Meno pre chlapčeka. Aké je podľa vás najkrajšie?

sophia
31. máj 2006

Najkrajšie chlapčenské mená podľa Vás.
Napr. - Sebastián, Samuel, Adam

sssimi
14. aug 2011

@lenka112 veru porozmýšľaj. Mne sa tá kombinácia páči. Síce vždy je riziko, že bude dieťa račkovať, ale ja tajne dúfam, že moje deti nebudú, keďže prvá je SaRah a druhý asi MaRco. V kombinácii s MuRčom by to bolo dosť blbé, ale v rodine sa račkovanie nevyskytuje, tak verím, že s tým problém nebude.

lenka112
14. aug 2011

@sssimi Račkovania sa obávam aj ja, ale tiež potajme dúfam, že sa to nevyskytne 🙂 Prvý je Daniel, tam bude problem len s priezviskom a ak bude druhý Marek budu vacsie obavy. 🙂 Len aby to nakoniec nebolo dievčatko, lebo bude bez mena 🙂

sssimi
14. aug 2011

@lenka112 tak tento problém mám zatiaľ aj ja. Pri Sárke som si bola istá. Teraz uvažujem nad Nicole, ale fakt neviem.

lenka112
14. aug 2011

@sssimi Keby to bola baba, tak netuším ako sa bude volať, pri prvom sme si boli istý, že to bude chlapec už od začiatku, tak sme o dievčenskom mene ani neuvažovali 🙂 Tak dúfam, že to bude znova chalan, aby sme to mali ľahšie 🙂

jaricka2
14. aug 2011

Náš synček sa bude volať Simon Mathias Horváth , pretože sa neviem rozhodnúť ktoré meno s tých dvoch, aj jedného aj druhého by mi bolo ľúto 😝 Jeden čas som už bola rozhodnutá, len pre meno Mathias , ale celá moja rodina ho už volá Simon 😀 😀 Tak teda oboje, ako to znie ? 🙂

nemko
14. aug 2011

baby poradte - Darren alebo Alex ?

mamartinka
14. aug 2011

@jaricka2 Pekne mena.A ide to aj k priezvisku pekne.
@nemko ja by som bola za Alex.Darren neviem aj akoby oslavoval meniny a kedy.Ale to je na vas.Alex je pekne meno 😉

maxjolie
14. aug 2011

@nemko ja celkovo milujem mená, v ktorých sa nachádza X, takže som za Alex.. 😀 ale Darren je zaujímavé takisto, a celkom aj kombinovateľné so sk priezviskom...

bobocka
14. aug 2011

@lenka112 ze iskricku nadeje 😀 vsak to spolu super sedi.ja som cakala neviem aku kombinaciu,ked si bola taka nestastna a ked som si toto spojila,tak to vooobec zle neznelo.prave naopak.podla mna sa to k sebe perfektne hodi.mne sa to velmi paci.kludne ostante pri marekovi 🙂 s priezviskom krasne ladi 🙂

ullala
14. aug 2011

Mne sa paci skratka Ali, len skoda, ze cele meno neznie dobre, Albert, Alfonz, Alfred mi pripadaju pre dieta teda nic moc 🙂

maxjolie
14. aug 2011

@bobocka a čo hovoríš na Maxim k priezvisku Škultéty? mne to tiež všetci pekne "sprdli"... 😒

cobhan
14. aug 2011

@nemko mne sa paci Darren. My do buducna v uzsom vybere meno Alexis ( je jedno, ci chlapec alebo dievca) ale Alex same o sebe moc nemusim.

vejinka
14. aug 2011

mne sa pacia mena: Erik a Viliam 😵

cobhan
14. aug 2011

a dalsie su Eamonn, Matthew a David

bobocka
14. aug 2011

@maxjolie tak to sa podla mna hodi.ja som si hned predstavila nejakeho sikovneho vysokoskolaka 🙂 architekta.mozno umelecky nadaneho-maliar,sochar,spisovatel 🙂
pozri sa,teba nema co trapit co si okolie mysli.ty a tvoj muz vyberate meno a keby ste chceli aby sa maly volal maxipes fik ,tak sa tak bude volat.okoliu sa to pacit nemusi,hlavne ze sa to paci vam. 😉

velvet26
14. aug 2011

mne sa paci marek a matej

lvka
14. aug 2011

@ullala alan 🙂 ako nas

poleva
14. aug 2011

simon a kristián

maxjolie
14. aug 2011

@bobocka veď jasné, to neriešim ako vravím som s ním stotožnená už pár rôčkov, a nieje až tak nezvyčajné... a zlatá, ze šikovný vysokoškolák 😵 možno po maminke bude raz umelec... moj malý maxipes 😀

stellamiapiccola
14. aug 2011

Leonardo

nemko
15. aug 2011

dakujem kocky, som rozhodnuta budem mat Darrena 🙂

tea333
15. aug 2011

@nemko tvoj Darren sa ale bude citat ako dairen, vsak?

lenka112
15. aug 2011

@bobocka Ďakujem, veľmi si ma potešila, ale ťažšie bude presvedčiť priatela, jeho a mojich rodičov, kedže oni su zasadne proti tejto kombinácii. No stále dúfam, tak potajme, že nakoniec to bude Marek 🙂 Tak držte palce maminky 🙂

bobocka
15. aug 2011

@tea333 preco by sa mal darren citat "dairen"? ja osobne mam dvoch kamaratov darrenov(jeden brit a jeden juhoafrican) a obaja sa citaju ako "deren".mna by ani nenapadlo to ako "dairen"citat 😕 to niekto tak to meno vyslovuje? 😕

maxjolie
15. aug 2011

@tea333 asi skôr deren ako hovorí bobocka, @nemko je to naozaj krásne meno ...
Mne sa ešte páči meno Mário - ale nie potom odvodené Majko, Majo....

tea333
15. aug 2011

@bobocka v istej verzii toho mena som videla takuto vyslovnost, preto sa pytam.Inak pekny vyber 🙂

bobocka
15. aug 2011

@tea333 a kde si to tak videla? ja som zila v uk par rokov a v zivote som nepocula,aby tam niekto darrena inak ako deren nazval.v anglicky hovoriacich krajinach si vyslovnost dairen predstavit neviem 😕 fakt by ma zaujimalo odkial tu vyslovnost mas.kto to tak vyslovuje?lebo dnes som to videla prvy krat,ked si to napisala.

tea333
15. aug 2011

@bobocka keby ja som si tak pamatala, kde som to videla..mozno som len zle kukala pronounciation, ze sa to trebars len tak pisalo..

lucinka1104
15. aug 2011

baby poradte čo znie lepšie Oliver Balko, Adrian balko-favorit
Leonard Balko , Tomáš Balko, Simon Balko, Daniel alebo Roland Balko???dakujem

bobocka
15. aug 2011

@lucinka1104 mne sa najviac lubi tomas 🙂 tomasko je rozkosne. a tomas balko znie dobre.mne sa najviac pacia nase "klasicke" mena,teda ja som za daniela,adriana ci uz spominaneho tomaska 🙂