Meno pre chlapčeka. Aké je podľa vás najkrajšie?

sophia
31. máj 2006

Najkrajšie chlapčenské mená podľa Vás.
Napr. - Sebastián, Samuel, Adam

mariro
6. jún 2012

@hviezda22 ano ano,to sa mi paci,len muz sa tvari cudne 🙂
mame taketo mena teraz v obehu...Boris,Denis,Kristof,Eduard,Juraj po tatovi a dievcina Olivia,Klara 🙂

stes
12. jún 2012

@babajaga Viktor je krásne meno a vôbec nieje otrepané. keby môj chlap nebol Viktor aj my by sme dali Viktora. si predstav keď bude dospelý krásny chalan. Viktor

keira
12. jún 2012

viktor je veru pekne

babajaga
12. jún 2012

@stes dakujem...ked som cakala malickeho,nenapadalo ma ziadne meno,pravdupovediac,nic ma neoslovilo....az ku koncu teho meno Viktor...mojej maminy brat sa tak volalal a manzelov starky....takze je v rodine 🙂 na mene je fajn to,ze nijak inak neoslovis,iba Viktor 🙂 a este ma aj pekny vyznam....vitaz

stes
12. jún 2012

@babajaga áno to je pravda ako dievčenské Viktória je veľmi používané ale ten Viktor toho je tak málo, že ma to aj mrzí trošku. a kedy sa narodí? my sme vybrali meno Daniel.

babajaga
12. jún 2012

@stes my sme uz narodeny 🙂 🙂 maly ma uz 16 mesiacov...

slecnalu
12. jún 2012

môj bude Leo veľmi sa mi páči to meno 🙂 🙂

babajaga
12. jún 2012

este som zvazovala Igor...

stes
12. jún 2012

@babajaga to ma nenapadlo prepáč. my budeme mať tak o 6 týždňov. veľmi sa už tešíme.

babajaga
12. jún 2012

@stes v pohode 🙂 to verim... 🙂 je to neskutocny pocit....

lucinka1104
13. jún 2012

Leonard,Oliver, Alexander, Nikolas, Daniel, Jonas,Adrian, Andreas,Kristian, Damian,Noel

lucinka1104
13. jún 2012

@babajaga našho zanmeho volali Viťo a to je hnus, Viktor je pekné

lucinka1104
21. jún 2012

No kedže vyzerá že by sa mohlo zadariť pýtam sa na nazor Nicolas Balko, Alexander Balko, Leonard Balko , Daniel, Kristián/Christian Balko/ chceli sme Olivera ale muž nechce že ich je veľa a podľa čínskeho to bude chlapec pri mojich dvoch mi to vyšlo......
tak poradte dve a ja si snád konečne vyberem

lucinka10011
21. jún 2012

fabio 🙂

lucinka10011
21. jún 2012

@babajaga moj manzel je igor 🙂

lucka1987
21. jún 2012

@lucinka1104 😀 😀 😀 no stavim sa ze to bude bud Danielka Balkova, kritinka Balkova , Nikolka balkova ..... 😀 😀 mne tie cinske ani ziadne nevysli 😀 .. no ale zo spominannych moznosti sa mi najmenej paci leonard, kristian , .. viac sa mi pacia nicolas, daniel a alexander balko, na mna posobi tak najlepsie. v do speloti mi to znie ako nejyk velmi vazeny clovek.. Pán Alexander Balko ... 😅 😉

lucinka1104
21. jún 2012

@lucka1987 však ja by som bola happy keby to bolo dievčatko staršne tužim po dievčatku.....tiež uvažujem nad Alexandrom Lukáško chce Nicolasa a Daniel sa mi veľmi pači len Dano brrrrrrrr

lucinka1104
21. jún 2012

@lucinka10011 Igor sa mi nepíči Fabio skôr Fabián ale to by manžel neschválil ma 9 mesiacov čas teda 8 ale aby som sa 8 mesiacov netrapila chcem mať vybraté mená už teraz

lucinka1104
21. jún 2012

@lucka1987 dievča bude Olívia to mala byť už Timeika takže tam mam jasno, aj ked mne sa pači aj Nela, Loriana,Laura, Desana, Klára, Vanesa ale bude Olivia

jakubam
28. jún 2012

Moj syn je SAMUEL 🙂

klaudi28
28. jún 2012

Jednoznacne Filip

nikki28
28. jún 2012

Matúš 🙂

lulinko
28. jún 2012

mne sa páči aj Frederik....Alex..Maxim... 🙂 🙂 🙂

denusiq1211
28. jún 2012

alexander, leonard a samuel. To su najkrajsie chlapcenske mena!no aspom podla mna. ;) preto sa aj moj maly vola samko. He.a dievca?hm lilien to je pekne meno.

skrecok
28. jún 2012

Dobra tema... my este nemame vybrane meno... 😖
Nam sa pacil po Riskovi Patrik, ale mamina stale hovori ze je to bezne ciganske meno, a este kazdemu hovori toto. Nas to prichadza do zurivosti, navyse milion ostatnych mien porovnava s inymi co pozna (joj, ten je taky nechutny debil, druhy je totalne nemozny atd...).
Snad sa dohodneme na poslednu chvilu. Este mame v zalohe Viktor, Miroslav... ale aj tak este raz budeme uplne od zaciatku vyberat. Jedine co nechceme, aby mal v ten mesiac narodeniny a meniny, alebo okolo Vianoc. Keby dievca, tak uz je jasne - Viktoria. ☹

billam
28. jún 2012

Mne sa páčia: Samko, Jakub, Martin, Max, Marko, Alex, Tomáš, Lukáš...a z dievcenskych: Zara, Mia, Viktória, Lillien, Emma, Ella, Charlotta, Sara, Zoe 🙂

anjelicek26
28. jún 2012

@skrecok - ciganske meno to nie je urcite, ale je ich celkom dost ;) Kazdopadne nedaj na mamu 🙂 Ake mate priezvisko? Staci priblizne - slovenske, dlhe-kratke, ktore pismena su tam zdvojene? Meno by veru malo sediet k priezvisku...

Mne sa velmi paci Benjamin, aj ho budeme mat, ak by sa zadaril raz dalsi chalan 😀 Inak veeelmi sa mi pacia anglicke mena William a Henry, k vasmu Richardovi by to slo, len je otazne to priezvisko, William Kratkoprsty by bolo des a hroza ze hej 😅

Zo slovenskych je Juraj, Maxim, Gregor taka moja srdcovka ;)

matulienka10
28. jún 2012

Florián
😉

helimama
28. jún 2012

podľa mňa najkrajšie chlapčenské meno je Michal 🙂 🙂 🙂

dioliana1
28. jún 2012

mne sa páči také obyčajné Ján 😀