Meno pre chlapčeka. Aké je podľa vás najkrajšie?

sophia
31. máj 2006

Najkrajšie chlapčenské mená podľa Vás.
Napr. - Sebastián, Samuel, Adam

teada
1. mar 2012

mne sa velmi paci meno Dominik, aj Timotej, Samuel, Simon..

dobromila
1. mar 2012

@kety33 dobrý výber 🙂

@clarissa Bastian je super!

mamilia
1. mar 2012

My sme dali Leo.. 🙂 🙂

katka121
1. mar 2012

treba zladiť aj s priezvyskom, aby to nebol napr. Nicholas Haluška..... a tiež meno pekné ale treba si aj rozmyslieť ako ho budeš potom volať a ako ho budú volať deti...... Mám kámošku čo má Rolanda - no a nikto - ani rodičia mu nehovoria Roland ale Rolík alebo Rolo - to mu načo dali také super meno keď mu potom hovoria Rolík ?

tamona
1. mar 2012

My mame dceru Nelu a teraz cakame synceka a pacia sa nam mena Jakub a Matej...

snu
1. mar 2012

@lucinka1104 nicolas alebo alexander. alex balko je peknucke...

baramborka
1. mar 2012

MATUŠKO ♥ ♥ ♥

lucka1987
1. mar 2012

Gargamel ? 😕 ale nie 😀 len ma tak napadlo ... davnejsie som sla na kardiologiu a velka mna mamicka s malym chlapcekom . v ruke zdravotny zaznam chlapceka a na nom velkymi cervenymi pismenami
ze : K e v i n B r i e s t e n s k ý
a ten chlapek sa tak krasne smial ... drobcek maly, este netusil, ze ake meno mu to vlastne rodicia dali 😅

neviem ci najkrajsie , ale jedno z tych peknych je podla mna Marek ... a tak sa vola aj moje slniečko .. a velmi pekne to znie aj spolu s priezviskom.. to je dost dolezita vec.. teda aspon u chlapcov, ktory si nosie svoje priezvisko so sebou cely zivot / vacsinou/

matima100
1. mar 2012

mne sa najviac paci Nicolas 😉

anjelicek26
1. mar 2012

katka121 - ano v tomto suhlasim, ak vybera clovek meno musi si uvedomit, ze na 90% mu ako dietatu budu hovorit zdrobneninou a moze sa to stat aj prezyvka az do dospelosti, netreba to podcenit, mne sa strasne pacil aj Sebastian, ale Sebko ci Basti mi prijde strasne. Nas prcek je Maximilian, teda Max, Maxi, Maxicek, proste nic strasneho, stale je to to jeho meno nech to vyslovuju v akejkolvek reci.

sonkab
1. mar 2012

@anjelicek26 náš maximilian hovori, že sa vola Makik, tak okrem uz tebou uvedených zdrobnelín je aj Makik, Makiki, Mačiak a Milino 🙂

anjelicek26
1. mar 2012

@sonkab - nas nehovori na seba este vobec nic, len babooooo 😅 😅 😅

terimelka
1. mar 2012

My máme syna s menom MARKO 🙂 Ale páči sa mi aj Max alebo Jakub 😵

drakryba
1. mar 2012

ahojte, mne sa velmi paci René, ale manzelovi sa to nepacilo, tak mame Petka 😵

lucinka1104
1. mar 2012

@lucka1987 Marek je aj moja srdcovka ale mm nechce

lucka1987
1. mar 2012

@lucinka1104 my sme to vymysleli spolu ... klasicke, slovenske, neda sa mu skaredo povedat a ani strasne zdrobneninky nemam rada ... 😉

monikkak
1. mar 2012

mne sa paci meno Nino 🙂

xclusive
1. mar 2012

Teo 😉

juranka
1. mar 2012

mne sa velmi paci šimon ale kedze sa to nehodi k nasmu priezvisku tak smola :( uvidime ci druhe bude vobec chlapec 😉

baklik
1. mar 2012

@sonkab my mame Maxima, volame ho Maxik a tiez som rozmyslala, ze ked sa bude ucit hovorit, ako to bude vyslovovat... takze Makik 😎

sonkab
1. mar 2012

@baklik @anjelicek26 len aj my budeme riesit dilemu s menom pre druhe dieta, ak by to bol chlapec. K Maximilianovi uz nemozme dat len take obycajne meno. Co by boli : Maximilian a Peter ? 🙂 😨 To je take blbe 🙂

lucinka1104
1. mar 2012

@lucka1987 manžel sa bojí že by hovorili ideme k Markovi neviem z kade to má....

lucka1987
1. mar 2012

@lucinka1104 aj nasho mareka tak sklonuju.. neviem uzsa to tu niekde aj pisalo.. no co uz.. napr jeho krstny ordicia.. hodne chodia do kostola a si to pochytili odtial / citanie podla Marka / 😅 ale ja drobcovi hovorim marek.. len maalokedy mi ujde ze markovi.. lebo mam krsna Marco /polovicny talianik/ tak preto mi to obcas vyklzne

anjelicek26
1. mar 2012

@sonkab - no my uz mame vybrate, druhy chlapcek ak bude teda raz bude Benjamin - Ben. Drahy je nemec, nevyznie to cudne, hodi sa nam to k priezvisku...... Alex & Max & Ben ako surodenci by nebolo take hrozive 🙂

b.bardyova
1. mar 2012

Ahojte pripajam sa aj ja ..my mame vybrate mena Adamko a ak by boli dvojicky tak Adamko a Drahosko a dievcata Emka a Sofinka :D alebo spojime mena do kopy :D

sonkab
1. mar 2012

@anjelicek26 ta kombinacia mien je super 🙂

tortelinka
1. mar 2012

@lucka1987 poznam este lepsiu kombinaciu Kevin Gura 😀 no, jasna kengura 🙂

lucka1987
1. mar 2012

@tortelinka 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kytykenka
1. mar 2012

Damian

koksatko
1. mar 2012

alex, max, maxim, benjamin, jakub 🙂