Meno po zosnulom odcovi. Dať ho dieťaťu?

tinad
15. aug 2009

maminky, chcela by som sa spytat co je na tom pravdy, ze si nemam davat meno pre babenko po nebohom mojom tatkovi? vraj sa to nema som pocula..lenze mne sa to meno paci..dakujem za rady..

deina
15. aug 2009

Tinad a preco by si nemala? Co si o tom pocula? Ked sa ti to meno paci, tak kasli na to, kto co hovori.

sue
15. aug 2009

Tinad, záleží od toho ako si poverčivá... niektoré maminky nekupujú výbavičku a kočík až do pôrodu bábätkaa toto mmi pripradá podobné...

Ak sa ti ockove meno páči,tak mne to pripadá ako krásne vyjadrenie lásky voči ockovi,ktorý už na vnúčatko pozor len z neba 😔

ivmila
15. aug 2009

nehcapem preco je to suren ale dobre. Prepac ale myslim si ze je to blbost...aj moj svokor bol Michal a chcem dat malemu ak to bude chlapec meno Michal... to co je zas za hlupa povera? never tomu, ved ako by to vyzeralo, ved je tolko neboztikov napr. Petrov a tolko Petrov sa malych narodi? fakt riadna kravina.

munu
15. aug 2009

tinad... aj podla mna mozes kludne dat meno po ockovi... uplne suhlasim so sue, je to krasne vyjadrenie lasky voci ockovi... 🙂

majcik
15. aug 2009

Deina - presne to iste si myslim.

emily3
15. aug 2009

tinad a to si kde pocula? skor sa davaju mena po rodicoch a pod. ked sa ti to meno paci tak si ho dajte, je to na vas ako pomenujete dieta 😉 , ja sa volam po babke a po mame..sme tri generacie a zijem a fungujem normalne... 😉
suhlasim so sue 😉

newyorkgirl
15. aug 2009

nazov temy od veci teda 😖 tiez by som dala meno ake sa mi paci bez ohladu na to co si kto mysli a povie 😔

desszi
15. aug 2009

tinad vraj sa nema davat meno po rodicoch kvoli karme, velmi sa v tom nevyznam, len som o tom pocula, chcelo by to asi niekde vyhladat, precitat, ale osobne si myslim, ze ak sa ti to meno paci a si s nim stotoznena, tak preco nie?

capy
15. aug 2009

tinad a preco nie? ked sa ti paci. my sme dali meno po nebohom dedkovi

sirinka
16. aug 2009

kludne daj...ved je to super, ked das meno po vasom predkovi...