Meno pre chlapčeka. Aké je podľa vás najkrajšie?

sophia
31. máj 2006

Najkrajšie chlapčenské mená podľa Vás.
Napr. - Sebastián, Samuel, Adam

adri2211
26. mar 2012

Armin tak sa raz bude volat nase druhe dieta , ak to bude chlapcek 😉

petkave
26. mar 2012

@mia258 Tak to skombinujte a dajte mu mená dve.

mia258
26. mar 2012

@petkave nejako to budeme musiet vymysliet 😉

eviis
28. mar 2012

@mia258 Podla by sa hodilo Liam 🙂 A mne sa este páči aj Zachary 😀 😀 alebo Noah

jespera
28. mar 2012

🙂 zachvilu tu budu mena Chuan Carlos, Ibrahim Pasa 🙂 za par rokov nebudeme poznat klasicke slovenske mena, a zrazu sa idu vsetky mamicky potrhat za bibilickymi menami🙂 a super nezvycajnymi..

mia85
28. mar 2012

Ahoj kočky. My máme doma Janko a Milanko. Janko je prvorodený- volá sa tak manžel i svokor... Najskôr som to nechcela,ale hneď ako sa narodil a pozrela sa na neho,tak iné meno si ani pre neho neviem predstaviť... a Milanko je zase po mojom tatinovi... veľmi sa mu to nepáčilo,ale myslím si,ze to je takto správne. mená sú to pekné a ukázali sme našim otcom,co pre nás znamenajú a ze si ich vážime. 😉 inak dlho dlho som bola proti dedičným menám... 😉

eviis
29. mar 2012

@mia85 Júj,to je od vás krásne 🙂

@petkave Tvoj syn má krásne meno 🙂 😵

petkave
29. mar 2012

@eviis ďakujem, aj u nás to je podedené. Môj Vincko je už 4. generácia po prastarkom, starkom a otcovi - teda po mojom mužovi. Ale môj otec je ešte stále urazený, že malý sa nevolá po ňom 😲 No možno ďalší bude Jožko 😀

katecameron
29. mar 2012

@mia85 😀 inak aj ja som bola proti dedicnym menam a nepolavila som ani nahodou porusila som tak dlhorocnu tradiciu v rodine muza vobec ma to nemrzí som stastna z som im nepodlahla a vydupala si svoje aj napriek tomu ze vsetci boli zduty ako fras u nas v nasej rodine to nikdy nebolo zvykom davat mena po otcovi moja starka mala 4synov a ani jeden nebol po otcovi

stes
30. mar 2012

@mamik ahoj, keď už ste pri vypočítavaní a všelijakých metódach ako ovplyvniť pohlavie dieťatka počuli ste už o čínskom kalendári pohlaví? neviem je tam napísané že to vychádza na 86%. u nás v rodine aj kamarátky kolegyne všetkým to vychádza.

stes
30. mar 2012

@mariro ak sa ti to hodí k priezvisku bolo by to skvelé meno. mne sa Silvester páči

stes
30. mar 2012

@sirene ahoj, ja myslím že Danko ako jogurt si pametáme už len my, ale mladšie baby isto nie.my budeme mať Danielka tiež.

stes
30. mar 2012

@snecka Viktor je krásne meno a vôbec nie otrepané, keby môj drahý neboj Viktor tak by sa tak volal aj náš maličký

mariro
30. mar 2012

@stes praveze nehodi...Kováč

stes
30. mar 2012

@mariro ja som mala spolužiaka Silvester Nestarec ani to sa moc nehodilo ale bol to taký super chalan, že si s ním to meno spájam. máte aj iné mená vybraté?

mariro
30. mar 2012

@stes este sa mi paci Krištof alebo Juraj,ale Juraj je manzel a chcela by som ine ,nech nie je maly Jurik 🙂

carmella
30. mar 2012

mne sa paci aj Mathias

sarka307
31. mar 2012

leo,Jakubko,Max,LUKAS 😉

katka_g
12. apr 2012

pre mna Tomáš, Daniel ... pre mangela Michal ...

dixie_chick
12. apr 2012

My mame chlapcov - dvojicky, volaju sa Jamie a Evan. K tomu mame anglicke priezvisko... 🙂

opelastra
12. apr 2012

u nás bude DOMINIK 🙂 čoskoro

gabuska36
12. apr 2012

ja mam syna Marka a dcéru Alicu.....páči sa mi René a Norbert

terez24
26. apr 2012

@xclusive ahoj, a Teo je origos meno alebo myslis Teodor?

papuka
26. apr 2012

my budeme mat Maroška a ked ešte niekedy tak Mišku 🙂

xclusive
26. apr 2012

@terez24 nie Teo je iba Teo...Teodor mi prislo ako z Harryho Pottera nejaka postava 😅 ..super sa nam hodi k priezvisku a nie je to nejaky extrem..a meniny ma vtedy kedy Teodor

tincag
26. apr 2012

My mame Martinka, vsetci si ho spajaju,ze ma meno po mamine, ale je to velmi variabilne meno, da sa z neho odvodit vela zdrobnelin, povodne som chcela Mateja, ale tata vymyslel Martina🙂 Dievčatko by sa mi pacilo, keby sa volala Maria Lujza.

teada
26. apr 2012

my mame Dominika a cakame druhe dieta a ak to bude chlapcek tak Timotej..pekne je aj Samuel, Jakub..ja som za take nase slovenske mena s trochou novotky🙂

andullka
26. apr 2012

my budeme mať Patrika 🙂 velmi sa nam pači aj s manželom

jadeka
26. apr 2012

...naši drobci sa volaju Martin /po tatinovi/ a Karin

terez24
26. apr 2012

@xclusive jeej, to si ma potesila 🙂 lebo som nevedela, ze aj samostatne oficialne meno Teo existuje 🙂