• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Meno pre chlapčeka. Aké je podľa vás najkrajšie?

1. septembra 2016 
@lenka112 veru porozmýšľaj. Mne sa tá kombinácia páči. Síce vždy je riziko, že bude dieťa račkovať, ale ja tajne dúfam, že moje deti nebudú, keďže prvá je SaRah a druhý asi MaRco. V kombinácii s MuRčom by to bolo dosť blbé, ale v rodine sa račkovanie nevyskytuje, tak verím, že s tým problém nebude.
14. aug 2011 o 19:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sssimi Račkovania sa obávam aj ja, ale tiež potajme dúfam, že sa to nevyskytne emoticon Prvý je Daniel, tam bude problem len s priezviskom a ak bude druhý Marek budu vacsie obavy. emoticon Len aby to nakoniec nebolo dievčatko, lebo bude bez mena emoticon
14. aug 2011 o 19:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lenka112 tak tento problém mám zatiaľ aj ja. Pri Sárke som si bola istá. Teraz uvažujem nad Nicole, ale fakt neviem.
14. aug 2011 o 19:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sssimi Keby to bola baba, tak netuším ako sa bude volať, pri prvom sme si boli istý, že to bude chlapec už od začiatku, tak sme o dievčenskom mene ani neuvažovali emoticon Tak dúfam, že to bude znova chalan, aby sme to mali ľahšie emoticon
14. aug 2011 o 19:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Náš synček sa bude volať Simon Mathias Horváth , pretože sa neviem rozhodnúť ktoré meno s tých dvoch, aj jedného aj druhého by mi bolo ľúto emoticon Jeden čas som už bola rozhodnutá, len pre meno Mathias , ale celá moja rodina ho už volá Simon emoticon emoticon Tak teda oboje, ako to znie ? emoticon
14. aug 2011 o 19:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
baby poradte - Darren alebo Alex ?
14. aug 2011 o 19:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jaricka2 Pekne mena.A ide to aj k priezvisku pekne.
@nemko ja by som bola za Alex.Darren neviem aj akoby oslavoval meniny a kedy.Ale to je na vas.Alex je pekne meno emoticon
14. aug 2011 o 19:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nemko ja celkovo milujem mená, v ktorých sa nachádza X, takže som za Alex.. emoticon ale Darren je zaujímavé takisto, a celkom aj kombinovateľné so sk priezviskom...
14. aug 2011 o 20:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lenka112 ze iskricku nadeje emoticon vsak to spolu super sedi.ja som cakala neviem aku kombinaciu,ked si bola taka nestastna a ked som si toto spojila,tak to vooobec zle neznelo.prave naopak.podla mna sa to k sebe perfektne hodi.mne sa to velmi paci.kludne ostante pri marekovi emoticon s priezviskom krasne ladi emoticon
14. aug 2011 o 20:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mne sa paci skratka Ali, len skoda, ze cele meno neznie dobre, Albert, Alfonz, Alfred mi pripadaju pre dieta teda nic moc emoticon
14. aug 2011 o 20:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bobocka a čo hovoríš na Maxim k priezvisku Škultéty? mne to tiež všetci pekne "sprdli"... emoticon
14. aug 2011 o 20:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nemko mne sa paci Darren. My do buducna v uzsom vybere meno Alexis ( je jedno, ci chlapec alebo dievca) ale Alex same o sebe moc nemusim.
14. aug 2011 o 20:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
mne sa pacia mena: Erik a Viliam emoticon
14. aug 2011 o 20:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a dalsie su Eamonn, Matthew a David
14. aug 2011 o 21:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maxjolie tak to sa podla mna hodi.ja som si hned predstavila nejakeho sikovneho vysokoskolaka emoticon architekta.mozno umelecky nadaneho-maliar,sochar,spisovatel emoticon
pozri sa,teba nema co trapit co si okolie mysli.ty a tvoj muz vyberate meno a keby ste chceli aby sa maly volal maxipes fik ,tak sa tak bude volat.okoliu sa to pacit nemusi,hlavne ze sa to paci vam. emoticon
14. aug 2011 o 21:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne sa paci marek a matej
14. aug 2011 o 21:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ullala alan emoticon ako nas
14. aug 2011 o 21:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
simon a kristián
14. aug 2011 o 21:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bobocka veď jasné, to neriešim ako vravím som s ním stotožnená už pár rôčkov, a nieje až tak nezvyčajné... a zlatá, ze šikovný vysokoškolák emoticon možno po maminke bude raz umelec... moj malý maxipes emoticon
14. aug 2011 o 21:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
14. aug 2011 o 21:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem kocky, som rozhodnuta budem mat Darrena emoticon
15. aug 2011 o 07:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nemko tvoj Darren sa ale bude citat ako dairen, vsak?
15. aug 2011 o 07:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bobocka Ďakujem, veľmi si ma potešila, ale ťažšie bude presvedčiť priatela, jeho a mojich rodičov, kedže oni su zasadne proti tejto kombinácii. No stále dúfam, tak potajme, že nakoniec to bude Marek emoticon Tak držte palce maminky emoticon
15. aug 2011 o 09:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@tea333 preco by sa mal darren citat "dairen"? ja osobne mam dvoch kamaratov darrenov(jeden brit a jeden juhoafrican) a obaja sa citaju ako "deren".mna by ani nenapadlo to ako "dairen"citat emoticon to niekto tak to meno vyslovuje? emoticon
15. aug 2011 o 11:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@tea333 asi skôr deren ako hovorí bobocka, @nemko je to naozaj krásne meno ...
Mne sa ešte páči meno Mário - ale nie potom odvodené Majko, Majo....
15. aug 2011 o 11:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bobocka v istej verzii toho mena som videla takuto vyslovnost, preto sa pytam.Inak pekny vyber emoticon
15. aug 2011 o 13:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tea333 a kde si to tak videla? ja som zila v uk par rokov a v zivote som nepocula,aby tam niekto darrena inak ako deren nazval.v anglicky hovoriacich krajinach si vyslovnost dairen predstavit neviem emoticon fakt by ma zaujimalo odkial tu vyslovnost mas.kto to tak vyslovuje?lebo dnes som to videla prvy krat,ked si to napisala.
15. aug 2011 o 13:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bobocka keby ja som si tak pamatala, kde som to videla..mozno som len zle kukala pronounciation, ze sa to trebars len tak pisalo..
15. aug 2011 o 13:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby poradte čo znie lepšie Oliver Balko, Adrian balko-favorit
Leonard Balko , Tomáš Balko, Simon Balko, Daniel alebo Roland Balko???dakujem
15. aug 2011 o 23:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lucinka1104 mne sa najviac lubi tomas emoticon tomasko je rozkosne. a tomas balko znie dobre.mne sa najviac pacia nase "klasicke" mena,teda ja som za daniela,adriana ci uz spominaneho tomaska emoticon
15. aug 2011 o 23:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš