Meno pre chlapčeka. Aké je podľa vás najkrajšie?

sophia
31. máj 2006

Najkrajšie chlapčenské mená podľa Vás.
Napr. - Sebastián, Samuel, Adam

lucinka1104
15. aug 2011

@bobocka aj mne sa pači len ked už som spomínala že ja deti volam skratkami a nebude to blbé Luky, Timi, Tomi.....

bobocka
15. aug 2011

@lucinka1104 nie 🙂 preco blbe? 🙂 pokial sa naucis nemyslit sa v timi a tomi,tak nie je problem 🙂

anibas
15. aug 2011

@lucinka1104 určite by som vybrala bez "R"- Tomáš, Šimon, Daniel - ťažká kombinácia na výslovnosť- v mene R a v priezvisku L 😉 😉

snopkulka
15. aug 2011

@lucinka1104 Adrián Balko znie najlepšie 😉 aj Oliver neznie zle s vaším priezviskom 😵

tanija133
15. aug 2011

Moja prva babika bola MISKO , moj prvy frajer bol MISO....Moj prvy sef bol MICHAL...Moj prvy syn MISINKO.... Milujem toto meno..... 😀 A keby bolo prve dievcatko ,tak by bola Michaela.....ine krajsie meno pre mna nepoznam..... 😀

zazalienka
15. aug 2011

@tanija133 moja lásenka Michelinko🙂 u mňa Michal 🙂

eskymacik17
15. aug 2011

mne sa paci Travis a Maxim ... ale po natlaku okolia a zvaženi budeme mat Maximiliana - teda Maxima 🙂

maxjolie
15. aug 2011

@lucinka1104 - ja som mala ešte v škôlke, frajera ktorý sa volal Miško Balko 😀 a znie mi to dobre doteraz... z vymenovaných ešte Tomáš, ale veď tvoje srdce určite príde na to, ktoré je pre tvoje dieťatko to najkrajšie... 😉

warholette
15. aug 2011

@eskymacik17 ja mam Travisa! 😉 a je jedine dieta s tymto menom narodene na Slovensku, pozerala som si to v statistike mien, na ktoru tu niekedy niekto daval link. aky si zazila natlak okolia? ludia sa ta snazia od Travisa odhovorit, alebo ako?

luciferova
15. aug 2011

@warholette necudujem sa, ze take meno nik neda, hlavne ak ma vacsina aj typicke slovenske priezvisko 😉

katka888
15. aug 2011

najkrajsie meno je podla mna po oteckovi 🙂

eskymacik17
15. aug 2011

@warholette jej tak to ma prekvapilo 🙂 no vsetci ze aby som si ho nedavala a tak .. len mi sme taky pomiesani ... ja som slovenka , tatino je cech a zijeme zatial v irsku :D a ako slavite meniny ??? na ktory den ?

bobocka
15. aug 2011

@katka888 jooj,nie vzdy.niekedy ma dieta stastie,ze tatino ma krasne meno,no niekedy sa "postasti" fakt hruznica v podani tatkovho mena .ja osobne moc nie som za davanie mena detom po rodicoch.ja som diana a moj muz chce velmi dcerku dianu(ak raz bude),no ja nechcem.nevidim dovod na to,aby sme sa obmedzili na meno,ktore v rodine uz je.jedine ak by bolo srdcovkou.ja osobne mam vzdy divny pocit,ked oslovim nejaku inu zenu s mojim menom.je to divne tak oslovit inu zenu,ked som cely zivot zvyknuta,ze to meno nosim ja.neviem to dobre vysvetlit,no proste ked som rastla ,tak som ziadnu dianu nepoznala-iba ak anglicku princeznu. 😀 a asi len pred 2 mesiacmi som spoznala inu zenu co sa diana vola. a to mam 28 rokov,takze toto meno si fakt len so sebou samou spajam a neviem si predstavit,ze by sa aj moja dcera tak volala.synceka sme ale pomenovali tak,ako sa aj svagor vola-michal.ale to je aj nasou srdcovkou a k drobcovi sa strasne hodi 🙂

warholette
15. aug 2011

@eskymacik17 neslavime 😀 manzel je American a zijeme v USA a tu sa meniny neslavia. kym sme boli na Slovensku, tak maleho sem-tam niekto nazval Trevor, ale inak kazdy skor chvalil nezvycajne meno..

eskymacik17
15. aug 2011

@warholette tak to je super.. no aj mna sa uz pytali ze nie nahodou Trevor namiesto Trevis ? 😀 no mozno to este nakoniec aj zhodnotime

lucinka1104
16. aug 2011

Tak teda Tomaš, Adrian alebo Nikolas hm?

mihouk
16. aug 2011

@eskymacik17 Ahoj mi mame Maxima 🙂 Nechcem byt za mudru, ale Maxim je ine meno ako Maximilian aj ked kazdy si mysli ze je Maximilian a volame ho Maxim. Maxim ma meniny 29. maja a Maximilian 13. oktobra. Inak Travis je super meno!!! 😀 My momentalne uvazujeme nad Edgarom, alebo Alexejom, ale asi Alexej vyhra.

eskymacik17
16. aug 2011

ahoj ... ale Maxim myslim nie je v slovenskom kalendari, alebo ano ? .. tak preto sme zvazili Maximiliana. .. Alexej sa paci aj mne viac :D

nice202
16. aug 2011

Kryšpín 🙂

katecameron
16. aug 2011

hociktore ine len nie po otcovi a Misko bolo bolo nase prackatko ako vraví moj maly syn takze toto nieeee

warholette
16. aug 2011

@luciferova typicke slovenske priezvisko zjavne nevadi mamickam vanessiek, jenniferiek, nicolasov, christopherov a inych zahranicnych skvostov 😉

drobcek801
16. aug 2011

Michal,Miško...uz u nas vyhralo 🙂 po ockovi uz mame 🙂

darinkazv
16. aug 2011

Filip 😉

darinkazv
16. aug 2011

@warholette napr. jennifer ľuptáková 😀 😀 😀

maruska78
16. aug 2011

Krištof moj synček, ale zvažovali sme aj Jerguša

luciferova
16. aug 2011

@warholette ved to je tiez kapitola sama o sebe, ale trevis ci trevor, na to asi este nedoslo 😉

warholette
16. aug 2011

@luciferova ved mne to len vyhovuje, aspon mam jedinecne dieta 🙂 ale tu na konikovi som videla nejaky album o chlapcovi menom tristan, to je tiez podobne meno, takze mozno pomaly pribudaju aj ine zahranicne mena ako tie otrepane...

luciferova
16. aug 2011

@warholette no to je vyhoda ako svet, ti poviem 😅

bobocka
16. aug 2011

no musim povedat,ze podla mna MENO NEROBI DIETA VYNIMOCNYM ci JEDINECNYM.dieta ,kazde dieta,JEDINECNE A VYNIMOCNE JE! nech sa vola akokolvek a davat netradicne meno dietatu len preto,aby ho rodicia robili vynimocnym podla mna spravne nie je.podla mna by mali davat rodicia mena detom podla toho,ze v nich to meno nieco prijemne evokuje,spaja sa im s nejakou blizkou osobou,mozno osobnostou ktoru obdivuju. a nie sa pretekat v netradicnosti,lebo je to v kurze. 😅 potom aj u nas vzikaju rozne sialene kombinacie mien.rodicia si myslia,ze ako zahviezdili ,ked dietatu dali netradicne meno .a pritom zabudaju na to,ze s tym menom dieta bude zit cely zivot 😖

yuyka28
16. aug 2011

Mne sa paci Šimonko, ale manzel chce Riška...tak uvidime kto z koho 🙂