Meno pre chlapčeka. Aké je podľa vás najkrajšie?

sophia
31. máj 2006

Najkrajšie chlapčenské mená podľa Vás.
Napr. - Sebastián, Samuel, Adam

sweetsuzi
20. dec 2011

@timotej My mame Maximiliána ... kazdy sa cuduje, ze ako nas to napadlo take meno, ale mne s velmi paci, nas Maxík 😀

lienocka119
20. dec 2011

Moj synček sa vola Sebastián a voláme ho Sebko, Sebinko, Sebuško, Sebik, Sebastiánko. Toto meno vymyslel moj manzel, ja som mala trosku obavy, nepoznala som nikoho s takym menom a preto mi bolo trosku cudne, ale teraz by som ine nedala ani za svet.

lukinka26
20. dec 2011

@moth0 Leonard(Leo) Hill, alebo tiez pekne Lukaš (Luky) Hill, celkom pasuju k priezvisku, ale meno Ti fakt musi sadnut a oslovit Ta.

tiffanka
20. dec 2011

@moth0 ...čo ja viem... 😕 , žeby Tadko, Tadino, Tady ?

moth0
20. dec 2011

@sweetsuzi Max je krásne 🙂 Moc som chcela priatel zamietol :-/

tiffanka
20. dec 2011

...a čo AUREL? 🙂

sweetsuzi
20. dec 2011

@tiffanka no, presne aj ja som chcela Terezku keby bolo dievcatko 🙂 ale dohodli sme sa s manzelom ze pri druhom vybera meno on, lebo Maximiliana som vybrala ja ... takze ak to bude dievcatko tak nas caka Valentinka, cim si teda nie som uplne ista, no ale ved uvidime 😅 pri prvom som ho tiez presvedcila 😀

lucia375
20. dec 2011

@moth0 Tadeáš, Tadeáško, Tady, veď uvidím ak to bude chlapček lebo pohlavie neviem. 🙂

janka3a
20. dec 2011

Adamko

silvia10131
20. dec 2011

@janka3a suhlasim,my budeme mat tiez Adamka 😀

moth0
21. dec 2011

@janka3a
@silvia10131 Ved už aj my 😀

silvia10131
21. dec 2011

@moth0 vidim ze mame blizko seba terminy 😀

something
22. dec 2011

Ahojte, no mne sa tiez velmi paci Maximilian ale drahy je za nieco tradicne. A velmi som chcela Timoteja ale kamoska ma predbehla. Tak sme sa konecne dohodli na Gregorovi a dievcatko bude Natalka.

baklik
31. dec 2011

ahojte, my mame mesacneho synceka Maxima. mojej rodine sa to meno paci, najma oslovenie Maxik, ale rodina z muzovej strany ma irituje, vraj je to strasne meno, ze ako pre psa a vraj sa mu budu posmievat... mamicky s podobnym menom, ake mate reakcie okolia? nech viem, co nas ozaj caka alebo ci len muzova rodina je taka pripecena...... 🙂

silvia74
31. dec 2011

Ahojte, rozhodujeme sa medzi 2 menami- Marko alebo Bruno.ktore sa vam paci viac? dakujem 🙂 🙂

apoloma
31. dec 2011

@silvia74 ahoj no zalezi ake mate priezvisko ktore sa viac bude hodit a takisto zalezi ci chcete take ktore je skor rozsirene to je Marko alebo skor take menej caste to je Bruno inak su obe pekne moj mm tiez chcel Marka ale nejak som ho odhovorila lebo u nas ich je uz asi 5 🙂

apoloma
31. dec 2011

my mame pripravene meno Dario a vymyslel ho moj manzelik skratene by sme ho chceli volat Dajko,Dajusko Darko 🙂 🙂

silvia74
31. dec 2011

@apoloma -k priezvisku sa hodia obe,chceli sme skor menej rozsirene, doma uz mame Zaru a to nie je teda velmi caste meno, tiez sa mi zda, ze s menom marko sa roztrhlo vrece, ale priznam sa, ze mne sa viac paci Marko a mm Bruno, to Marko mi pride take "jemnejsie", ale pozeram, ze vy ste tiez vybrali nie velmi tradicne meno - Dario, pekne, velmi zaujimave
dnes mas termin?

apoloma
31. dec 2011

@silvia74 no poviem ti pravdu my sme mali dlho vybrate meno Branko tak ako citas nie Branislav lenze mm bol mesiac na sluzobke a tam ho vseeetci od tohto mena odhovorili tak som bola sklamana no nakoniec som sa stymto novym rychlo ztotoznila)) sestra zase hovorila ze jej sa paci meno Bruno boli na dovolenke tento rok v Chorvatsku a tam bol nejaky maly chlapec a stale na neho kricali Brunko Brunko tak jej to prislo take podarene))) a ano dnes mam termin 🙂

silvia74
31. dec 2011

@apoloma - zeby novorocne dieta? drzim palce

apoloma
31. dec 2011

@silvia74 dakujem noo hej mozne to je no zatial sme dohodnuty na porod v pondelok ze by mi vyvolali ak to nepride dovtedy samo))

silvia74
31. dec 2011

@apoloma - tak ti prajem rychly a co najmenej bolestivy porod

lucisha1
6. jan 2012

Tobias a Markus 🙂

viki2912
6. jan 2012

Sebastian,Roland,Filip,Rudolf,Simeon

zapka21
6. jan 2012

mne sa pacia: Adam, Alan, René, Roland

ajuska3012
6. jan 2012

My budeme mať Dávidka ale pekné je aj Adam,Samuel a Jakub 🙂

kacsik
6. jan 2012

Ak to bude chlapček tak budeme mať Miška ale najkrajšie pre mňa sú Herman a Herbert 🙂

katy2
6. jan 2012

nas chlapcek je Pavol 🙂

jakani
6. jan 2012

Gabriel, Eduard...🙂

bea1971
6. jan 2012

Adrián 😉