• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Meno pre chlapčeka. Aké je podľa vás najkrajšie?

8. novembra 2016 
@sophia my máme Sebastianka a keď bude raz druhé tak ak chlapec tak Christian aby boli podobné tie mená
26. dec 2010 o 18:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Paci sa nam meno Kristian , ale dozvedeli sme ze zdrobnuju meno Kristian ako Kiko :frowning2: a to sa nam ne lubi .aky zdrobneniny vy viete? dakujeme za odpovede...
26. dec 2010 o 21:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tinko Tino
@lemonkaa
26. dec 2010 o 21:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Alexander, Adrián, Tobias, Damián, Dominik
26. dec 2010 o 21:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaj a Oliver
26. dec 2010 o 21:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
26. dec 2010 o 21:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lemonkaa Kristiana by som volala Kris, to je pekne podľa mna...
29. dec 2010 o 12:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a čo tak Viliam tych je malo Kristiána mame kamošíka volame ho Kiko podla mna je to OK kikuš
29. dec 2010 o 17:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Čo myslite o mene Roland???
30. dec 2010 o 16:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lemonkaa prepáč mne sa tozdá také rómske :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Ja som premýšľala nad Norbertom tiež mi povedali že je :grinning:
30. dec 2010 o 16:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zdenda86 nó ak to je pekné :slight_smile:
Ja som chcela aby mali všetci meno na S ale už nieje z čoho vyberať :grinning:
30. dec 2010 o 16:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@allanaa Ashley nieje dievčenské??? :confused: To nič, neboj osvieti ťa. Mňa pri Sabinke tiež zo dňa na deň osvietilo predtým 8 mesiacov mala byť Sarah Olívia:grinning: :grinning:
30. dec 2010 o 16:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@livka299 neboj nieco sa urcite este najde.pre dievcatko je aj Simonka,Sarka a pre chlapca Simon.ale bez mekcena
30. dec 2010 o 16:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zdenda86 Tak jasné pre dievčatko je toho na výber. Pre chlapcov nie. Mne sa Simon nepáči. Mne Šimon pripomína takého rišavého chlapca pehatého xixi neviem či som mala spolužiaka v škôlke alebo odkial to mám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. dec 2010 o 16:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@livka299 ahojky Ashley je univerzalne meno a priznam sa ze poznam len chalanov pod tym menom ...stale nevieme,teda moj priatel je za Jordana ale mne nejak nesedi som z toho zufala,chcem aby sme vybrali a boli spokojni obaja ale nejak si nevieme najst jedno meno spolocne .....urobim zoznam a na Novy Rok musi padnut meno:slight_smile:)
30. dec 2010 o 22:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@allanaa Obe spomínané mená sú nádherné.Kamarátka mala priateľa Jordana-krásny chalan,tak mi je meno sympatické.A poznám i dievča Ashley.Nech vyberiete ktorékoľvek,výber bude dobrý. :wink:
30. dec 2010 o 22:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@abbey1 Ahojky dakujem ti velmi pekne za nazor,si ma potesila si prva komu sa obe mena velmi pacia..mam kamosky ktore sa tiez viac priklanaju k Jordanovi..ako mi livka pisala mozno ma osvieti a zacnem trocha rozmyslat nad tym menom ..vela ludi dava mena aby ladilo s priezviskom no mne vobec ladit nebude ...ale ak dam priezvisko po priatelovi tak to sadne :slight_smile:
30. dec 2010 o 22:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@allanaa Na priezvisko sa neohliadaj.veď človeka oslovujeme len menom.Priezvisko sa používa ozaj len formálne a na dokumentoch.vyber meno,ktoré ti ladí k dieťatku.Prajem krásne tehuľkovanie.ešte si uži bruško a kopančeky.Mne je za nimi trošku smutno. :wink:
30. dec 2010 o 22:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to

@allanaa tak dajte Liam a basta. :slight_smile:
30. dec 2010 o 22:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@abbey1 ved to kazdemu naokolo tiez vysvetlujem nik sa nebude pytat na cele meno ...dakujem ti velmi pekne,bude z neho futbalista tomu sa kopance riadne pacia...prajem ti pekneho Silvestra a vsetko dobre v Novom roku ...
30. dec 2010 o 23:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jabadaba aj to je pekne meno :wink:
30. dec 2010 o 23:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lemonkaa poznam Roliho a naozaj mu to meno pasuje, je to neuveritelne inteligentny clovek...je to zvlastne pekne meno.... :slight_smile:
@livka299 aj jedneho Nora :wink: ...no je fakt, ze zo zaplavy rovesnikov Petrov a Misov, poznam jedneho Rolanda a jedneho Norberta
30. dec 2010 o 23:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@allanaa :wink: skoda, ze nemame anglofonne priezvisko, hned by som ho dala nasmu malemu. Tak prajem stastnu ruku pri vybere, ani my este nemame vybrate. je to tazke.
30. dec 2010 o 23:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja mám v triede žiačika a volá sa Dario, jeho mladší brat je Roland
30. dec 2010 o 23:25  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj kočky a čo tak Teo čiže Teodor?
31. dec 2010 o 08:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jabadaba

aj my to mame tazke ......teraz manzel chce aby maly volal sa Alex ...... ale ja furt chcem neco ine ,co on ne chce =))))
31. dec 2010 o 09:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kamarát dal synovi meno Teofil - :confounded: :confounded: ...volajú ho síce Teo, ale ten teofil znie otrasne :pensive:
31. dec 2010 o 09:04  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak my sme dali nasmu synovi meno David, ale mne sa velmi paci aj meno mojho brata, a to Branislav... normalne si ho clovek v kalendari asi ani nevsimne, ale je to velmi pekne meno, ktore ma vela variant Brano, Branko, Branulik... a nie je to ani meno, ktore ma kazdy druhy :wink:
31. dec 2010 o 09:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
AHOJTE MNE SA OSOBNE PACIA: Jonas,Marko,Joel,Emanuel,Maximilian,Jakob
31. dec 2010 o 09:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja si zase osobne myslím, že treba sa pozerať aj na priezvisko, aby to pekne znelo a hlavne aj dobre vyslovovalo...
mm chcel Gabriel a Richard, ale nakoniec sme nedali, lebo by to bola samé g a r....
pekné vyberanie :wink: :wink: :wink:
31. dec 2010 o 09:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok