Mená ktoré nie sú v kalendári - kedy budú deti oslavovať meninky?

mrenka
15. feb 2007

Ahoj maminky, ako to riešite keď dávate deťom mená, ktoré nie su v kalendári, kedy budú oslavovať? viete niečo o tom, že sa dá požiadať o zápis mena do kalendára na požiadanie za poplatok?neviete ako to funguje?ďakujem velmi pekne 😉

madi
27. jan 2012

ahojte, riesili ste tu aj Tobiasa a Tobiáša... tiez som predpokladala, ze je to iba obdoba toho isteho mena, ale podla rozsireneho kalendara 13.6. oslavuje Tobiáš a 13.9. Tobias...a ktosi tu spominal november.... cisto haluska...ale kedze my sme s dlznom a makcenom, tak nam vyhovuje ten jun...a plus je to vyrocie nasho zoznamenia sa s manzelom 😵

michelle1984
31. jan 2012

neviete či sa dá nejak zariadiť aby sa do rozšíreného slovenského kalendára dopísalo meno? s manželom chceme veľmi meno Samanta, ale neni ani v tom rozšírenom a neradi by sme dcérku uberali o meniny

elen17
3. feb 2012

Neviete mi poradiť, kedy oslavuje meniny Evellyn?

warholette
3. feb 2012

@elen17 Evelyn (s jednym L) je zahranicna obdoba mena Evelina, a ta oslavuje meniny na Evu 😉

elen17
3. feb 2012

Ďakujem. Som na tejto stránke prvý krát a až potom na prednej stránke som našla všetky mená. 😀

diorka
2. apr 2012

Baby, nam nechceli zapisat Nikol, ze bud Nikola alebo Nicol. Ma niekto Nikol? Da sa to zmenit, neviete?

rejocka
23. júl 2012

Ahojte neviete kedysa oslavuje meno Damián?Náš tretí synček sa tak bude volať 🙂 do teraz som bola v tom,že 27.septembra vtedy keď je Cypriána,no dnes mi sestra volala,že Damiánko ke spolu s Danielom 21.júla 😉 no tak teraz neviem a obidve máme kalendár 2012 v mojom je v septembri a v jej v júli to ako môže byť 😲

woman04
7. sep 2012

@rejocka už ste to vyriešili?? http://www.rodokmen.com/Damian ..🙂

sarinka123
19. okt 2012

@diorka Ahoj, ako ste to poriesili ? Ja chcem dat hrozne toto meno: neviem sa rozhodnut: Nicol, Nicole, Nikol.
Asi Nikol najviac sa mi paci.

diorka
19. okt 2012

@sarinka123 my sme museli dat Nicol, isiel manzel po rodny list a na matrike mu povedali, ze bud Nicol alebo Nikola, ze Nikol nie, tak povedal, ze Nicol, neskor som stretla jednu znamu, a ti maju bez problemov Nikol, zmena stoji 100 Eurovy kolok, tak mame Nicol

sarinka123
21. okt 2012

@diorka A vies co a Diorka ? Ja sa zase budem modlit, aby mi ju zapisali ako Nicol. Hned v pondelok volam na matriku, ci tam nebudu mat s tym problem. Nikol, Nikola, mi pride take tvrdsie meno. To písmeno C to tak zjemni, neznie mi to tak rusky 🙂 a Nicol znie aj tak netradicnejsie, zahranicne. Pekne meno ste dali.
Oslavujete meniny na Nikolu ? Lebo Nicole ma meniny na Mikulasa. A tvoja neni ani Nicole a ani Nikola. 🙂 Nicol je kraaasne.

diorka
21. okt 2012

@sarinka123 si ma tym vyberom potesila, lebo dost casto som nad tym uvazovala, ci ho nepojdem zmenit, ale uz ma to preslo, meniny oslavuje na Nikolu, lebo narodeniny ma 16.12 + este Vianoce, tak som rada, ze nieco ma aj v auguste 😉

sarinka123
21. okt 2012

@diorka dobre, ze si nezmenila. Nicol je take honosnejsie. Teraz sa davaju od vymyslu sveta mena detom, tak preco aj Nikolu nespravit krajsie na pekne, zahranicne a nie vsedne. Skratka Nicol 🙂
Ale pre istotu si tam zavolam. Este sa pokusim spytat, ako to vybavit, nech nam ju pripisu do kalendara 🙂) viem, ze sa pise taka ziadost.

diorka
21. okt 2012

@sarinka123 toto sa dobre pocuva 😵 ono je to strasna zodpovednost vybrat dietatku menu, ved sa s nim nesie cely zivot!!! Drzim palce, som zvedava, ako dopadnete, s tym kalendarom je to super napad!

sarinka123
22. okt 2012

@diorka Tak som volala dnes na matriku do Ruzinova, lebo rodim v Ruzinove. Ci mi zapisu Nikol, alebo mozem aj NICOL. Odpoved bola, ze obidvoje. Zapisuju uz aj s K. A mozem si dat aj s C. Tak som dala anketu na facebook a vsetky kamaratky mi popisali NICOL 🙂 tak sa tesim.Diorka dakujem ti za vsetko. Za odpovede od teba. Aj ty si am uistila. Niekto si pomysli, Ved to je jedno ci C alebo K .... Ale neni. Vsetky zname mi povedali, ze Nikol je uz skoro ako Nikola, ale ked napisem NICOL, tak ze je to od toho vzdialene a na dnesnu dobu ovela atraktivnejsie. A ja tu Nikolu som fakt nechcela.

soleilnati
14. dec 2012

@olajvia dik za tip na meno, konecne mam vybrane to Lilien je krasne a moze sa domacky volat Lily, lebo pacila sa mi aj Eliana, ale to by som nevedela, kedy ma oslaovavat , ci na Elu a takto bude mat aspon meniny s mojim menom

ivanka.7
19. feb 2013

@soleilnati Eliana oslavuje 20. jula, je v rozsirenom svk kalendari spolu s Iljom a Eliasom, kedze je to jeho zenska podoba.

emilyah
19. mar 2013

Ahojte ja mam synceka Christophera,Chrisovia maju meniny kedy?

jahodka1411
25. mar 2013

My čakáme bábo, pre chlapček máme vybraté meno buď Leo-11.4., alebo Michal, pre dievčatko Tamara alebo Laura🙂

xpetruskax
4. máj 2013

@maja2006 Vivien ma meniny v SK kalendari tak ako Vaneska,teda 25.5., obe tieto mena mame v kalendari 🙂

lenuska1101
17. máj 2013

Ahojte ja keď som dala meno svojmu dietati čo neni v kalendári tak som mu ja dala dátum jeho menín kedy bude oslavovať.

lienkalenka123
18. máj 2013

@xpetruskax @maja2006 my máme Vivien ale meniny oslavujeme 10.3. podľa fr. kalendára...

16nela
3. jún 2013

ahojte poradte mi podla anglickeho vanessa a isabella..dakujem moc

kamila12342
11. jún 2013

Ahojte kedy oslavuje mininy Emily ?? dakujem 🙂

vladkalusinka
24. jún 2013

ked sa mozemspitat cije v nieakom state meno lusiana

warholette
24. jún 2013

@kamila12342 na Emiliu.

@vladkalusinka co je zle na mene Luciana? Preco to chces pisat foneticky?

minqea
8. júl 2013

prebrusila som tuto temu, avsak chcela by som sa spytat, ci niekto z vas uz realne riesil zaradenie mena do nasho kalendara prostrednictvom urciteho vydavatelstva. Vsade pisu, ze sa to "vraj" da, ale nikde som nenasla prakticke skusenosti ci to uz naozaj niekto robil, u ktoreho vydavatela, v ako casovom predstihu a pod. 🙂 vdaka.

ssssofi88
6. aug 2013

Ahojte poraďte mi prosím kedy ma meniny Chloé ?

ssssofi88
13. aug 2013

Ahojte viete mi prosím poradit kedy má meniny Chloé?

rybickakk
11. sep 2013

Ahojte prosim vas neviete kedy ma meninky meno Leila?Neviem to nikde najst 😨