Meno pre chlapčeka. Aké je podľa vás najkrajšie?

sophia
31. máj 2006

Najkrajšie chlapčenské mená podľa Vás.
Napr. - Sebastián, Samuel, Adam

zuzana76
6. apr 2011

@cmulinko tak drzim palce, nech je baba 😀 , ale fakt,ze chlapcenske mena sa vyberaju tazsie

cmulinko
6. apr 2011

@zuzana76 veru pre dievca mam kopec...stacilo by mi na 5 dcer rad radom...salome,magdalena,anna,melinda,filomena...a este by sa daco naslo 🙂

cmulinko
6. apr 2011

ale s tymi babami odbocujem od temy 😀 😕

edita84
7. apr 2011

@teddynko jéj fakt no tak budú aspoň 2 Teovia 🙂

avanti
7. apr 2011

moje tipy pre @cmulinko : Viliam, Julius, Jergus, Juraj, A (O)ndrej, Lubos ... som tiez za menej davane, nie najtrendovejsie mena a verim, ze prave tieto budu o takych 10-20 rokov vzacne a zaujmavejsie nez akekolvek z terajsej Top 10. Prajem stastnu volbu! 😉

mariynka
7. apr 2011

@maggie2 odkial beries tie zaujimave mena? 😕 😵 ved take ani v kalendari nie su.. 😅 😅 😉

mariynka
7. apr 2011

@zuzana76 filip nieeeee 😅 😅 😖

mariynka
7. apr 2011

@avanti Juraj ma velmi dobru charakteristiku.. 😅 😉 🙂 mam knihu Meno je Vas osud a su tam zaujimave charakteristiky.. na mna ta charakteristika uplne sedi a aj na moju maminu.. 😅 😉

mariynka
7. apr 2011

a co poviete na Karola? dnes jedna pani kricala na maleho, ze Kajkooooo 🙂 🙂

cmulinko
7. apr 2011

@mariynka kym nekrici Bozskyyyyyy,tak to je v pohode 😀

cmulinko
7. apr 2011

@avanti jedine sa mi paci ten Viliam 🙂

cmulinko
7. apr 2011

Dnes som inak vravela manzelovi,ze co vravi an Viliam a on povedal,ze to uz radsej ten Adam.

mariynka
7. apr 2011
sofia2008
7. apr 2011

Nathan

m.i.r.i
7. apr 2011

no my sme tiez vyberali tak, nech je to slovenske aj medzinarodne meno..take co u nas je a je ok ale v zahranici si nepolamu jazyk kym ho vyslovia...tak my mame maleho co je Erik. Keby bol druhy chlapcek, tak asi Patrik...manzel tiez chcel Viliam ako tu spominate, ale to sme sa tiez zhodli,ze by bolo pekne ak by ho tak aj volali, ze Viliam..kdezto u nas z toho spravia Vilko a to uz som niekde pri vcielke Maji 😀 nam sa uz oslovovanie Vilko nepaci, pricom Viliam je ozaj pekne meno...to aj Juraj,moj tato je Juraj..to je take krasne meno,lenze u nas z toho robia Dura..akoze Durko tiez nie je skarede, ale to tak skomoli to meno ☹ mne velmi vadia tie nase zdrobneninky ..my sme dali Erik, to nenazvem ani skaredo, ked chceme tak milo, tak mu povieme Ericek...a vzdy bude vsade Erik, ci by sa pisal uz s c alebo k...a teraz Erikov tak vela nie je u nas, aspon viem, ze bude v skolke alebo skole mozno jediny🙂 mne sedi aj Peter, klasika..ale to je moj mm a aj svokor a oni toto nechceli uz dalsieho s tym istym menom..ale take klasika, polomedzinarodne a poloslovenske ako Marek, Erik, Patrik, Peter, Martin su podla mna super...my sme mali jasno u chlapca dost rychlo, dievca by asi trvalo dlhsie..

cmulinko
7. apr 2011

tak toho Viliama som akurat vylucila...uz uplne...ma totiz meniny 28.maja a ja mam termin porodu 26.maja..to dietatu nespravim,ze behom par dni bude vybaveny s narodeninami aj s meninami 😀 musi mat odstup aspon mesiac.

cmulinko
7. apr 2011

@m.i.r.i meno erik je pekne meno...mam v rodine jedneho uz 18 rocneho a ked bol mali,tak sme ho volali Riki,ale teraz je uz iba Erik.Nasa rodina je zaplnena slovenskymi menami a tazko sa najde take co este v rodine nie je....Petrov mame za cely furik 😀

m.i.r.i
7. apr 2011

@cmulinko no si predstav, ze nas Erik sa narodil 3.2 a 2.2 ma meniny...my sme to netusili, meno sme mali vybrate uz davno a vobec sme nevedeli kedy ma meniny..az mozno tak mesiac pred porodom sme sa nahodou dozvedeli, ze 2.2 je Erika a ja som mala termin na 2.2 🙂 maly sa narodil o den neskor..a zial teda ma meniny a narodeniny viacmenej naraz ale ja by som sa toho mena kvoli tomu nevzdala🙂 nejako mu to budeme musiet vynahradit🙂

duranovaz
7. máj 2011

Ja mám meno pre chlapčeka už vymyslené, bude sa volať Damián.Ale dievčenské meno ešte neviem.A doktorka na poslednom sone povedala, že to bude asi dievčatko.

ninimini
8. máj 2011

u nás asi vyhrá po tatinovi petko ale mne sa velmi páči Samuel aj daminán dokonca som našla aj arona a to tiež nie je zlé len máme velmi slovenské priezvisko tak sa moc nehodí 🙂)

gabuci
9. máj 2011

Ja síce chlapcov nemám,no mená sa mi páčia Patrik,Peter a Kristián.

andika10
9. máj 2011

ja mam syna Olivera ale velmi sa mi páči René alebo Jakub

lemonkaa
11. máj 2011

Sme dali meno Marcel aj ked po porode este vahala to teraz na isto viem ze to mu pristane a všetcim v rodine a kamaratam straaaasne to meno lubi a hlavne nie je to otrepane ,ako Samuel Luckas Filip a podobne ........

teddynko
11. máj 2011

Teodor

mamoka4
12. máj 2011

Mám syna Peťka, ale pri našich dvojičkách sme mali vybraté Artúr a Frederik....lenže máme dvedievčatká! 😉

janulla81
16. máj 2011

Ja mám doma syna Filipa, voláme ho Fijo a pridávame k tomu napríklad pre jeho pobavenie že Fijo mijo. Teraz má 6 rokov a u nás na podiv toľko Filipov nie je. Vybrali sme ho preto, lebo to meno je kozmopolitné a všade vo svete je Filip Filipom 😎 . Poznám aj dospelého chlapa, dokonca aj staršieho pána Filipa a myslím, že im pristane. Viete si prestaviť vášho syna keď bude mať povedzme 40??? a bude sa volať Kevin?
Inak momentálne čakáme dievčatko a vybrali sme mu meno Karolína. Je to hlavne preto, aby som mala doma Fija a Kaju.

gazovicka
20. máj 2011

mne sa velmi paci Valer, Henrich, Viktor, Alan, no ani jedno sa mojmu muzovi nepaci ☹
nechavam to na nom.... som zvedava, co vyberie...

taram
20. máj 2011

Ja mam doma Marka-Mareka ,volam ho " Mimo " vyberala som hlavne take meno ,aby nebolo dlhe a hodilo sa k priezvisku ,bolo univerzalne ako povedala JANULLA 81 aj ked bude starsi ,aby nevyzeralo smiesne ,neviem si predstavit postarsieho pana a volal by sa napr. Dominik,Timotej,Kevin,Denis atd.su to pekne mena ,ale niekedy to vyzera akoby im to dali rodicia za trest... 😉