 2010

@pietra ďakujem za opravu
a malý má krásne meno.. Tiež sme ho ccheli pe syna, ale neladilo nám k priezvisku.. ale doteraz mám na to meno slabosť 😵 😵

pietra
19. jún 2010

@monkula dakujem za pochvalu vyberu mena. Ja som zas chcela dcerku Chiaru, ale nepreslo mi to doma 😀 Mne sa celkovo talianske mena pacia 😵

monkula
20. jún 2010

@pietra Aj mne... Luca napríklad 😵 😵 😵

neverendinglove
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miriama85
20. júl 2010

veľmi sa páčia mená Lia, Zina alebo Irma ale moji známi sa len ťukli po čele . Páči sa vám aspoň jedno z tých mien ?

s.i.m.k.a1
20. júl 2010

Ahojte kocky, ja mam dcerku Lilly a tiez nieje v nasom kalendari.

tinka5
26. júl 2010

Vie niekto, 😉 kedy má meniny Damián?

roderikadurovova
28. júl 2010

dobry den ja sa chcem spytat ci nevie nekto kedy oslavuje roderika meniny do teraz oslavujeme 11.2 ale nevem kedy mam proim ozvite sa mi 😢 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

s.i.m.k.a1
28. júl 2010

@roderikadurovova ahoj, tam co som dala link tak ked si ten otvoris a iba si tam zmenis meno ti to ukaze.

s.i.m.k.a1
28. júl 2010

@miriama85 Miriama, a co tam Tanja??

halaska22
29. júl 2010

Moj syncek sa vola Justin a nasla som ze v rakuskom a francuzkom kalendari sa oslavuje 1. 6. takze na den deti oslavujeme aj meniny 😉

vandyiana887
3. aug 2010

kto vie kedy ma meniny sara pozrela som sa do kalendaru a nebolo to tam ☹

vandyiana887
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
paulo13
3. aug 2010

Ahoj všetci chcel by som zistiť kedy ma meniny Lily. Ďakujem za pomoc

lucicek1
3. aug 2010

@paulo Skús pozrieť tu : 13 http://calendar.zoznam.sk/search_nameday-sk.php...
Mi máme Lilianku a v českom kalendári je 25Februára takže mi sa riadime zatial týmto možno niekedy bude aj v našom kalendári "dufam" 🙂

s.i.m.k.a1
4. aug 2010

@paulo13 ahoj, aj my mame Lilly a meniny ma u nas 19.novembra 😉

vandyiana887
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vandyiana887
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
karim92
13. aug 2010

prosim vas kedy ma meniny Karim ?? je to arabske meno a dal mi ho moj ocko... je arab... ale nevie kedy ich mam 🙂 vdaka

denisocka
19. aug 2010

kedy ma meniny tobias ? 😅

denisocka
19. aug 2010

@dosa dikk 😵

denisocka
19. aug 2010

fiha,a teraz si možem vybrat - či 2dni pred mojimi narodkami či 1den po mojích meninách 😅

dosa
19. aug 2010

@denisocka - tak potom aj -aj 😀

ashleynka
27. aug 2010

Ahojte... Prosím vás poraďte mi niekto moja dcérka bude mať už 11mesiacov a ja este stale neviem kedy oslavuje neninky ak by ste to niekto zistili,tak mi dajte prosím vedieť,moc ďakujem mala sa volá ASHLEY...