• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Meno pre chlapčeka. Aké je podľa vás najkrajšie?

8. novembra 2016 
@lenka112 veru porozmýšľaj. Mne sa tá kombinácia páči. Síce vždy je riziko, že bude dieťa račkovať, ale ja tajne dúfam, že moje deti nebudú, keďže prvá je SaRah a druhý asi MaRco. V kombinácii s MuRčom by to bolo dosť blbé, ale v rodine sa račkovanie nevyskytuje, tak verím, že s tým problém nebude.
14. aug 2011 o 19:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sssimi Račkovania sa obávam aj ja, ale tiež potajme dúfam, že sa to nevyskytne :slight_smile: Prvý je Daniel, tam bude problem len s priezviskom a ak bude druhý Marek budu vacsie obavy. :slight_smile: Len aby to nakoniec nebolo dievčatko, lebo bude bez mena :slight_smile:
14. aug 2011 o 19:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lenka112 tak tento problém mám zatiaľ aj ja. Pri Sárke som si bola istá. Teraz uvažujem nad Nicole, ale fakt neviem.
14. aug 2011 o 19:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sssimi Keby to bola baba, tak netuším ako sa bude volať, pri prvom sme si boli istý, že to bude chlapec už od začiatku, tak sme o dievčenskom mene ani neuvažovali :slight_smile: Tak dúfam, že to bude znova chalan, aby sme to mali ľahšie :slight_smile:
14. aug 2011 o 19:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Náš synček sa bude volať Simon Mathias Horváth , pretože sa neviem rozhodnúť ktoré meno s tých dvoch, aj jedného aj druhého by mi bolo ľúto :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jeden čas som už bola rozhodnutá, len pre meno Mathias , ale celá moja rodina ho už volá Simon :grinning: :grinning: Tak teda oboje, ako to znie ? :slight_smile:
14. aug 2011 o 19:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
baby poradte - Darren alebo Alex ?
14. aug 2011 o 19:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jaricka2 Pekne mena.A ide to aj k priezvisku pekne.
@nemko ja by som bola za Alex.Darren neviem aj akoby oslavoval meniny a kedy.Ale to je na vas.Alex je pekne meno :wink:
14. aug 2011 o 19:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nemko ja celkovo milujem mená, v ktorých sa nachádza X, takže som za Alex.. :grinning: ale Darren je zaujímavé takisto, a celkom aj kombinovateľné so sk priezviskom...
14. aug 2011 o 20:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lenka112 ze iskricku nadeje :grinning: vsak to spolu super sedi.ja som cakala neviem aku kombinaciu,ked si bola taka nestastna a ked som si toto spojila,tak to vooobec zle neznelo.prave naopak.podla mna sa to k sebe perfektne hodi.mne sa to velmi paci.kludne ostante pri marekovi :slight_smile: s priezviskom krasne ladi :slight_smile:
14. aug 2011 o 20:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mne sa paci skratka Ali, len skoda, ze cele meno neznie dobre, Albert, Alfonz, Alfred mi pripadaju pre dieta teda nic moc :slight_smile:
14. aug 2011 o 20:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bobocka a čo hovoríš na Maxim k priezvisku Škultéty? mne to tiež všetci pekne "sprdli"... :unamused:
14. aug 2011 o 20:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nemko mne sa paci Darren. My do buducna v uzsom vybere meno Alexis ( je jedno, ci chlapec alebo dievca) ale Alex same o sebe moc nemusim.
14. aug 2011 o 20:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
mne sa pacia mena: Erik a Viliam :dizzy_face:
14. aug 2011 o 20:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a dalsie su Eamonn, Matthew a David
14. aug 2011 o 21:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maxjolie tak to sa podla mna hodi.ja som si hned predstavila nejakeho sikovneho vysokoskolaka :slight_smile: architekta.mozno umelecky nadaneho-maliar,sochar,spisovatel :slight_smile:
pozri sa,teba nema co trapit co si okolie mysli.ty a tvoj muz vyberate meno a keby ste chceli aby sa maly volal maxipes fik ,tak sa tak bude volat.okoliu sa to pacit nemusi,hlavne ze sa to paci vam. :wink:
14. aug 2011 o 21:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne sa paci marek a matej
14. aug 2011 o 21:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ullala alan :slight_smile: ako nas
14. aug 2011 o 21:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
simon a kristián
14. aug 2011 o 21:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bobocka veď jasné, to neriešim ako vravím som s ním stotožnená už pár rôčkov, a nieje až tak nezvyčajné... a zlatá, ze šikovný vysokoškolák :dizzy_face: možno po maminke bude raz umelec... moj malý maxipes :grinning:
14. aug 2011 o 21:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
14. aug 2011 o 21:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem kocky, som rozhodnuta budem mat Darrena :slight_smile:
15. aug 2011 o 07:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nemko tvoj Darren sa ale bude citat ako dairen, vsak?
15. aug 2011 o 07:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bobocka Ďakujem, veľmi si ma potešila, ale ťažšie bude presvedčiť priatela, jeho a mojich rodičov, kedže oni su zasadne proti tejto kombinácii. No stále dúfam, tak potajme, že nakoniec to bude Marek :slight_smile: Tak držte palce maminky :slight_smile:
15. aug 2011 o 09:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@tea333 preco by sa mal darren citat "dairen"? ja osobne mam dvoch kamaratov darrenov(jeden brit a jeden juhoafrican) a obaja sa citaju ako "deren".mna by ani nenapadlo to ako "dairen"citat :confused: to niekto tak to meno vyslovuje? :confused:
15. aug 2011 o 11:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@tea333 asi skôr deren ako hovorí bobocka, @nemko je to naozaj krásne meno ...
Mne sa ešte páči meno Mário - ale nie potom odvodené Majko, Majo....
15. aug 2011 o 11:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bobocka v istej verzii toho mena som videla takuto vyslovnost, preto sa pytam.Inak pekny vyber :slight_smile:
15. aug 2011 o 13:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tea333 a kde si to tak videla? ja som zila v uk par rokov a v zivote som nepocula,aby tam niekto darrena inak ako deren nazval.v anglicky hovoriacich krajinach si vyslovnost dairen predstavit neviem :confused: fakt by ma zaujimalo odkial tu vyslovnost mas.kto to tak vyslovuje?lebo dnes som to videla prvy krat,ked si to napisala.
15. aug 2011 o 13:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bobocka keby ja som si tak pamatala, kde som to videla..mozno som len zle kukala pronounciation, ze sa to trebars len tak pisalo..
15. aug 2011 o 13:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby poradte čo znie lepšie Oliver Balko, Adrian balko-favorit
Leonard Balko , Tomáš Balko, Simon Balko, Daniel alebo Roland Balko???dakujem
15. aug 2011 o 23:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lucinka1104 mne sa najviac lubi tomas :slight_smile: tomasko je rozkosne. a tomas balko znie dobre.mne sa najviac pacia nase "klasicke" mena,teda ja som za daniela,adriana ci uz spominaneho tomaska :slight_smile:
15. aug 2011 o 23:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok