Meno pre chlapčeka. Aké je podľa vás najkrajšie?

sophia
31. máj 2006

Najkrajšie chlapčenské mená podľa Vás.
Napr. - Sebastián, Samuel, Adam

leteku
9. sep 2011

@anjelicek26 - Jurko masovka? Tak ja osobne malého Jurka okrem toho môjho nepoznám a to robím v škôlke 🙂 .Možno kedysi ale dnes to tak nie je.

anjelicek26
9. sep 2011

@leteku - no ja poznam osobne hned styroch, dvoch v Maxovom veku - 15 mesacnych a dvoch v Saskinom a to zijeme mimo a v podstate tolko deti nestretavam, len od kamaratiek 🙂 Tak sa mi zda, ze ehm - je ich celkom dost 😀

leteku
9. sep 2011

@anjelicek26 - no vidíš a ja som fakt za tých 7 rokov čo robím s deťmi žiadneho nestretla a ani na ihrisku som to meno nepočula 🙂 . U nás fičia Samkovia, Simonkovia, Alexovia, Maxovia, Lukášovia a pod 😉 . No ja som s tým menom veľmi spokojná viem, že v triede ich nebude 5 ako bohužiaľ Tereziek 🙂 .

anjelicek26
9. sep 2011

@leteku - fuha, ze 5 Tereziek 😕 Nasa Saska je siroko daleko jedina Alexandra, ktoru pozname, keby sme zili na Slovensku, je to urcite inak 😉 Ale Maxov je vsade plno, to je fakt, ale na toho nasho krpca sadlo to meno - ako rit na serbel 😀

lea1333
9. sep 2011

@anjelicek26 musis to brat aj tak ze prave len tebe sa moze zdat to meno divne mne sa paci a zdaju sa mi divne mena ako kewin samko kazdy mame iny nazor mne sa paci....

lea1333
9. sep 2011

@jarunka111 este sa mi paci max len u nas v bytovke byvala jedna krava co tak pomenovala svojho syna a uz sa mi to nepaci musim patrat po menach;)ale drahy ma take divne priezvisko ze je tazke vybrat meno nezvicajne pacilo sa mi aj juraj po tatovi ale to ma jeho syn ako druhe chudak tiez ho pomenovali ze JURAJ SEBASTIAN ako ze strasne:D

anjelicek26
9. sep 2011

@lea1333 - ved ano, ale ked budes jedina, ktorej sa to bude pacit a cele okolie si s toho bude robit srandu - bude s tym trpiet prave tvoje dieta... len to myslim... Quido je fakt uz take, no hranicne 😖 No a o mene Kevin nemusime diskutovat, hroza prevelika 🤐

leteku
9. sep 2011

@anjelicek26 - no veru, na Slovensku je Alexandier ako maku, aj moja neterka sa tak volá 😉

leteku
9. sep 2011

@lea1333 - no teda to dosť hrozná kombinácia 😉

alexa7
9. sep 2011

@lea1333 Quido je zaujimave meno,ma nieco do seba ale nedala by som ho 😎 A to ja mam rada zahranicne mená 😀

lea1333
9. sep 2011

Este sa mi paci Michal teda Misko ale ani to nie je po voli:(ale ja mam nazor na to aby vybral chlap prvemu dietatku meno taky nazor ze ked si to odrodi on nech sa paci nech si vybere:D:D a nie srandujem ale aj tak dam to co mne sa paci:D

lucinka1104
11. sep 2011

mne sa vždy Pačil Marek a Lukáš ale teraz tiež rozmýšlam nad Leonard, Nikolas, Christhian, Kristian, Andres, Adrian-nie adko 😠 tak neviem ktoré sa najviac hodí k prizvisku Balko asi Adrian ale z toho neni pekná skratka a ja chcem aby sa to dalo aj tak povedať ako mam doma Luky, Timi mame po ovulke uvidíme čo prinesie 😵

syslica
12. sep 2011

@lucinka1104 Tak dajte Nikolas, resp. Nikolka (Nicolas, Nicoletta... sú rôzne variácie, ako sa vám páči) a budete mať aj NIKI 😉

lucinka1104
12. sep 2011

@syslica však som na to myslela díky

marashy
15. sep 2011

@maggie2 🙂 no konečne sa mm rozhodol,budeme mať Nikolasa 🙂 to je jediné také chlapčenské meno, ktoré sa mi páči a nemá to nikto z rodiny a ani v blízkom okolí...

nikayla
15. sep 2011

Chlapčenské jednoznačne David 😀 ale páčia sa mi aj Marco, Adam, Andreas, Simon, Matej, Michael, Gabriel. My keď budeme mať raz chlapčeka, tak musíme vymyslieť niečo originálne, lebo v dedine, kde bývame, sa takmer všetci volajú jedným priezviskom, tak nech aspoň to maličké nemá menovcov... Davida zatiaľ nikto nemá 😎

pingu1
15. sep 2011

Matej

marusik
15. sep 2011

podľa mňa je Mikuláš oveľa krajšie meno ako Nicolas či Nikolas...

kaja79
15. sep 2011

Radko-Radovan 😀

katka008
21. sep 2011

@lucinka1104 Mame Olivera 🙂

sissi33
21. sep 2011

pre mna je David, Samuel ,Rafael,Dominik,Patrik hlavne su nezvycajne a svetove 🙂

bea1971
21. sep 2011

Adrián je krasne meno 😉

monika15
21. sep 2011

Nicholas ;)

briketa
21. sep 2011

my sme vyberali mena aby boli kratke, zneli v kazdej reci rovnako a nedali sa spotvorovat. a taktiez aby ich vyznam bol pozitivny a boli menej pouzivane, ale normalne.
s anglickym priezviskom sa jeden syn vola Neal a druhy Liam. dcera je Aili.

diid
21. sep 2011

no skuste vyslovit Juro po anglicky LOL v dnesnej dobe urcite treba prihliadat ako sa mena vyslovuju v anglictine. Netreba ale prehanat a pisat mena po anglicky Nicholas, Sophia, Christopher,... ked niekto zije na sk, lebo daju sa napisat Nikolas, Sofia, Kristof... a zneju v anglictine rovnako.

moncicip
21. sep 2011

Richard.

minuska8882
22. sep 2011

náš prvý synček sa volal Damiánko... a druhému dáme meno po tatinovi... takže to bude Janíčko 🙂

lucinka1104
22. sep 2011

no len Nikolas je Mikuláš
@diid

drobcek801
22. sep 2011

@weverka11 ooooooch aj mne sa strasne paci gregor 🙂 aj som skusala deti ci to budu vediet vyslovit a v pohode 😉 ale mm a mamka s tym velmi nesuhlasia,takze asi zostaneme pri michalovi,ale este sa uvidi 😉 smiem sa spytat,ako este ho volate?

nastasyk
22. sep 2011

@drobcek801 moj brat je Gregor, najskor vsetci protestovali, dnes ma 20 rokov a to meno sa kazdemu pači. Este porozmyslajte je to krasne a originalne meno. Moj brat je fesak a dobre sa to pocuva, ked po nom na ulici vykrikuju baby "Gregor".