• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Meno pre chlapčeka. Aké je podľa vás najkrajšie?

8. novembra 2016 
@hviezda22 ano ano,to sa mi paci,len muz sa tvari cudne :slight_smile:
mame taketo mena teraz v obehu...Boris,Denis,Kristof,Eduard,Juraj po tatovi a dievcina Olivia,Klara :slight_smile:
6. jún 2012 o 05:39  •  4 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@babajaga Viktor je krásne meno a vôbec nieje otrepané. keby môj chlap nebol Viktor aj my by sme dali Viktora. si predstav keď bude dospelý krásny chalan. Viktor
12. jún 2012 o 16:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
viktor je veru pekne
12. jún 2012 o 17:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@stes dakujem...ked som cakala malickeho,nenapadalo ma ziadne meno,pravdupovediac,nic ma neoslovilo....az ku koncu teho meno Viktor...mojej maminy brat sa tak volalal a manzelov starky....takze je v rodine :slight_smile: na mene je fajn to,ze nijak inak neoslovis,iba Viktor :slight_smile: a este ma aj pekny vyznam....vitaz
12. jún 2012 o 17:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@babajaga áno to je pravda ako dievčenské Viktória je veľmi používané ale ten Viktor toho je tak málo, že ma to aj mrzí trošku. a kedy sa narodí? my sme vybrali meno Daniel.
12. jún 2012 o 17:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@stes my sme uz narodeny :slight_smile: :slight_smile: maly ma uz 16 mesiacov...
12. jún 2012 o 17:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
môj bude Leo veľmi sa mi páči to meno :slight_smile: :slight_smile:
12. jún 2012 o 17:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
este som zvazovala Igor...
12. jún 2012 o 17:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@babajaga to ma nenapadlo prepáč. my budeme mať tak o 6 týždňov. veľmi sa už tešíme.
12. jún 2012 o 17:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@stes v pohode :slight_smile: to verim... :slight_smile: je to neskutocny pocit....
12. jún 2012 o 17:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Leonard,Oliver, Alexander, Nikolas, Daniel, Jonas,Adrian, Andreas,Kristian, Damian,Noel
13. jún 2012 o 23:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@babajaga našho zanmeho volali Viťo a to je hnus, Viktor je pekné
13. jún 2012 o 23:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No kedže vyzerá že by sa mohlo zadariť pýtam sa na nazor Nicolas Balko, Alexander Balko, Leonard Balko , Daniel, Kristián/Christian Balko/ chceli sme Olivera ale muž nechce že ich je veľa a podľa čínskeho to bude chlapec pri mojich dvoch mi to vyšlo......
tak poradte dve a ja si snád konečne vyberem
21. jún 2012 o 17:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
21. jún 2012 o 17:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@babajaga moj manzel je igor :slight_smile:
21. jún 2012 o 17:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucinka1104 :grinning: :grinning: :grinning: no stavim sa ze to bude bud Danielka Balkova, kritinka Balkova , Nikolka balkova ..... :grinning: :grinning: mne tie cinske ani ziadne nevysli :grinning: .. no ale zo spominannych moznosti sa mi najmenej paci leonard, kristian , .. viac sa mi pacia nicolas, daniel a alexander balko, na mna posobi tak najlepsie. v do speloti mi to znie ako nejyk velmi vazeny clovek.. Pán Alexander Balko ... :sweat_smile: :wink:
21. jún 2012 o 17:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@lucka1987 však ja by som bola happy keby to bolo dievčatko staršne tužim po dievčatku.....tiež uvažujem nad Alexandrom Lukáško chce Nicolasa a Daniel sa mi veľmi pači len Dano brrrrrrrr
21. jún 2012 o 18:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lucinka10011 Igor sa mi nepíči Fabio skôr Fabián ale to by manžel neschválil ma 9 mesiacov čas teda 8 ale aby som sa 8 mesiacov netrapila chcem mať vybraté mená už teraz
21. jún 2012 o 18:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lucka1987 dievča bude Olívia to mala byť už Timeika takže tam mam jasno, aj ked mne sa pači aj Nela, Loriana,Laura, Desana, Klára, Vanesa ale bude Olivia
21. jún 2012 o 18:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Moj syn je SAMUEL :slight_smile:
28. jún 2012 o 22:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jednoznacne Filip
28. jún 2012 o 22:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Matúš :slight_smile:
28. jún 2012 o 23:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
mne sa páči aj Frederik....Alex..Maxim... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. jún 2012 o 23:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
alexander, leonard a samuel. To su najkrajsie chlapcenske mena!no aspom podla mna. ;) preto sa aj moj maly vola samko. He.a dievca?hm lilien to je pekne meno.
28. jún 2012 o 23:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobra tema... my este nemame vybrane meno... :confounded:
Nam sa pacil po Riskovi Patrik, ale mamina stale hovori ze je to bezne ciganske meno, a este kazdemu hovori toto. Nas to prichadza do zurivosti, navyse milion ostatnych mien porovnava s inymi co pozna (joj, ten je taky nechutny debil, druhy je totalne nemozny atd...).
Snad sa dohodneme na poslednu chvilu. Este mame v zalohe Viktor, Miroslav... ale aj tak este raz budeme uplne od zaciatku vyberat. Jedine co nechceme, aby mal v ten mesiac narodeniny a meniny, alebo okolo Vianoc. Keby dievca, tak uz je jasne - Viktoria. :frowning2:
28. jún 2012 o 23:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mne sa páčia: Samko, Jakub, Martin, Max, Marko, Alex, Tomáš, Lukáš...a z dievcenskych: Zara, Mia, Viktória, Lillien, Emma, Ella, Charlotta, Sara, Zoe :slight_smile:
28. jún 2012 o 23:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@skrecok - ciganske meno to nie je urcite, ale je ich celkom dost ;) Kazdopadne nedaj na mamu :slight_smile: Ake mate priezvisko? Staci priblizne - slovenske, dlhe-kratke, ktore pismena su tam zdvojene? Meno by veru malo sediet k priezvisku...

Mne sa velmi paci Benjamin, aj ho budeme mat, ak by sa zadaril raz dalsi chalan :grinning: Inak veeelmi sa mi pacia anglicke mena William a Henry, k vasmu Richardovi by to slo, len je otazne to priezvisko, William Kratkoprsty by bolo des a hroza ze hej :sweat_smile:

Zo slovenskych je Juraj, Maxim, Gregor taka moja srdcovka ;)
28. jún 2012 o 23:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Florián
:wink:
28. jún 2012 o 23:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
podľa mňa najkrajšie chlapčenské meno je Michal :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. jún 2012 o 00:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
mne sa páči také obyčajné Ján :grinning:
29. jún 2012 o 01:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok