Meno pre chlapčeka. Aké je podľa vás najkrajšie?

sophia
31. máj 2006

Najkrajšie chlapčenské mená podľa Vás.
Napr. - Sebastián, Samuel, Adam

ellit
12. aug 2011

@nemko aby tam mohla sediet niekoho znama a brat prachy za nic 😢

lenka112
12. aug 2011

@petra1303 Priezvisko je Majerský a s menom Marek mi to dokopy vôbec nejde. Samé "r" a k tomu sa to dosť zle vyslovuje. S tým menom bude žiť do konca života a nechcem aby mi jedného dňa všetko vyčítal. 😒

lucinka1104
12. aug 2011

@lenka112 a prečo nedáte damian???Daniel a Damián je super alebo Daniel a Dominik alebo Daniel a Dorián alebo, aj ked mne sa ten Marek k priezvisku hodí.... 🙂

lenka112
12. aug 2011

@lucinka1104 No dnes nám doky potvrdil, že čakáme druhé bábo a chceli by sme pokračovať s menom na "D" . 🙂 . Si prvá osoba, čo sa jej to hodí, celá rodina nás presviedčala dlhé mesiace, že s menom Marek Majerský zničíme dieťaťu život, tak som sa s tým jednoducho zmierila :-/ .

cmulinko
12. aug 2011

@lenka112 moja svagrina ma 4 deti-Dominik,Daniela,David,Damian 🙂 a vravela mi,ze by este chcela dievcatko,ale zial sa jej nepaci ziadne dievcenske meno na D,takze s detmi skoncila 😅

lenka112
12. aug 2011

@cmulinko Krásne mená 🙂 Dievčenské meno na D - napr. Diana, Dorota 🙂 Učaroval mi Dominik.

cmulinko
12. aug 2011

@lenka112 zial sa jej nepaci ani Diana ani Dorota ani Dominika ci Deborah ci Dolores...snazila som sa ju prehovorit,ze vsak najdeme meno,ale neda sa...a myslim si,ze aj tak am peknu zbierku deti doma 😀 celkom zaujimave meno je aj Darius ale neviem sa rozhodnut ci sa mi paci alebo nie 😀

lenka112
12. aug 2011

@cmulinko Nič v zlom, ale Darius s prezývkou Daro my vyznie ako meno pre psa 😀 Keď nenájdeme vhodné meno, tak bude bez mena 🙂 Ale máme nato celých 9 mesiacov, veď aj náš prvý syn dostal meno až na sále, do poslednej chvíle to mal byť Michal 🙂 🙂

cmulinko
12. aug 2011

@lenka112 poznam len jedneho Dariusa a ten je poliak a volame ho Darek.

lenka112
12. aug 2011

@cmulinko No ja o tom mene ani neuvažujem, páči sa mi aj Teodor, ale priateľ o tom nechce ani len počuť. 🙂 No kto vie, možno to bude nakoniec dievčatko . 🙂

cmulinko
12. aug 2011

@lenka112 inak k menu Daniel mi tam furt vyblinkuje Samuel 😕 alebo Gebriel...proste take co sa konci rovnako.

katrenka111
12. aug 2011

Ahojte ja tiež neviem ake by som dala kebyže mame chlapca.... asi Peťko po tatovi.... 🙂 no ja som chcela ine....

cmulinko
12. aug 2011

@lenka112 no vidis...a mne ked pocujem Teodor,tak si spomeniem na rozpravku Alvin a Chipmunks 😀 ..tam bol jeden z nich Teodor....mimochodom moj pes sa zas volal Alvin 😀

lenka112
12. aug 2011

@cmulinko Aj to je jedna z možnosttí, ale veľa mien končiacich na "el " nieje . ☹
@katrenka111 Peťko je pekné meno, ja by som po tatovi nedala 😀 😀 Dvaja v rodine stačia 🙂

katrenka111
12. aug 2011

@lenka112 napríklad??? mne sa paci Maxim, Marko, na el ma nenapadaju..... no samozrejme tie sa nepacia tatinovi 🙂

kvietok228
12. aug 2011

@lenka112 a co tak Denis alebo Denisa :D

lenka112
12. aug 2011

@katrenka111 Na "el" je to napríklad Samuel, Michael, Gabriel, Leonel, Nathanael ... viac ma nenapadá 🙂 Aj Maxim je krásne meno, ale Peťko je podľa mňa krajšie. 🙂 Maximovi sa dá škaredo povedať Maxo, ale Peťkovi sa škaredo nedá 🙂

lenka112
12. aug 2011

@kvietok228 Denis je tiež pekné, ale riskovať, že z neho raz bude Denis - P*nis to nie ☹ ☹ ☹

kvietok228
12. aug 2011

@lenka112 Prense ja som Denisa a tiez ma tak volali 😀

lenka112
12. aug 2011

@kvietok228 Tak to si nemala ľahké detstvo, ja som s mojim menom nikdy problém nemala, ale dcérke by som ho nedala.

kvietok228
12. aug 2011

@lenka112 v pohode to zacalo to na zakladnej niako v 7 triede ale v pohodicke 😉

lenka112
12. aug 2011

@kvietok228 Keď človek musí tak si zvykne, ale keďže viem ako to medzi deťmi chodí, neurobila by som to svojmu dieťaťu. Ja nemám rada, keď nášho maleho volaju Danko, Dano, Danuľko a neviem ako, on je proste Daniel, ale privolím ešte na Dany, pretože tak ho volám ja s priateľom 🙂

bea1971
12. aug 2011

ja mam synceka menom Adrian a dceru Adriana 😎 😎 😎

huxy
12. aug 2011

mame dievcatko,ale povodne mi dr.hovoril,ze to bude chlapcek.takze som si vyberala aj mena pre chlapceka.napr. samuel,damian,darien,a aj timothy je pekne.

katrenka111
12. aug 2011

@lenka112 no Leonel, Leon su tiež zaujímavé.....

zuzana76
12. aug 2011

@lenka112
@cmulinko
aj Emanuel konci na - el

My mame Samuela a Patrika a tretieho by som chcela chlapceka Daniela, alebo Dominika
Dominik by sa hodil k Patrikovi a Daniel k Samuelovi, tiez som zatazena na koncovky mien 🙂 , najlepsie by boli teda dvojicky Daniel a Dominik 😀

cmulinko
12. aug 2011

@zuzana76 poznam jedneho maleho cernoska Emanuela a jemu sa to velmi hodi...on dostal to meno preto,lebo Emanuel znamena Jezis a su velmi veriaca rodina.

katrenka111
12. aug 2011

aj Matias je celkom zaujímave....

lenka112
12. aug 2011

@katrenka111 Leonel ma zaujal v telenovele Macocha, odvtedy ho mám zafixované v hlave 🙂
@zuzana76 Samuel je pekné meno, ale v poslednej dobe je ich priveľa a Emanuel je také netradičné, ale keď mu povedia Emo, tak to niééééééé .... Možno skôr Manuel 🙂

cmulinko
12. aug 2011

@lenka112 teraz sa vam budu oci prevracat ale ja som dlho bojovala za meno Medard u manzela...zial on vyhral,ze take meno neda ani vo sne...a mne sa veru paci....vsak kde stretnes Medarda teraz? A navyse sme aj svadbu mali na Medarda.